Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 16,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα.

 

Ακουσα ενα τραγουδι χθες που μου φανηκαν οι Active Member.Επισης ειχε φωνητικα απο εναν ανδρα.

 

Και οι στιχοι μιλουσαν για μια κοπελια που του ζητουσε να την προσεχει,να την αγαπαει κτλ.

 

Αν καταλαβε κανεις πλιζζζζ καντε ποστ.

ε όχι και Active Member το τοξόπλασμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι ενα τραγουδι που παιζει αρκετα απο τους ραδιοφωνικους σταθμους και ειναι πιθανοτατα Ρουμανικο που στο ρεφρεν λεει συχνα "οι οι οοο,οι οι οοο...".Κλαμπ μουσικη ειναι σαν τα κλασσικα Ρουμανικα που βγαινουν τον τελευταιο καιρο.Αν ξερει κανεις (και κυριως αν καταλαβε :P )θα το εκτιμουσα γιατι η δικια μου με εχει πρηξει!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι ενα τραγουδι που παιζει αρκετα απο τους ραδιοφωνικους σταθμους και ειναι πιθανοτατα Ρουμανικο που στο ρεφρεν λεει συχνα "οι οι οοο,οι οι οοο...".Κλαμπ μουσικη ειναι σαν τα κλασσικα Ρουμανικα που βγαινουν τον τελευταιο καιρο.Αν ξερει κανεις (και κυριως αν καταλαβε :P )θα το εκτιμουσα γιατι η δικια μου με εχει πρηξει!!

αν ειναι απο αυτα που παιζουν αυτον τον καιρο στα ραδιοφωνα μπορεις να ψαξεις στα top 10 των ραδιοφωνικων σταθμων

πχ www.zooradio.gr

εγω αυτο κανω καθε φορα βρισκω τα τοπ και ψαχνω ενα ενα τα τραγουδια και τα βρισκω. γιατι η ερωτηση σου δεν ειναι τοσο κατατοπιστικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

i see the future,the future belongs to us,to us who see the future of us,but don't you believe in the light of us...οι στιχοι αυτοι ειναι απλα δεν ξερω πως το λενε??helllppppp..το παιζει o bestradio 92.6 χρονια τωρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως να είναι αυτό (αν και δεν είναι ρουμάνικο):

http://www.youtube.com/watch?v=GnBYdUXi3Eg

 

 

Στο 2:00 λεπτο ειναι αυτο που ψαχνω αλλα νομιζω η γλωσσα ειναι στα Αγγλικα!Επεσες διπλα παντως και σε ευχαριστω πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...