Προς το περιεχόμενο

ραντεβουδοforums χωρίς πλερωμή!


zoranb

Προτεινόμενες αναρτήσεις

   Facebook, tinder and that's it. Facebook για πιο all around καταστασεις, tinder πιο ντουγρου για ξεπετες. 

   Αυτοπροσωπος αμα το καλλιεργησεις λιγο, με διαφορα το πιο τιμιο ,ευκολο και αποδοτικοτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 71
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μα κανένας, αλλά κανένας δεν μου έχει απαντήσει/διευκρινίσει αξιόπιστα, στο εάν μπορεί κανείς να δουλέψει το tinder από desktop υπολογιστή. Εαν ναι δεν βρίσκω από που ξεκινάω... το site του φαίνεται πως είναι smarthphone oriented, εκτός και εάν κοιτάω σε λάθος site!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπαμε,ξεκινας απο εδω

 

http://www.bluestacks.com/

 

και μεσω αυτου εγκαθιστας το tinder η οποιο αλλο app θες 

 

Μη με ρωτησεις αν ειναι βαρυ η δεν ξερω γω τι αλλο.Ο ερωτας θελει ρισκα  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε ζόραμπ εσυ θες να απαλλαγείς από τη ΔΕΗ ικαι τώρα ψάχνεις γκομενέτα μέσω Ιντερνετ;

έχεις στήσει ένα σπιτι μόνος, εισαι μια χαρά σπίρτο τι τα θες τώρα αυτά; δλδ έχεις ανάγκη το Ιντερνετ για κάτι τόσο φυσιολογικό;

 

μήπως πρέπει λέω εγώ να αναθεωρήσεις κάπια πράγματα;  :-)
τύπου να βγεις στο πλησίεστερο μπαρ να πιεις ενα ποτάκι; ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος τρεχει σε μπαρ τωρα..κι αν σου κατσει το γκομενακι και τρεχα γυρευε.Εγω θελω να παταω ενα κουμπι και να μου ερχεται σπιτι κατευθειαν!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το zoo.gr επιβεβαιώνω. Πριν χρόοοονια είχαμε φτιάξει accounts με τον πρώην μου για να παίζουμε games. Ε και αργά ή γρήγορα άρχισαν να έρχονται τα μηνύματα πεσίματος. Μιλάμε χαμός. 90% (και βάλε) έμπαιναν για να βγάλουν γκομενάκι εκεί μέσα. Δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμα το zoo.gr και τί φάση είναι τώρα όμως...

 

Υπάρχει ακόμη το άτιμο.

 

Ξέχασα να αναφέρω και το dod, παρόμοιο του zoo, αλλά αφορά κυρίως μαθητές και παιδάκια.

Ποιος τρεχει σε μπαρ τωρα..κι αν σου κατσει το γκομενακι και τρεχα γυρευε.Εγω θελω να παταω ενα κουμπι και να με περιμενει στην ταδε καφετερια για να την κερασω τζαμπα!!

 

fixed :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζορανμπι, σκοτώνεις το πρόβατο, το ξεχειλιάζεις, βγάζεις την Αντερια, την πλένεις, μετράς την τσουτσου σου, κόβεις την εντεριά συν 1εκατοστό το μήκος της τσουτσους, ράβεις τη μία άκρη, τα βάζεις σε ξεχωριστά σακουλάκια ζιπ σανιτας σανιτας και καταψύχεις.

 

Όταν βρεις γυναικάκι για ιδιαίτερες στιγμές αποψυχεις ένα ενα, 20 δευτερόλεπτα στο φούρνο μικροκυμάτων, το φοράς.

 

DYI καπότες.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Zoranb μπορώ να σου δώσω συμβουλές πως να φτιάξεις μόνος σου τη δική σου γκόμενα και με αναλογίες μάλιστα 90-60-90,αν θες manual πες μου να σου στείλω σε PDF.Καλή συνέχεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλοι εμενα στο tinder εχω κανει λικε τη μιση υφηλιο και. Ε εχουν κανει 4 γυναικες εκ των οποιων δε μιλισε καμια. Γιατι ετσι? ειμαι πολυ ασχημος η παιζει καπιο κολπο που αγνοω? παντως χτες στο μετρο με κοζαρε απο μακρυα μια τυπισα σιγουρα ηταν μοντελο μαζι με μια φιλη της (κρατουσαν book) ρωσιδες η κατι τετοιο και κατεβηκαν καπου κατεβηκα και εγω, την προλαβα κ της ειπα οτι την αγαπαω και γελασε λιγο αλλα μετα δε μιλαγε και β φιλη της μου εκανε shes my girlfriend (κλασικα)

 

Πλακα εκχε παντως ηταν ανετα στο τοπ 10 γυναικων που εχω δει live

Και κοζαρε απειρα (μεσα στο μετρο, απο αποσταση και. ΜΑλλον λογω της "αςφαλειας" που της εδινε το πληθος π μας χωριζε)

Ποιος τρεχει σε μπαρ τωρα..κι αν σου κατσει το γκομενακι και τρεχα γυρευε.Εγω θελω να παταω ενα κουμπι και να μου ερχεται σπιτι κατευθειαν!!

 

Πηγαινε σε μπαρ εσυ ρε φιλε να αφηνεις τα λεφτα σου στους ιδιοκτητες κ τους μπαρμεν που στο τελος της μερας αυτοι εχουν καλυτερες προοπτικες απο εσενα (αυτοι διαλεγουν λογω του "κυρους" που τους δινει η θεση, εσυ επιλεγεσαι). Σου παιρνουν και τα λεφτα σου πηδανε κ τη γκομενα π γουσταρεις

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγαινε σε μπαρ εσυ ρε φιλε να αφηνεις τα λεφτα σου στους ιδιοκτητες κ τους μπαρμεν που στο τελος της μερας αυτοι εχουν καλυτερες προοπτικες απο εσενα (αυτοι διαλεγουν λογω του "κυρους" που τους δινει η θεση, εσυ επιλεγεσαι). Σου παιρνουν και τα λεφτα σου πηδανε κ τη γκομενα π γουσταρεις

Μόλις κάηκες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...