Προς το περιεχόμενο

Vodafone και Cosmote εγκαινιάζουν επίσημα το δίκτυο 4G+


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπεεεεεε.....
1. ποιος είναι διατεθιμένος να πληρώσει τα τελείως παράλογα πάγια?

2. σε τι ωφελούν αυτές οι αναβαθμίσεις τον μέσο χρήστη που θα μπει σε μια όχι ιδιέτερα απαιτητική ιστοσελίδα?
3. δεν ξέρω κανέναν που να κατέβαζει απο το κινητό ή το ταμπλετ μεγάλα αρχεία ( π.χ ταινίες ) που να απαιτούν τόσες μεγάλες ταχύτητες
4. το θέμα είναι η βελτίωση του υπάρχοντος δικτύου όχι η υπερκοστολόγηση των πάντων για να τσιμπήσει ο τύπος που θα δώσει και το σπίτι του για να πάρει το καινούργιο iphone
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 89
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Με iphone 5s στα Πατήσια και στη Μεταμόρφωση δεν πιάνω ποτέ 4g. Πόσο μάλλον 4g plus!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Tα iphone δεν πιάνουν 4G+ χρειάζεται LTE moden cat6

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ενημερωση για το συγκεκριμενης τεχνολογιας σημα οπως και με το 4g επειδη οι ταχυτητες ειναι μεγαλες προσοχη με τα δεδομενα και που πλοηγηστε.μην ξεχνατε δεδομρνα ανοιχτα εαν πιανεται τετοιες ταχυτητες οι χρεωσεις και οι ενημερωσεις γινονται αστραπιαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cosmote: Πρώτη η COSMOTE έφερε το 4G+ στην Ελλάδα!
Vodafone: Πρώτη η Vodafone φέρνει το 4G+ στην Ελλάδα!

Πως μπορεί να ισχύουν και τα δύο;

Όποιος το βρει κερδίζει μια κεραία κινητής, τεχνολογίας 4G+ , στην ταράτσα του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάζουν που βάζουν παράνομες κεραίες σε κατάστηματα και ταράτσες μας ψηνουν με ακτινοβολία full γιατί αναγκάζονται να ενισχύουν παραπάνω το σήμα μας λένε και πρωταπριλιατικα αστεία !!! Η vodafone δεν λέει το που έχει και η cosmote εκει που λέει ότι έχει δεν δείχνει κάτι επίσημο και κανείς σε αυτο το κράτος δεν λέει τίποτα!!!!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

αδερφε συγνωμη που θα στο πω αλλα εισαι λαθος, οσες περισσοτερες κεραιες εχεις τοσο λιγοτερο ψηνεσαι. οταν δεν εχεις δυνατο σημα, η συσκευη σου ανεβαζει τα watt εκπομπης το ιδιο και η κεραια κινητης. οσο πιο στενη κυψελη εχεις με περισσοτερες κεραιες τοση λιγοτερη ισχυ εκπομπης και ληψης χρειαζεσαι

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με iphone 5s στα Πατήσια και στη Μεταμόρφωση δεν πιάνω ποτέ 4g. Πόσο μάλλον 4g plus!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Καλα τωρα και εσυ, με το iPhone πας να βγαλεις συμπερασμα σηματος...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας φροντίσουν να βάλουν καμια κεραία (νόμιμα) αυτοί και εμείς ας πάψουμε να διαμαρτυρόμαστε για το σήμα αφού πρώτοι εμείς όπου μπει κεραία τρέχουμε για καταγγελίες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cosmote: Πρώτη η COSMOTE έφερε το 4G+ στην Ελλάδα!

Vodafone: Πρώτη η Vodafone φέρνει το 4G+ στην Ελλάδα!

Πως μπορεί να ισχύουν και τα δύο;

Όποιος το βρει κερδίζει μια κεραία κινητής, τεχνολογίας 4G+ , στην ταράτσα του.

Νομίζω είναι κοινή επένδυση Cosmote-Vodafone-Wind,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η wind ειπαμε ακομη 3G? Γιατι οχι πως θα το ανοιγουμε το 4G (οπως ειπαν κ πριν τα 500 mb δεν κανουν) αλλα ετσι για τα ματια του κοσμου.

Προτιμώ να μείνει στο 3G και να συνεχισει τα πολύ καλά πακέτα data που έχει (μιλάω για f2go) και τις επίσης πολύ καλές προσφορές, παρα να πάθω αυτά που κοροϊδεύω στους χρήστες με cote & voda

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία από τις ημέρες των Χριστουγέννων που ήμουν Θεσσαλονίκη (συγκεκριμένα στην Τσιμισκή περίπου στο ύψος της Αριστοτέλους) έκανα επανεκκίνηση το Note II πιστεύοντας πως κόλλησε καθώς έχοντας σήμα δεν μπορούσα να συνδεθώ στο net . Μπήκα σε ένα κατάστημα λοιπόν επειδή είδα τον κύριο στο ταμείο να κρατά ένα smartphone στο χέρι , με σκοπό να ρωτήσω εάν έχει cosmote σύνδεση και τι παίζει καθώς είμαι από επαρχία όπου δεν υπάρχει 3g αλλά το Η+ κάνει δουλειά . Cosmote έχω φίλε μου μου λέει και πάλι καλά που έχουμε σήμα κινητής !!! 

 

Ευτυχώς που μου έτυχε το παραπάνω , αλλιώς διαβάζοντας τις ανακοινώσεις θα έσκαγα σχετικά με το που ζω . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρομερές ταχύτητες, απλά θα πρέπει να είσαι σε 2 σημεία μόνο για να πιάσεις και αν πιάσεις τι να το κάνεις. Ξυπνάτε Vodafone και Cosmote και χαμηλώστε γενικά τις χρεώσεις σας, αυτό παίζει ρόλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τιιι λεες?? σοβαρα τωρα?? εννοειται πως θα βαλω cosmote τωρα για να χαρω τις 4g+ ταχυτητες!! και περιμενω πως και πως το 4g++ και 4g+++!!! 

 

α.. ξεχασα,εχω ηδη κοσμοτε, αλλα κινητο π δεν εχει ουτε καν 4g...ουτε λεφτα να παρω κινητο με 4g ... ουτε κατι που να χρειαζομαι τετοια ταχυτητα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

με σκοπό να ρωτήσω εάν έχει cosmote σύνδεση και τι παίζει καθώς είμαι από επαρχία όπου δεν υπάρχει 3g αλλά το Η+ κάνει δουλειά .

το Η+ είναι πιο γρήγορο από το "3G"...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...