Προς το περιεχόμενο

Από τον Μάρτιο, η AMD θα ανακοινώσει νέα μοντέλα APU και κάρτες γραφικών


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αποκλείεται να είναι το δυνατότερος εδώ από Piledriver σε Steamroller η διαφορά είναι γύρω στο 3% λογικά κάπου τόσο θα είναι και στον excavator.

Δεν παίζει να βγει cpu/apu σε FM2+ με πάνω από 4 πυρήνες (2modules).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή η αναμονή αναβάθμισης αλλά μήπως τότε έχουν χτυπήσει τα δικά τους νταούλια οι Γερμανοί και χορεύουμε το χορό της δραχμής. Ούτε μανταλάκια δε θα μπορούμε να αναβαθμίσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραία άρα Απρίλιο,που έχω και γενέθλια θα αγοράσω την αντίστοιχη 970 της amd..ας αρχίσω να μαζεύω λεφτά για τον διάδοχο της 270X :)

 

Με γειά σου και χαρά σου και μακάρι να βγει και μοντελάρα αλλά κάτι τέτοια βλέπουν οι κονσολάδες και ρίχνουν το υπερδούλεμα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η R9 380 έχει όλα τα προσόντα για να μπει στο κουτί μου

Η 380 αν το συνεχίσουν στο ίδιο βιολί θα είναι ίδια με τη 290 , γιατί να μην πάρεις σήμερα αυτή αν είναι έτσι;

Εκτός αν περιμένεις να είναι στα 200€ τιμή εκκίνησης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω apu a10-7700k oc στα 4.1 και την ενσωματομενη καρτα την εκανα oc και μπορω ν σου πω οτι bat 4 το παιζω fhd και ειναι προς το medium  με 35 καδρα. πιστευω πως για 130 ευρω μια χαρα ειναι!!

βρες μου αναλογο επεξεργαστη και καρτα γραφικων σε αυτα τα λευτα

Οποιοσδηποτε συνδιασμος φτηνου επεξεργαστη και καρτας γραφικων πολυ πιθανον να σου δωσει καλυτερες επιδοσεις. Παρε εναν pentium των 40 ευρω, βαλε και μια 7770 / 7790 η οτι αλλο χωραει στο εν λογω budget και θα παιζεις καλυτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η 380 αν το συνεχίσουν στο ίδιο βιολί θα είναι ίδια με τη 290 , γιατί να μην πάρεις σήμερα αυτή αν είναι έτσι;

Εκτός αν περιμένεις να είναι στα 200€ τιμή εκκίνησης

Δεν νομίζω το κορυφαίο μοντέλο να έχει ίδιες επιδόσεις με την 290 4096 GCN πυρήνες θα διαθέτει κάτι παραπάνω θα έχει σίγουρα όχι μόνο από την 290 αλλά και από την 780Ti , μάλλον την 980 θα ανταγωνίζεται   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω το κορυφαίο μοντέλο να έχει ίδιες επιδόσεις με την 290 4096 GCN πυρήνες θα διαθέτει κάτι παραπάνω θα έχει σίγουρα όχι μόνο από την 290 αλλά και από την 780Ti , μάλλον την 980 θα ανταγωνίζεται

Το κορυφαίο της όμως περιμένω να το λένε 390 και όχι 380
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...