Προς το περιεχόμενο

To #TileArt app της Microsoft επιτρέπει την παραμετροποίηση της Home Screen στο Windows Phone σου


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν εχω καταλαβει το εξης: τα tiles που φτιαχνουμε με αυτον τον τροπο ειναι διακοσμητικα?

 

Επειδη απο οτι εφτιαξα λιγο οταν τα πατας δεν κανουν κατι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή και 'γω δεν κατάλαβα ή το παρόν δεν είναι και τίποτε το ιδιαίτερο από το ήδη υπάρχον. Εκτός και εάν απευθύνεται σε κατόχους προηγούμενων lumia που δεν είχαν αυτή τη δυνατότητα. Κάτοχος 930.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα βρηκα πως λειτουργει. 

Για να δεις ολο το εφε πρεπει η εικονα που θα διαλεξεις να εχει κομμάτια  transparent.

 

Με αυτον τον τροπο θα βλεπεις και την εικονα σου οταν σκρολαρεις, αλλα και το backgrount σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Σταματήστε να αγοράζετε windows phones και tablets, ώστε να επικεντρωθεί πάλι η microsoft στους υπολογιστές και να βγάλει ένα καλό, νέο λειτουργικό για pc.

giphy.gif

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή εφαρμογή για το 635 αλλά δεν είχα επιλογή για αλλαγή χρωμάτων στο πλαίσιο δηλαδή παλέτες χρωμάτων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χα. Καλο. Τωρα οντως η οθονη μοιαζει με παραθυρο (window) . Αρχιζει να γινεται ενδιαφερον το UI. Εκει δηλαδη που πασχουν τα wp και βλεπουμε μια συνεχη προσπαθεια βελτιωσης του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως το μετανιωσα που πηρα windows phone. αιωνες μπροστα τα android. και είμαι ταπι και ψυχραιμος οποτε θα το υποστω :(

 

Και εγω συμφωνω οτι το android ειναι αιωνες μπροστα στο lag

 

Στο μονο που μπορεις να πεις οτι εισαι καλυτερα με android ειναι οτι εχει περισσοτερες εφαρμογες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικη μου αποψη, αμα δουλεψεις το ios μετα τα windows phone καταλαβαινεις οτι ειναι ενα πολυ καλο κινητο/λειτουργικο. Το android ειναι εντελως αλλου, με υπερ και κατα τα οποια τα ξερουν-ξερουμε ολοι(οι χωρις παρωπιδες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...