Προς το περιεχόμενο

Xbox One - Προσφορές


EllhnasEll

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 999
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θελω να παρω για φιλο gold συνδρομη  απο cdkeys.Βλεπω εχει και για ευρωπαικους λογαριασμους συνδρομη που ειναι 5 ευρω περιπου φθηνοτερη απο την Worldwide .Σε ελληνικο προφιλ θα μπει η συνδρομη,οποτε μας κανει η συνδρομη που ειναι για ευρωπη.Σωστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Mr_Terror είπε

Θελω να παρω για φιλο gold συνδρομη  απο cdkeys.Βλεπω εχει και για ευρωπαικους λογαριασμους συνδρομη που ειναι 5 ευρω περιπου φθηνοτερη απο την Worldwide .Σε ελληνικο προφιλ θα μπει η συνδρομη,οποτε μας κανει η συνδρομη που ειναι για ευρωπη.Σωστα?

Ναι ρε Άκη, ρωτάς λες και είσαι καινούριος στο άθλημα.

Στο Τζιμπουτί μένεις εσύ?🤣🤣🤣

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα κανει και ρωταει .Απο keys εβαζα παντα worldwide για το φοβο των ιουδαιων  . *** με το 360  το χαν σε Us region . Τωρα βεβαια που ανεβηκαν οι τιμες βαζεις τη φθηνοτερη Eu

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, Mr_Terror είπε

Θελω να παρω για φιλο gold συνδρομη  απο cdkeys.Βλεπω εχει και για ευρωπαικους λογαριασμους συνδρομη που ειναι 5 ευρω περιπου φθηνοτερη απο την Worldwide .Σε ελληνικο προφιλ θα μπει η συνδρομη,οποτε μας κανει η συνδρομη που ειναι για ευρωπη.Σωστα?

Εβαλα απο cdkeys πριν μια εβδομαδα gold 12μηνη eu rrgion απροβληματιστα.

Επεξ/σία από petecj101
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναβάθμισα και εγώ σε ultimate, πιο πριν έβαλα μία 12μηνη gold και τώρα έχω ultimate μέχρι τον Δεκέμβριο του 2020. Σε περίπτωση που θέλω να στακαρω και άλλη 12μηνη για να επεκτείνω τη συνδρομή μπορώ ή θα έπρεπε να το κάνω πριν την αναβάθμιση; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, lebron15 είπε

Αναβάθμισα και εγώ σε ultimate, πιο πριν έβαλα μία 12μηνη gold και τώρα έχω ultimate μέχρι τον Δεκέμβριο του 2020. Σε περίπτωση που θέλω να στακαρω και άλλη 12μηνη για να επεκτείνω τη συνδρομή μπορώ ή θα έπρεπε να το κάνω πριν την αναβάθμιση; 

Πριν την αναβάθμιση τώρα φίλε αν βάλεις gold θα σου την μετατρέψει με ποινή ας το πούμε μπακαλίστικα βάζεις 12μηνή gold και στην μετατρέπει δεν ξέρω σε 6μηνή ultimatr.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά

12μηνή EA σε πολύ καλή τιμή δεν ξέρω αν έχει παίξει πολλές φορές τόσο χαμηλά αλλά βγαίνει 1,30 το μήνα αν κάνεις την διαιρεση.

https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/ea-access-12-month-subscription?mw_aref=7b32b07bc1ca7ef66e4a0f28381e83f0

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απο amazon αλλά για Δευτερα και Τριτη για prime members, εχει βγει η digital εκδοση σε τιμη χωμα.

Θα βρεις πολλα λινκς στο νετ το τελευταιο 24ωρο, πηραν φωτια τα ονλαιν μμε, πχ

https://www.t3.com/news/amazon-prime-day-mega-deal-xbox-one-s-all-digital-4-games-extra-controller

135 λιρες (χωρις prime 170 λιρες), με 4 παιχνιδια (Minecraft, Sea of Thieves, Forza Horizon 3, Fifa 19) και εξτρα χειριστηριο μαζι.

Καπου 160 ευρω συνολο με τα μεταφορικα, με καλη μετατροπη πχ revolut, n26 κλπ.

https://www.amazon.co.uk/Xbox-Digital-Console-Controller-Download/dp/B07TPPN2CL

(prime μπορεις να κανεις δωρεαν εγγραφη για ενα μηνα, μην ξεχασεις να ακυρωσεις την αυτοματη ανανεωση).

 

Επεξ/σία από nek4d
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω κ γω μιας και δεν πολυ ξερω. Ολα ψηφιακα το μηχανιμα αυτο. Ομως Οταν θα παίρνω ενα παιχνιδι σε dvd μεσα εχει και το κωδικο του για να το περάσω; ολα εχουν; στο συγκεκριμένο xbox χανω μονο το blueray; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, nebtios είπε

Να ρωτησω κ γω μιας και δεν πολυ ξερω. Ολα ψηφιακα το μηχανιμα αυτο. Ομως Οταν θα παίρνω ενα παιχνιδι σε dvd μεσα εχει και το κωδικο του για να το περάσω; ολα εχουν; στο συγκεκριμένο xbox χανω μονο το blueray; 

Θα αγοράζεις παιχνίδια είτε από το store, είτε από κλειδαδικα όπου περνάς τον κωδικό.

Ξεχνάς τα δισκάκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...