Προς το περιεχόμενο

Τα Galaxy S6 και Galaxy S6 edge της Samsung πρωταγωνιστούν σε διαγωνισμό της Sprint (Updated)


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 το edge τελικα ειναι πολυ ωραιο ..πολυ καλο και επιτελους κατι διαφορετικο εννοω και απο τις αλλες εταιριες .. τρομερο design kai na σκεφτουμε οτι απο τις εικονες τα κινητα χανουν πολυ .. ειναι πολυ καλο και η edge οθονη τρομερη και καινοτομει .. δε το πιστευω οτι υπαρχουν ατομα που δε τους αρεσει.. τι να πω φανατισμος στα ορια του αστειου .. εγω οταν πρωτοειδα το iphone se photos δε μου αρεσε αλλα απο κοντα πολυ ωραιο ,,το s6 ομως ειναι αλλου ακομα και απο τις Photo ξεχωριζει.. πολλα κινητα και το note 4 απο photo δε δειχνουν ενω απο κοντα το νοτε 4 σε ασπρο ειδικα τα σπαει.. η sam ειχε τη τοπ ποιοτητα και οταν χρησιμοποιουσε πλαστικο τωρα αυτο το σ6 θα ντρεπεσαι να το πιασεις .. πολυ καλα ..ναναι και ελαφρυ το touch wiz και θαναι super ..

διαστασεις οθονης?

 

 επισης η καμερα οκ που προεξεχει δε με χαλαει αλλα το ηομε μπατον γιατι? τοσο ωραιο ντηζαιν γιατι αυτο? ετσι θαναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

εδώ δεν είχε κάνει θραύση η lg με το optimus 3d, και θα κάνει το s6 για 2 γωνίτσες στην οθόνη του? Εμένα μου φαίνεται αποκρουστικό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικά θα ελεγα οτι εκανε μια μικρή εξέλιξη στα υλικά. Δεν μπορεί να αγοραζεις κινιτο με τοσα λεφτά και να μην εχει μεταλλική κατασκευή και να είναι πλαστικό. Αν σκεφτεί κανεις ότι μπορεί να έχει ενα νόημα που εξέχει το κουμπί και η κάμερα μπορεί να εχει βγαλει θυκη πουνα σαν κουμποτι και να έρχεται οκ. Δεν ξερω τι αλλο μπορεί να σκεφτικαν αλλα ειναι γαματο. Ειχα ακουσει οτι για το υι θα συνεργαστεί με την μικροσοφτ για να δούμε πως θα είναι το λειτουργικό γιατί θα είναι σαν αμαξομα να έχεις την φετραρι και για κινιτιρα ζασταβα.. περιμένω να δω. .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...