Προς το περιεχόμενο

Ξεκίνησε η παραγωγή της ταινίας Assassin's Creed


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Μια φορά στη ζωή μου είδα μεταφορά παιχνιδιού στη μεγάλη οθόνη (Max Payne). Ακόμα κλαίω τα λεφτά που έδωσα και τις 2 ώρες που έχασα από την ζωή μου...

 

TOTAL WASTE

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα ειναι εστω και λιγο στα επίπεδα του gone girl και του bird man προμηνύεται ταινιαρα...

 

Sent from my iPad using Insomnia

Σιγά μην είναι και στο επίπεδο του πολίτη Κέιν. Μια καλή περιπέτεια να είναι αρκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς! Θα πας να το δεις για τις κουκούλες και τα πτυσσόμενα μαχαίρια, το parkour και το leap of faith! Πρέπει να είμαστε συνηδειτοποιημένοι ως θεατές! Προσωπικά θα μου φαινόταν παράταιρο να μην έδινε βάση στα στοιχεία αυτά μια ταινία δράσης. Δηλαδή δεν μπορώ να φανταστώ τον πρωταγωνιστή να αναλώνεται σε φιλοσοφικές συζητήσεις ή κοινωνικά προβλήματα, αραχτός στο animus να πετάει τσιτάτες ατάκες... προτού γραπώσει 5-6 templars και τους κάνει κοντοσούβλι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε foxgre που κολανε αυτες οι ταινιες με το assasins σιγα εγω αφου το πας ετσι ελπιζω να το κανουν σαν το καμικαζι αγαπη μου πολυ κολοπαιδο ο templar

Δε με καταλαβες.Η regency η οποια ειναι υπευθυνη παραγωγης για το AC, εχει προσφατα βγαλει τα gone girl και το birdman τα οποια ειναι ταινιαρες, εαν δεν τα εχεις δει τα προτεινω ανεπιφυλακτα.(καθως επισης και το 12 years a slave, δε το εχω δει και δε ξερω).Επισης ειναι υπεθυνη για το fight club και Το δικηγορο του διαβολου.

Εαν λοιπον ΠΟΙΟΤΙΚΩΣ κινηθει στα ιδια επιπεδα θα ειναι ταινιαρα.Δε μιλησα ουτε για σεναριο αλλα ουτε και για ερμηνειες, θελω απλα μια επαγγελματικα αξιολογη προσεγγιση του παιχνιδιου μεσω της ταινιας και οχι αλλη μια φολα του τυπου λεγε με doom, resident evil, tekken κτλ κτλ κτλ.

Θελω επιτελους σε μια ταινια εμπνευσμενη απο video game να ξαναζησω το αισθημα οταν ειδα πιτσιρικας το Mortal Kombat στο κινηματογραφο.(Ασχετο αλλα εκεινη την εποχη που δεν επαιζαν πειρατικα,3 φορες το ειδα στο σινεμα  :-D  :-D  :-D )

Να παρακαλατε να ειναι ταινιαρα γιατι εχει ηδη τα δικαιωματα του Splinter Cell και Watchdogs

:whistle:  :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...