Προς το περιεχόμενο

Vodafone και Cosmote εγκαινιάζουν επίσημα το δίκτυο 4G+


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 89
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Ρε παιδιά καλό και άγιο το 4g και το 4g+ που θα βγεί αλλα ας κάνουν κατι με τον όγκο δεδομένων διότι 2 3 ημέρες ειχα το 4g ανοιχτό με 500mb πρόγραμμα και εξανεμίστηκαν εν ριπή οφθαλμού , δεν εχει σημασία αν μπαίνεις πολύ ή οχι στο internet καθώς για αυτο προσφέρουν και μεγαλύτερες ταχύτητες αλλα αν ειναι να σου τρώει ολα τα mb τι να το κάνεις ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ρε παιδιά καλό και άγιο το 4g και το 4g+ που θα βγεί αλλα ας κάνουν κατι με τον όγκο δεδομένων διότι 2 3 ημέρες ειχα το 4g ανοιχτό με 500mb πρόγραμμα και εξανεμίστηκαν εν ριπή οφθαλμού , δεν εχει σημασία αν μπαίνεις πολύ ή οχι στο internet καθώς για αυτο προσφέρουν και μεγαλύτερες ταχύτητες αλλα αν ειναι να σου τρώει ολα τα mb τι να το κάνεις ....

δεν έχεις άδικο με την κατάσταση που επικρατεί με τα MB, αλλά το ότι είχες ανοιχτό το 4G δεν λέει κάτι, ίδια MB με το H+ ξοδεύει αν κάνεις τα ίδια πράγματα...

 

απλά άλλαξες τις συνήθειες σου και τα ξόδεψες, δεν σου φταίει το 4G...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι σχεδόν σίγουρος οτι το 4g οσο το είχα έτρωγε πιο γρήγορα τα mb απο οτι το 3g με τα ίδια πράγματα που έκανα και πριν αλλιώς γιατι να μην έχω το 4g μόνιμα ανοιχτό ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επαρχια....3g 30% με 40% καλυψη....4g πουθενα....και μιλανε για 4g plus???

η εεττ τι ρολο παιζει γι αυτη την απατη?...ποσο σανο θα μας ταισουν?...δε βλεπουν παλι την καρτελοποιηση των τιμων?...πως καταφερνουν κι εχουν σχεδον τα ιδια προγραμματα με ιδιες τιμες?

η εεττ δεν θα επρεπε να υποχρεωνει τις εταιριες να εχουν ενα μινιμουμ καλυψης της χωρας πριν διαφημισουν συγκεκριμενες ταχυτητες?

τους επιτρεπει να διαφημισουν ενα προιον με καλυψη στο mall????....ποσο τραγικοι......

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αδερφε συγνωμη που θα στο πω αλλα εισαι λαθος, οσες περισσοτερες κεραιες εχεις τοσο λιγοτερο ψηνεσαι. οταν δεν εχεις δυνατο σημα, η συσκευη σου ανεβαζει τα watt εκπομπης το ιδιο και η κεραια κινητης. οσο πιο στενη κυψελη εχεις με περισσοτερες κεραιες τοση λιγοτερη ισχυ εκπομπης και ληψης χρειαζεσαι

 

Μόνο που εσύ επιλέγεις πόσο θα ψήνεσαι. Όσο μιλάς. Αρκεί να μην είσαι ο άτυχος κοντά στην κεραία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Είμαι σχεδόν σίγουρος οτι το 4g οσο το είχα έτρωγε πιο γρήγορα τα mb απο οτι το 3g με τα ίδια πράγματα που έκανα και πριν αλλιώς γιατι να μην έχω το 4g μόνιμα ανοιχτό ...

προφανώς τα τρώει πιο γρήγορα, αλλά δεν τρώει περισσότερα εφόσον κάνεις τα ίδια...

 

το αν επέλεξες να κάνεις περισσότερα είναι δικό σου θέμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θελει LTE Cat6 για το 4G+, τοτε συμφωνα με το gsmarena τα μονα τηλεφωνα που το εχουν ειναι αυτα: http://www.gsmarena.com/results.php3?sFreeText=Cat6

 

Και το Cat4 που εχουν τα περισσοτερα ειναι στα 150/50 Mbps οποτε μικρο το κακο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το καλοκαίρι πάντως, σε Σκιάθο κ μετά Βόλο, παίζει να είχα καλύτερη κάλυψη 4G από ότι στην Αθήνα.

 

Στην Αθήνα, πιάνει 4g σχεδόν όπου κινούμαι, με εξαίρεση την περιοχή που μένω :)

 

Δεν καταλαβαίνω γιατί γκρινιάζετε, λες και σας το χώσανε στο στόμα να το φάτε με το ζόρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...