Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνω ένα κομμάτι που πρέπει να βγήκε τέλος 1992 αρχές 93 είναι istrumental με δυνατή και βαριά bassline και πιάνο.Δεν είναι ούτε πολύ γρήγορο,ούτε αργό,έχω μία υποψία για enigma.Έχει ακουστεί και backround σε κάποιες ραδιοφωνικές εκπομπές.Δεν είχε γίνει τότε πολύ γνωστό και το είχα πετύχει σε μία διπλή συλλογή με χιτάκια της εποχής όπως bad boys blue(go go) αλλά δυστυχώς δεν το συγκράτησα.H bassline ακούγεται πολύ ηλεκτρονική.Help please

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

2. «Modern Talking - Brother Louie» blink.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Paidia kalhspera...

 

thelw na brw ena tragoudi pou tha elega oti mallon akougete twra teleftea..

 

an thymamai kala oi stixoi lene...

 

Paizeis... paizeis mazi mou... mes sthn zwh mou

(h kapws etsi)

 

fysika kai den lew to paizeis ths kalomoiras oute ena Paizeis pou evgale h dhmhtriou prosfata.

 

 

mporw na pw gia na voithisw oti to leei gynaika kai mallon proma tha elega thn fwnh ths...

 

 

paidia help to psaxnw apegnwsmena!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

to allo legetai "05 - Calabria.mp3"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμάται κανείς ένα τραγούδι που έλεγε " πριν καούν/χαθούν (?)τα φώτα, κάνε με πάλι όπως πρώτα , το δικό σου το χαρμάνι, αν μ'αποτρελάνει, θα'ναι το Άμστερνταμ το τελευταίο μου λιμάνι";;;;;;

 

Θα ήθελα να μάθω ποιος το τραγουδάει και τον τίτλο του τραγουδιού.

 

Thanx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nick833> απαντάω, αν και πολύ αργοπορημένα :)) στο rapidshare δεν χρειάζεται να είσαι μέλος, απλά στην πρώτη οθόνη πρέπει να πατήσεις κουμπάκι "Free" και οχι "Premium", και στην συνέχεια να περιμένεις περίπου 20 δευτερόλεπτα ή παραπάνω, ανάλογα με το μέγεθος του αρχείου (σου δείχνει ποσα δευτερόλεπτα απέμειναν στην οθόνη) και μετα (και μετά) σου βγάζει ενα κωδικό απο 3 χαρακτήρες, πρέπει να το πληκτρολογήσεις, και τελείωσε. Πολύπλοκο; χμ, είναι ομως το πιο γρήγορο server που ξέρω.... :) thanx anyway :))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες, δεν εχω να σας δωσω πολλες πληροφοριες:

Ειναι κορυφαιο rock slow τραγουδακι, δεκαετια 80, μπορει και παλιοτερο, τραγουδαει αντρας και ξεκινανε οι στιχοι καπως ετσι:

"You mean something to me, something......."

Αυτα. Δεν θυμαμαι κατι αλλο να σας διευκολυνω.

Please help!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την παραμόρφωση που υποψιάζομαι εγώ -και που ίσως να εννοείς εσύ- την έκαναν πολλοί ξένοι κι έλληνες τραγουδιστές και για πρώτη φορά την άκουσα (κι έγινε μόδα) σε αυτό το τραγούδι:

Fragments Of Life - Roy Vedas

 

Ελπίζω να βοήθησα! :-|

 

voithises giati auto akrivos epsaxna kai thanks olous tous parapano vrika auta pou epsaxna........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να 'μαι και εγώ.

 

Ψάχνω ένα τραγούδι, ήρεμο με γυναικεία φωνητικά. Το συγκρότημα λέγεται κάτι σε The White Daisies και το όνομα του τραγουδιού είναι κάτι σαν Tomoledo.

 

Καμία ιδέα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...