Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες άκουσα αυτό το τραγούδι, αλλά επειδή είναι από ράδιο την ώρα που μίλαγαν οι εκφωνιτές αναγκαστικά σας το στέλνω όλο το αρχείο γιατί δεν ακούγεται συνεχόμενα για πολύ ώρα.. Δεν έβαλαν γλώσσα μέσα τους!!! Ευχαριστώ

 

 

http://rapidshare.com/files/143732022/agnosto2.mp3.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 16,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλησπερα θελω τον τιτλο απο δυο ελληνικα κομματια που ακουγονται και ειναι χιπ χοπ στυλ going through ,

ενα που λεει ¨ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ..¨" και ενα αλλο ¨KAΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΙ ΖΩ , ΨΑΧΝΩ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΒΡΩ..¨

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες άκουσα αυτό το τραγούδι, αλλά επειδή είναι από ράδιο την ώρα που μίλαγαν οι εκφωνιτές αναγκαστικά σας το στέλνω όλο το αρχείο γιατί δεν ακούγεται συνεχόμενα για πολύ ώρα.. Δεν έβαλαν γλώσσα μέσα τους!!! Ευχαριστώ

 

 

http://rapidshare.com/files/143732022/agnosto2.mp3.html

«Monika - Over The Hill»

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι ψάχνω ενα τραγούδι του Σταμάτη Γονιδη που λεει καπου : και ειμαι για παρτυ σου φυτιλι αναμενο και εχω το ποδι μου στο γκαζι πατημενοοοο :P μετα δεν 8υμαμαι τι λεει :( το ξερει κανεις? το ψαχνω καιρο. Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαχνω ενα ξενο τραγουδι στο οποιο θυμαμαι μονο το βιντεο κλιπ... ειναι σχετικα παλιο. και ηταν με εναν τυπο ο οποιος σε ενα δρομο

(πεζοδρομιο κλπ) περπατουσε ολο ευθια και οποιον συναντουσε του εριχνε κουτουλια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαχνω το τραγουδι που λεει "μ αγαπαει μ αγαπαει το κοριτσι τ αλλο μου, κι η καρδουλα του χτυπαει οταν το χω πλαι μου "

καπως ετσι

μαλλον Μενιδιατης πρεπει να ειναι αλλα δεν βρισκω στο google τιποτα

ευχαριστω, και αν το χει κανενας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hey παιδια!!Ψαχνω ενα ελληνικο τραγουδι που επαιζε πολυ περυσι με εναν τυπο με κοτσιδα λιγο παχουλος που στο video clip ανοιγει μια ομπρελα και περπαταει συνεχως?Ειναι εντεχνο τραγουδι..Θυμαμαι και λιγο απο τουσ στιχους-αγκαλιασεμαι με συγχωρεσαι με εγω δεν θελησα να σε πληγωσω παρτη καρδια μου τα ονειρα μου..Κατι τετοιο..

Ευχαριστω πολυ!!:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετω τους μουσικοφιλους του insomnia,,,και ζητω τη βοηθεια οποιου γνωριζει..βασικα ψαχνω ενα κομματι που ειχα παλια αλλα το εχασα μαζι με αλλα που ειχα σε lost mp3 player..ειναι ελληνικο εναλλακτικης rock σκηνης θα ελεγα,,τελη προηγουμενης δεκαετιας πιστευω..δεν ειμαι σιγουρος για το συγκροτημα (αν ημουν θα το ειχα βρει..)..ο στιχος παει..:" τι να'ναι αυτο που μας ενωνει...κατι που αρχιζει μα δε τελειωνει...",και επαναλαμβανεται και με αλλους στιχους,..ωραια μελωδια με κιθαρα...αν κανεις ξερει κατι και μπορει να με βοηθησει να το βρω τον ευχαριστω εκ των προτερων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετω τους μουσικοφιλους του insomnia,,,και ζητω τη βοηθεια οποιου γνωριζει..βασικα ψαχνω ενα κομματι που ειχα παλια αλλα το εχασα μαζι με αλλα που ειχα σε lost mp3 player..ειναι ελληνικο εναλλακτικης rock σκηνης θα ελεγα,,τελη προηγουμενης δεκαετιας πιστευω..δεν ειμαι σιγουρος για το συγκροτημα (αν ημουν θα το ειχα βρει..)..ο στιχος παει..:" τι να'ναι αυτο που μας ενωνει...κατι που αρχιζει μα δε τελειωνει...",και επαναλαμβανεται και με αλλους στιχους,..ωραια μελωδια με κιθαρα...αν κανεις ξερει κατι και μπορει να με βοηθησει να το βρω τον ευχαριστω εκ των προτερων...

 

Μηπως εννοεις αυτο των ΠΥΞ-ΛΑΞ? http://www.youtube.com/watch?v=cHla5HbDJQ4)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαχνω ενα ξενο τραγουδι στο οποιο θυμαμαι μονο το βιντεο κλιπ... ειναι σχετικα παλιο. και ηταν με εναν τυπο ο οποιος σε ενα δρομο

(πεζοδρομιο κλπ) περπατουσε ολο ευθια και οποιον συναντουσε του εριχνε κουτουλια...

 

ενα τετοιο video ειχαν οι Verve me to Bittersweet Symphony το 98-99 νομιζω..ο τραγουδιστης Richard Ashcroft αρχιζε να περπατα και αδιαφορουσε τελειως για οποιον σκουντουφλαγε στο δρομο του...ειναι πολυ γνωστο και μαλλον να εννοεις αυτο..μαλιστα ακολουθησαν και κοπιες του concept του video αρκετες σατιρικες..

..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως εννοεις αυτο των ΠΥΞ-ΛΑΞ? http://www.youtube.com/watch?v=cHla5HbDJQ4)

Οχι φιλε..το ξερω αυτο αλλα δεν ειναι αυτο που ψαχνω...αυτο παει.:"τινα'ναι αυτο που μας ενωνει..κατι που λαμπει και μας θαμπωνει"...και ειναι περισσοτερο rock.αν και "ησυχο"

στο προηγουμενο μηνυμα εβαλα link στο youtube αλλα δε βγηκε...μπορεις να μου πεις τι κανεις για να κολλησεις link?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι φιλε..το ξερω αυτο αλλα δεν ειναι αυτο που ψαχνω...αυτο παει.:"τινα'ναι αυτο που μας ενωνει..κατι που λαμπει και μας θαμπωνει"...και ειναι περισσοτερο rock.αν και "ησυχο"

στο προηγουμενο μηνυμα εβαλα link στο youtube αλλα δε βγηκε...μπορεις να μου πεις τι κανεις για να κολλησεις link?

 

απλα αντεγραψα το url του video clip εδω τιποτα αλλο ;) ξαναδοκιμασε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...