Προς το περιεχόμενο

PS4 starter kit στα 8,90€


malawi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτο το σετ το ειχε το ιδιο καταστημα στα 15-17e πριν αρκετους μηνες.Τα συγκεκριμενα ακουστικα τα εχει ατομο απο το PSN που εχω μιλησει μαζι του και τον ακουγα πεντακαθαρα.Η τιμη ειναι καλη αλλα ειναι και τα +5e τα μεταφορικα.

 

Η βαση μου ειναι αδιαφορη,δεν θα εβαζα το PS4 ορθιο.

 

1)Ο φορτιστης ομως θα δινει το σωστο ρευμα στα χειριστηρια?

 

2)Τα ακουστικα θα αντεχονται λογω μεγεθους,βαρους και εργονομιας η θα σε "πιανει" το κεφαλι?

 

3)Τα official αξιζουν τα χρηματα?Στο Amazon ποσο ειναι τα μεταφορικα για Ελλαδα?

 

http://www.skroutz.gr/s/4183876/4Gamers-Stereo-Gaming-Headset-Starter-Kit-PS4.html

Amazon υπολογισε κανενα 15ρι μεσο ορο τα μεταφορικα.

Οσο για τον φορτιστη δεν νομιζω να μην δινει το σωστο ρευμα γιατι αν δεν δινει λογικα θα εχεις δικαιωμα επιστροφης πισω.Τωρα στα υπολοιπα ενταξυ Budget set ειναι μην εχεις και εσυ πολλες απαιτησεις :P Αν σε ενδιαφερει τοσο χτυπα ενα καλο Headset ξεχωριστα και προσπερασε το συγκεκριμενο Bundle.Εμενα πχ και τα Sony δεν μου πολυ γεμιζουν το ματι για 45ευρω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Amazon υπολογισε κανενα 15ρι μεσο ορο τα μεταφορικα.

Οσο για τον φορτιστη δεν νομιζω να μην δινει το σωστο ρευμα γιατι αν δεν δινει λογικα θα εχεις δικαιωμα επιστροφης πισω.Τωρα στα υπολοιπα ενταξυ Budget set ειναι μην εχεις και εσυ πολλες απαιτησεις :P Αν σε ενδιαφερει τοσο χτυπα ενα καλο Headset ξεχωριστα και προσπερασε το συγκεκριμενο Bundle.Εμενα πχ και τα Sony δεν μου πολυ γεμιζουν το ματι για 45ευρω :P

 

 

Οποτε δεν αξιζει απο Amazon.Υπαρχει κατι καλυτερο απο τα Sony σε αυτα τα χρηματα?

 

Εχω παρει απο μαγαζι κοντα στην ομονοια 2 handsfree της Sony 7,5e το καθενα,πηγα απο'κει γιατι με τα μεταφορικα δεν συμφερε.Στα μεγαλα καταστηματα ειχαν την 2πλασια τιμη.Κανουν την δουλεια τους αλλα ξεκολλησε το λαστιχακι γυρω απο το ακουστικο και το περιβλημα γυρω απο το mini jack.Οι ψειρες δεν εχουν την ποιοτητα των headset αλλα βολευουν γιατι ειναι μικρες.Το αλλο ζευγαρι που εχω ειναι καινουριο,αχρησιμοποιητο.

 

Αγορασα 2 γιατι χρησιμοποιω την κονσολα με τον αδερφο μου με την προυποθεση να μιλαμε και οι 2 ταυτοχρονα με αλλους σε party αλλα δεν γινεται γιατι μικροφωνιζει και ας καθομασταν σε αποσταση.Πρεπει να κανω εγω τον αδερφο μου στο party mute η αυτος αλλα και παλι "τρωει¨" σκαλωματα και δεν λειτουργει σωστα,πχ δεν ακουω καν τον αλλον ενω ο αδερφος μου ακουσει και μιλαει κανονικα.

 

Αυτα ειναι:

 

http://www.skroutz.gr/s/3964616/Sony-MH410c.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στάλθηκε κανονικά εμένα. μένει να δούμε τι θα έρθει (αν και δεν πιστεύω να έρθει κάτι άλλο). στα ~15€ βγήκε με αντικαταβολή κτλ κλτ κτλ. αρκετά τίμια τιμή για 5€/ κομμάτι (φορτιστή / ακουστικά / βάση) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόλις παρέλαβα. ήρθε σε ένα μεγάλο χάρτινο κουτί που μέσα έχει το μικρότερο κουτί που έχει μέσα και τα 3 πράγματα. λέγεται Gameware Starter Pack for playstation 4.

 

ουσιαστικά είναι:

 

διπλή βάση φόρτισης 2 χειριστηρίων όπου συνδέεται και σε 2 usb θύρες για πιο γρήγορη φόρτιση + ένδειξη led για το πιο φορτίζει

 

βάση / stand για να κάθεται κάθετα το ps4 

 

ακουστικό με μαξιλαράκι + μικρόφωνο για το ps4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόλις παρέλαβα. ήρθε σε ένα μεγάλο χάρτινο κουτί που μέσα έχει το μικρότερο κουτί που έχει μέσα και τα 3 πράγματα. λέγεται Gameware Starter Pack for playstation 4.

 

ουσιαστικά είναι:

 

διπλή βάση φόρτισης 2 χειριστηρίων όπου συνδέεται και σε 2 usb θύρες για πιο γρήγορη φόρτιση + ένδειξη led για το πιο φορτίζει

 

βάση / stand για να κάθεται κάθετα το ps4

 

ακουστικό με μαξιλαράκι + μικρόφωνο για το ps4

Φίλε τα ακουστικά είναι αυτά που έβαλε ο φίλος στο βίντεο; Ποιοτικά είναι καλά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στάλθηκε κανονικά εμένα. μένει να δούμε τι θα έρθει (αν και δεν πιστεύω να έρθει κάτι άλλο). στα ~15€ βγήκε με αντικαταβολή κτλ κλτ κτλ. αρκετά τίμια τιμή για 5€/ κομμάτι (φορτιστή / ακουστικά / βάση)

 

αξιωθηκα σημερα να παω να παραλαβω κ εγω...

 

Σε σχεση με αυτο που περιμενα οταν ανοιγα το θεμα η ποιοτητα ειναι απιστευτη...

 

Ειδικα τα ακουστικα δεν τα περιμενα τοσο καλα...

 

Κ ολα αυτα με 8,81

 

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου την ιδια απορια θα εγραφα μολις τωρα.. Δυστηχως δεν εχω προχωρησει στο PS4 ακομη αλλα αν η βαση είναι συμβατη με το χειριστηριο του 3 τοτε θα συμφερε να το τσιμπισουμε και εμεις τα φτωχα αδελφακια...
Κανενας γνώστης???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς αν είναι συμβατά και με ps3;

Τουλάχιστον ο φορτιστής.

Αν φορτίζει τα χειριστήρια του PS3,θα με ενδιέφερε...

 

έχω PS3 και PS4. το βύσμα φόρτισης στα controller του PS3 είναι διαφορετικό από αυτό των controller του PS4. οπότε η βάση φόρτισης δεν θα είναι κατάλληλη για controller του PS3.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...