Προς το περιεχόμενο

Φτηνα φιλτρακια και χαρτακια για στριφτο


mynam3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 hours ago, Nikolas14-MyPhone said:

Στην θεσσαλονικη ποιο μαγαζι εχει πιο φτηνα χαρτακια και φιλτρακια;

Μπορω να παρω με 1€ φιλτρακια και χαρτακια;

Με 1,10€ ναι. 

Ενα μαρκετ στην οδο δελφων 214

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, kostakiss είπε

Με 1,10€ ναι. 

Ενα μαρκετ στην οδο δελφων 214

Με 1,10 παιρνεις χαρτακια rizla και old holborn τα φιλτρακια τα κανονικα;

Θα το τσεκαρω αυτο το μαγαζι,σε ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 hours ago, Nikolas14-MyPhone said:

Με 1,10 παιρνεις χαρτακια rizla και old holborn τα φιλτρακια τα κανονικα;

Θα το τσεκαρω αυτο το μαγαζι,σε ευχαριστω.

ναι.τα χαρτακια εκεί κοστίζουν 0,4€/τμχ και εχει και προσφορα για 3+1 που σε αυτη τη περιπτωση πεφτει στα 0,3€/τμχ .

τα φιλτρακια που περιλαμβανουν 120τμχ κοστιζουν 0,7€ (σιγουρα old holborn & rizla)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 24/3/2018 στις 9:11 ΠΜ, kostakiss είπε

ναι.τα χαρτακια εκεί κοστίζουν 0,4€/τμχ και εχει και προσφορα για 3+1 που σε αυτη τη περιπτωση πεφτει στα 0,3€/τμχ .

τα φιλτρακια που περιλαμβανουν 120τμχ κοστιζουν 0,7€ (σιγουρα old holborn & rizla)

Περασα απο εκει,πηρα τα φιλτρακια τα 54αρια old 50 λεπτα και 40 λεπτα τα ριζλα τα γαλαζια.Για οσους ειναι ανατολικα το προτεινω,ειναι μετα το today στο τελος της δελφων.

Και κατι που ξεχασα χθες:Εχει και καπνους marlboro gold,drum,old holborn(δεν ειμαι 100% σιγουρος).Εγω πηρα καρελια ελαφρυ με rizla μπλε και old τα φιλτρακια τα κανονικα.Συνολο 8,10€.

Επεξ/σία από Nikolas14-MyPhone
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

το φθηνοτερο eshop για χαρτακια και φιλτρακια στριφτου ειναι ο http://asimis-market.gr/ πατήστε πανω στο link και αμεσως θα καταλαβετε τι ενοω ειναι νεο ηλεκτρονικο καταστημα που εχει μπει δυναμικα στο χωρο του στριφτου τσιγαρου πανω σε χαρτακια και φιλτρακια τιμες φοβερες κουτα πρασινη 16€ 100 τεμαχια 0,16€ το καθε τεμαχιο χαρτακια,

Φιλτρακια swan και rizla 9,50€ η κουτα 0,47€ λεπτα το καθενα και αν δε θελετε τοσα μπορειτε να παρετε και τεμαχιακα χωρια να τα παρετε ακριβοτερα.

Και εχει και δικη του παραγωγη φιλτρου που το φιλτρο του ειναι αψογο (asimis-market φιλτρακια  μόνο 2,20€) 600 φιλτράκια σαν τα swan η τα rizla και είναι το μοναδικο eshop που μπορεις να παραγγειλης και είδη super market καλλυντικα και εχει ενα σωρο πραγματα ακομα.

εχει 2 καταστηματα στον αγιο δημητριο και νεα σμυρνη αττικης που μπορειτε να πατε απο εκει να παρετε οτι ποσοτητα θελετε και τα στλενη και σε ολη την ελλαδα με courier με δωρεαν μεταφορικα

έκανα την παραγγελια μου και σε 2 ημερες τα είχα στα χερια μου αψογος και ο φθηνοτερος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο φτηνότερος δεν είναι όταν έχει την κούτα στα 9,5 € την στιγμή που το άλλο κατάστημα που αναφέρθηκε έχει την κούτα με τα φιλτράκια 1€ πιο φτηνά, αλλά δε πειράζει, καλή προσπάθεια :P:P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οχι ειναι φθηνοτερος φιλε γιατι πηρα το φιλτρο του ειναι αψογο με 0,44€ μόνο τα 120 φιλτρα αν το διερεσεις και εβαλα και αλλα προιοντα σαμπουαν οδοντοκρεμες και μια κρεμα για την συντροφο οποτε δεν χρειαστηκε να φορτοθω με κουτες οπως κανει ο μοντεκριστο και τα πηρα ολα σε φοβερες τιμες

Επεξ/σία από headway7971
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

λαθος κανεις πελατης ειμαι παρηγγειλα ενθουσιαστηκα και το αναφερο γιατι απαγορευτε

και σε τελικη τα eshop ειναι ανοικτα μπορει να μπει ο καθενας οπου θελει και να συγκρινη

 

Στις 23/3/2018 στις 5:07 ΜΜ, AristidisZ είπε

+1 για το συγκεκριμένο μαγαζί, και εγώ από εκεί ψωνίζω με ακριβώς τον ίδιο τρόπο

Υπόψιν ότι έχει και τα "Σέρτικο" τα οποία για εμένα είναι ακριβώς ίδια με τα rizla (έχει σε όλα τα πάχη), κατασκευάζονται Ελλάδα και είναι και λίγο πιο φτηνά (αλλά πάλι με 2 κούτες χαρτάκια και 2 κούτες φιλτράκια βγαίνεις οριακά πάνω από 30) :P 

 

12 λεπτά πριν, headway7971 είπε

λαθος κανεις πελατης ειμαι παρηγγειλα ενθουσιαστηκα και το αναφερο γιατι απαγορευτε

και σε τελικη τα eshop ειναι ανοικτα μπορει να μπει ο καθενας οπου θελει και να συγκρινη

αφου με αμφηβητης για το http://asimis-market.gr/ και ειπες για σερτικο να σε ενημερωσο οτι ο μοντεκριστο εχει το σερτικο το λαχανι 9,58€ η κουτα και ο asimis το εχει 8,50€ (1,08 ακριβωτερος ειναι ο μοντεκριστο)

ο asimis ειναι πολυ φθηνος αλλα εγω δεν καθησα να κανω συγκρισης απλα ανεφερα ενα eshop φθηνο και καλο εσυ ξεκινησες να μου κανεις επιθεση

και εκανα παραγγελια χαρτακια φιλτρακια οδοντοκρεμα σαμπουαν καλυντικο για την γυναικα και ετσι δεν φορτοθηκα οπως κανουνε τα αλλα τα eshop που εχουν μονο χαρτακια

Επεξ/σία από headway7971
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...