Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ψάχνω τον τίτλο ενός house κομματιού που προς το τέλος επαναλαμβάνονται οι στίχοι i want you i need you και τραγουδάει γυναίκα.κάποιος μου είπε με επιφύλαξη πως ο τίτλος είναι κάτι σαν i feel your love.. γνωρίζει κάτι κάποιος?

 

Μήπως εννοείς αυτό; Δεν έχει τον προτεινόμενο τίτλο, αλλά ταιριάζει γάντι με την περιγραφή:

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=z-Lr2gCDwZE[/ame]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.youtube.com/watch?v=U-4gqMbU0mc το τραγουδι αυτό δεν αναφέρει τους στιχους που λες πάντως είναι με τον τίτλο που έδωσες...

 

---------- Προσθήκη στις 18:45 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 18:05 ----------

 

 

το κομματι δεν το ξέρω, πάντως στο κατέβασα αν το θες... στειλε μου απαντηση για να δω πως θα στο στειλω..

 

Βεβαιως και το θελω. Πες μου τον τροπο. Σ' ευχαριστω προκαταβολικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι reggae το κομματι που ψαχνω.

δεν ξερω αν ειναι παλιο ή καινουργιο αλλα το ακουσα φετος πρωτη φορα.

τα μονα στοιχεια που εχω ειναι οτι το λεει αντρας και οτι στην εισαγωγη κανει αυτος κατι ηχους (ααααα τσοπ τσοπ τσοκ τσοκ ρρρρρρ) κατι τετοια χωρις μουσικη απο πισω.. μετα σταματαει αυτος και μπαινει η μουσικη,..

 

 

please help... ειμαι απελπισμενος... θα σκοτωθω αν δεν το βρω... (καλα μην υπερβαλλω)...

 

Billy Stewart - Summertime

 

[ame]

[/ame]
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαιρετω!!στη σειρα δυο ξενοι σε επειδοδιο που παιχτηκε προσφατα στο μεγα ενα τραγουδι ψαχνω που το βαλανε για να ντυσουνε μουσικα μια χορογραφια αμερικανων στρατιωτων.ειναι ενα ρυθμικο εμβατηριο για στρατιωτικη εκπαιδευση και γυμναστικη.για να βοηθησω αφου τελειωσε το τραγουδι αυτο ...σηκωθηκαν η παπουλια,ο σεργιανοπουλος και ο αιαντας και ειπανε το τραγουδι του ξυλουρι" ποτε θα καμει ξαστερια" για αντιδραση.ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψέχνω τραγούδι των red hot chili peppers που λέει στο ρεφρεν na na na na na...κιθάρα ακουστική ακούγεται.

θενξ.

 

show me your soul??

αν και νομιζω το να να να ειναι στο τελος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...