Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα παιδια...

ψαχνω δυο κομματια αν μπορειτε να βοηθησετε

 

το ενα το ακουσα σε ενα κλαμπακι ...μου ειπαν ειναι των duran duran καινουργιο η καινουργια διασκευη κατι τετοιο? παζει κανενα τετοιο ?ζουν αυτοι ακομα?

 

το δευτερο εχει αυτο το σφυριγμα απο το twisted nerve του kill bill αλλα μετα παιζει κατι ισπανικα ιταλικα kati caliente...parlare.... οποιος μπορει...εκανα search sto forum alla den vrika tpt ...eyxaristw poliiiii

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tyxodioktis100 το 2ο είναι το 'The Killer's Song' από Carolina Marquez!

 

Όσο για την πρώτη σου απορία' βεβαίως και ζουν οι Duran Duran (δεν έμαθες τίποτε για την συναυλία τους τον Ιούλη στην Μαλακάσα; )' πέρσι είχαν κυκλοφορήσει το 'Astronaut'. :grin:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια...

ψαχνω δυο κομματια αν μπορειτε να βοηθησετε

 

το ενα το ακουσα σε ενα κλαμπακι ...μου ειπαν ειναι των duran duran καινουργιο η καινουργια διασκευη κατι τετοιο? παζει κανενα τετοιο ?ζουν αυτοι ακομα?

 

το δευτερο εχει αυτο το σφυριγμα απο το twisted nerve του kill bill αλλα μετα παιζει κατι ισπανικα ιταλικα kati caliente...parlare.... οποιος μπορει...εκανα search sto forum alla den vrika tpt ...eyxaristw poliiiii

 

Το 2ο στο είπανε ήδη, για το 1ο τώρα...

μήπως άκουσες κανά mix του "( Reach Up For The ) Sunrise" από Duran Duran ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paidia gia duran duran einai to what happens tommorow poli wraio kommati.

 

οσο για το πρωτο δεν ηταν τελικα η Carolina Marquez αλλα ενα αλλο που το πατησα ως ritmo caliente latin mix δεν ξερω αλλες λεπτομερειες απλα ειναι πολυ ωραιο κομματι

 

ευχαριστω πολυ για την βοηθεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκ@@τα πατησα παλι δεν ειναι αυτο.

λοιπον το κομματι το ακουσα στο oriental και ο dj mou ειπε οτι θα το βρεις ως ritmo caliente η ως bellis promo κατι τετοιο.. τι να πω παιδια ειπα εχει το σφυριγμα απο το kill bill και λεει κατι caliente parlare latin version αλλα το dc den mou kanei to χατηρι.. ευχαριστω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκ@@τα πατησα παλι δεν ειναι αυτο.

λοιπον το κομματι το ακουσα στο oriental και ο dj mou ειπε οτι θα το βρεις ως ritmo caliente η ως bellis promo κατι τετοιο.. τι να πω παιδια ειπα εχει το σφυριγμα απο το kill bill και λεει κατι caliente parlare latin version αλλα το dc den mou kanei to χατηρι.. ευχαριστω...

 

Για την ιστορία...

 

ο φίλος μας έψαχνε το :

 

Terranegra ft Alycia Stefano - Ritmo Caliente

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Sorry gia to 1o link odos den douleue! Euxaristo pados to vrika to 2o song :)

 

To 1o

 

http://rapidshare.de/files/5557948/track1.wav.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά ψάχνω τον τίτλο ενό τραγουδιού του Νικου Νομικού που λέει:

αν χρειαστεί θα κάνω τα πάντα,ό,τι μου πεις μόνο να μείνεις να μείνεις να μείνεις

αν χρειαστεί ας τελειώσει η ζωή μου,δε θέλω να σε χάσω δε θέλω να σε χάσω ούτε λεπτό ψυχή μου

αν χρειαστεί θα γελάω και μέσα μου ας πονάω,δε θα ντραπώ να δακρύσω για να σε φέρω πίσω

αν χρειαστεί συγγνώμη θα ζητήσω να σε ξανακερδίσω

sample

 

επίσης 2 γαλλικά rock τραγούδια για τα οποία δεν έχω στοιχεία

sample2 sample3

 

:-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hello to you all!!!

psaxno ena komati ton city (kserete epoxi) gia to opoio den thimame ke polla.

alla itan iperepitixia tis epoxi ke to xaraktiristiko tou itan to bioli!!!!

tora sas pao poli piso alla an thimisi kati se kapoion as kani ton kopo na grapsi.

euxaristo!!! :razz: :razz: :razz:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...