Προς το περιεχόμενο

Xbox One - Προσφορές


EllhnasEll

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κατι παρομοιο εχω κανει με την συνδρομη απο Βραζιλια αλλα μονο σε καινουργιο λογαριασμο, ενω στον παλιο λογαριασμο, που εχει ηδη πολλα παιχνιδια μεσα, φοβαμαι καπως να τον πειραξω με κολπα, μην γυρισει καμια μερα η microsoft και τον μπλοκαρει...

Επεξ/σία από nek4d
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 999
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

https://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/xbox-one/konsola-xbox-one-x/179017-microsoft-xbox-one-x-1tb μερακλης ο κωτσοβολος  :D  :D περα απο την πλακα παντως αυτο που γινεται εδω θα μπορουσε να ειναι ποινικο αδικημα ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ  ρε φιλε να εχω αγορασει εγω το χ στα 450 κε την αλλη μερα να κοστιζει 530!!!! δηλαδη εστω οτι πηγαινα να  κανω επιστροφη για τα χρηματα μου τι θα μου δινανε? 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, katman2000 είπε

https://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/xbox-one/konsola-xbox-one-x/179017-microsoft-xbox-one-x-1tb μερακλης ο κωτσοβολος  :D  :D περα απο την πλακα παντως αυτο που γινεται εδω θα μπορουσε να ειναι ποινικο αδικημα ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ  ρε φιλε να εχω αγορασει εγω το χ στα 450 κε την αλλη μερα να κοστιζει 530!!!! δηλαδη εστω οτι πηγαινα να  κανω επιστροφη για τα χρηματα μου τι θα μου δινανε? 

Πιστωτικό η το ποσό που αναγράφεται στην απόδειξη αγοράς. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν το ανοίγω στο τοπικ με τις προσφορές γιατί θα διαγραφεί.  Να ξέρετε πως την ερχόμενη Παρασκευή στον γερμανό όλες οι Xbox κονσόλες θα παίξουν-150 ευρώ από τις αναγραφόμενες. Παιχνίδια από 60 έως 80% από τις αναγραφόμενες μείον ανάλογα την εταιρία και χειριστήρια-50%. Επίσης θα έχει και επιστροφή eurobank 20% Οπότε οι τιμές θα είναι άκρως δελεαστικές αν υπάρχει διαθεσιμότητα 

Επεξ/σία από greekbusters
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Public πάντως βλέπω έβγαλαν τις πρώτες προσφορές, xbox one S στα 214.

Αυτό με τον Γερμανό μην το αποκλείετε, πέρσι από εκεί πήρα το xbox και σε συνδυασμό με Επιστροφή 20% από Eurobank μου βγήκε στα 160!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον γνωρίζει μια βοήθεια. Θέλω να πάρω τα Mortal combat xl και Shadow of mordor που βγαίνουν 10$. Υπάρχει gift card 10$ και αν ναι που την βρίσκω? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ακριβώς αυτά τα παιχνίδια πήραμε με έναν φίλο. Πρέπει να πάρεις τουλάχιστον 15αρα κάρτα όμως γιατί ισχύουν applicable fees. Εγώ την πήρα από το g2play στα 17e. Συμφέρει πιο πολύ, ωστόσο, να πάρεις από το cdkeys 25αρα με 21e.

Πιστεύετε θα έχουμε και δεύτερο γύρο προσφορών; Γιατί οι τωρινές λήγουν σε 11 ώρες.

Επεξ/σία από lebron15
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@lebron15 Πηρα 15αρα από το mtcgame με 13,86€. Αγόρασα τα mortal combat xl, shadow of mordor, live gold 1 μήνα και με τα $4 που περίσσεψαν πηρα το life is strange episodes 1-5. 

Στο US store έβαλα πολιτεία Oregon και δεν κρατάει sales tax. 

Επεξ/σία από bfc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ πήρα από mtc, αλλά δεν μου άρεσε που ήθελε ντε και καλά verification μέσω κινητού, και μάλιστα το μαθαίνεις αυτό αφού πληρώσεις.. 

Ευτυχώς έβαλα ένα δεύτερο καρτοκινητο που είχα, το βασικό με την σύνδεση δεν θα το εμπιστευομουν 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/11/2018 στις 9:24 ΜΜ, bfc είπε

Στο gamescom το xbox one s 1TB 199,9€

Επισης κυκλοφορουν και παρα πολλα bundles οπου με 15€ εξτρα παιρνεις game η τηλεχειριστηριο εξτρα. Οποτε θα προτεινα καποιο απτα bundles στους συμφορουμιτες σε περιπτωση που τους ενδιαφερει το εξτρα item. Προσωπικα θα διαλεγα αυτο με το δευτερο controller,καθως τα controllers δεν πεφτουν κατω απο 40€ διαχρονικα

 

Xbox.png

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, bfc είπε

@lebron15 Πηρα 15αρα από το mtcgame με 13,86€. Αγόρασα τα mortal combat xl, shadow of mordor, live gold 1 μήνα και με τα $4 που περίσσεψαν πηρα το life is strange episodes 1-5. 

Στο US store έβαλα πολιτεία Oregon και δεν κρατάει sales tax. 

Ωραίος, γενικά από mtcgame δεν έχω πάρει ποτέ κάτι έχω βολευτεί με τα άλλα. Επίσης, φαίνεται ότι προς Alabama μεριά έχουμε υψηλή φορολόγηση. 😄

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, lebron15 είπε

Ωραίος, γενικά από mtcgame δεν έχω πάρει ποτέ κάτι έχω βολευτεί με τα άλλα. Επίσης, φαίνεται ότι προς Alabama μεριά έχουμε υψηλή φορολόγηση. 😄

Σας έχουν ξεπατώσει στη φορολογία εκεί στην Alabama. 😁😁😁

20 ώρες πριν, lebron15 είπε

ιστεύετε θα έχουμε και δεύτερο γύρο προσφορών; Γιατί οι τωρινές λήγουν σε 11 ώρες.

Απ'ότι βλέπω συνεχίζουν οι ίδιες προσφορές και έτρεχα χθες να προλάβω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...