Προς το περιεχόμενο

Νέο Samsung Galaxy S6 edge με κυρτή οθόνη και στις δύο πλευρές [Video]


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σχετικά με το θέμα της τιμής, ας μην ξεχνάμε ότι κανείς δεν ενδιαφέρεται για το αν μπορεί ο Έλληνας να το αγοράσει. ..

 

Γιατί ξέρουν ότι οι ΄Ελληνες σαν λαός έχουν περισσότερες πιθανότητες να στερηθούν ουσιώδη αγαθά απλά και μόνο για να πάρουν ένα S6 Edge :P

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 86
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απορια.

Πως κρατας την συσκευη με το ενα χερι και δουλευοντας την αποφευγεις να πατας στα πλαγια της οθονης ετσι ωστε η συσκευη να αντιλαμβανεται πολλαπλα αγγιγματα;;

Αγκαλιαζοντας την συσκευη και προσπαθωντας να πατησεις κατι με τον αντιχειρα δεν εχεις ηδη αγγιξει την ακρη της οθονης;;

 

Συγχωρεστε με ειμαι ποντιος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ από ότι είπε ο παρουσιαστής κατάλαβα ότι το iPhone πάντα δείχνει τον δρόμο. είπε ότι επιτέλους το Samsung απέκτησε ποιότητα και σωστών δακτυλικό αποτύπωμα, πράγματα που το iPhone τα είχε ηδη. παντός πολύ καλό κινητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ από ότι είπε ο παρουσιαστής κατάλαβα ότι το iPhone πάντα δείχνει τον δρόμο. είπε ότι επιτέλους το Samsung απέκτησε ποιότητα και σωστών δακτυλικό αποτύπωμα, πράγματα που το iPhone τα είχε ηδη. παντός πολύ καλό κινητό.

 

Θες να αρχίσουμε να λέμε ποιος έχει βάλει πρώτος τι; Το θέμα είναι ποιος έχει την υλοποίηση που βολεύει καθέναν από μας και να σχολιάσουμε τι μας αρέσει και τι όχι σε κάθε συσκευή. Όσοι θεωρείτε το κινητό σας επέκταση του φαλού σας καλό είναι να μην σχολιάζετε, δεν προσφέρετε τίποτα το ουσιώδες και κουράζετε κι εμάς τους υπόλοιπους που διαβάζουμε ένα σορό μπούρδες.  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Σε 10 λεπτα φορτισης κραταει 4 ωρες δηλαδη σε 20 λεπτα???κατι δεν μου καθετε καλα...2500mah αναλυση qhd δεν ξερω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορια.

Πως κρατας την συσκευη με το ενα χερι και δουλευοντας την αποφευγεις να πατας στα πλαγια της οθονης ετσι ωστε η συσκευη να αντιλαμβανεται πολλαπλα αγγιγματα;;

Αγκαλιαζοντας την συσκευη και προσπαθωντας να πατησεις κατι με τον αντιχειρα δεν εχεις ηδη αγγιξει την ακρη της οθονης;;

 

Συγχωρεστε με ειμαι ποντιος

 

Τα πάντα λύνονται μέσω software.

Θα μπορούσαν πολύ εύκολα να το παραμετροποιήσουν ώστε να μην δέχεται συγκεκριμένες εντολές όταν πατάς σε εκείνο το σημείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πάντα λύνονται μέσω software.

Θα μπορούσαν πολύ εύκολα να το παραμετροποιήσουν ώστε να μην δέχεται συγκεκριμένες εντολές όταν πατάς σε εκείνο το σημείο.

 

Η πολύ απλά όπως είχε κάνει η apple με το iphone 4 θα εγκαινιάσουν νέο τρόπο λαβής κινητών. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόση μεγάλη διαφορά τιμης από το απλό s6? (849 ευρώ μάλλον αυτό, ενώ το s6 699 το 32άρι) επειδή έχει κυρτή οθόνη μόνο? θα τρελαθούμε τελείως? 

Τις τιμές αυτές που τις είδατε και τις γράφετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως όποιος μιλάει για εμφάνιση κτλ με 1.049€ που κάνει το πιο ακριβό Edge κάνετε μια χαρά πλαστική ή λιποαναρροφηση και είστε έτοιμοι για παραλία!

 

ΥΓ. Τα ίδια ισχύουν για την Apple κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θες να αρχίσουμε να λέμε ποιος έχει βάλει πρώτος τι; Το θέμα είναι ποιος έχει την υλοποίηση που βολεύει καθέναν από μας και να σχολιάσουμε τι μας αρέσει και τι όχι σε κάθε συσκευή. Όσοι θεωρείτε το κινητό σας επέκταση του φαλού σας καλό είναι να μην σχολιάζετε, δεν προσφέρετε τίποτα το ουσιώδες και κουράζετε κι εμάς τους υπόλοιπους που διαβάζουμε ένα σορό μπούρδες.  

δεν καταλαβαινω γιατι το λετε αυτο, δεν ειμαι αρρωστος με καποιο κινητο, απλος εκανα μια διαπιστωση απο τα λεγομενα του παρουσιαστη ειναι κακο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με το θέμα της τιμής, ας μην ξεχνάμε ότι κανείς δεν ενδιαφέρεται για το αν μπορεί ο Έλληνας να το αγοράσει. ..

Για πες μου μια χώρα της Ευρώπης που η τιμή αυτή είναι λογική.... Το ποσό είναι τεράστιο είτε ο βασικός μισθός είναι €400 είτε €1500

Και πολύ περισσότερο για ένα τηλέφωνο που από τη μια στιγμή στην άλλη στο κλέβουν, σου πέφτει κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν καταλαβαινω γιατι το λετε αυτο, δεν ειμαι αρρωστος με καποιο κινητο, απλος εκανα μια διαπιστωση απο τα λεγομενα του παρουσιαστη ειναι κακο?

 

Η πρώτη πρόταση αναφέρεται σε εσένα, οι υπόλοιπες είναι γενικό σχόλιο με βάση τα όσα διαβάσαμε εδώ μέσα και διαβάζουμε εδώ και χρόνια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...