Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν τα Windows 10 για χρήστες Windows 8.1, Windows 7 και Windows Phone 8.1


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όλοι εκείνοι που θα δυσκολευτουν να βρουν οδηγούς για τις συσκευές τους και θα συνεχίσουν να κάνουν μια χαρά την δουλειά τους με τα 7. :P

Να βαλουν τους οδηγους των VISTA που δουλευουν μια χαρα,τεσταρισμενοι στα 8.1,λογικα θα δουλεψουν και στα 10!:P

οχι ακριβώς....θα πρέπει να πάρεις τηλέφωνο την Microsoft....και αν σε αφήσει γιατί το κλειδί συνδεεται με το αναγνωριστικό προϊόντος....

Ειναι αυτοποιημενη η γραμη και το πιο πιθανο να του δουλεψουν!

 

Τωρα να δεις,οτι τον πρωτο καιρο,μεχρι να παρει χαμπαρι η MS,ποσοι θα αναβαθμησουν σε 10αρια πολλα συστηματα με μονο μια αδεια των 7!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νέα: έξυπνες τηλεοράσεις microsoft με windows 10 με compute cores...

με built in καμερα,μικροφωνο και skype.

με touch screen,που λειτουργουν και ως πινακες,για ζωγραφιες,σημειωσεις κτπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τωρα να δεις,οτι τον πρωτο καιρο,μεχρι να παρει χαμπαρι η MS,ποσοι θα αναβαθμησουν σε 10αρια πολλα συστηματα με μονο μια αδεια των 7!

Eντάξει είπα ευχαριστώ ektor7.....

ΥΓ.μπορείς να εισαι λιγο πιο διακριτικός, δεν χρειαζεται να το κάνουμε βούκινο....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει η ατιμη η microsoft ομως το μονοπωλιο, που και με συνδρομη να βαλουν δεν εχουμε και πολλες επιλογες.. Τωρα σε λινουξ δεν νομιζω να πανε πολοι σε τυχον τετοια κατασταση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι μου λεει πως θα έχουμε windows με ετήσια συνδρομή...

Μπράβο ρε φίλε. Την ίδια σκέψη είχαμε. Αυτά με τις «μετατροπές» από Λ.Σ. σε υπηρεσία..κλπ, κάτι μου βρωμάει εδώ.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι απο αυτους που δεν τους χαλασαν τα οχταρια αλλα μετα απο αυτη τη παρουσιαση η εντυπωση που μου εμεινε ειναι οτι καπου εχουν μπερδεψει τα μπουτια τους. Τελοςπαντων μακαρι να κανω λαθος. Και σιγα την αναβαθμιση που εκαναν στα smartphones.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμεις που εχουμε σε Laptop προεγκατεστημενα τα windows 8.1 και δεν εχουμε σε καποιο dvd τον κωδικο πως θα περασω σε αναβαθμηση? Με ποιον κωδικο?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δηλαδη θα ειναι δωρεαν για ενα χρονο μετα θα πρεπει να πληρωσουμε ?

από ότι κατάλαβα θα μπορείς να τα πάρεις δωρεάν μόνο τον πρώτο χρόνο της κυκλοφορίας των 10...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...