Προς το περιεχόμενο

Νέο Samsung Galaxy S6 edge με κυρτή οθόνη και στις δύο πλευρές [Video]


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 86
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πείτε μου πραγαμτικά τι δεν σας αρέσει σε αυτό το κινητο??? μην μ πείτε για την μπαταρια η την sd γιατι ούτε το iphone παίρνει ή αλλάζει μπαταρία. εκτός εάν το ξεβιδώσεις για μπαταρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πείτε μου πραγαμτικά τι δεν σας αρέσει σε αυτό το κινητο??? μην μ πείτε για την μπαταρια η την sd γιατι ούτε το iphone παίρνει ή αλλάζει μπαταρία. εκτός εάν το ξεβιδώσεις για μπαταρία.

 

Τιμή, software έτσι γρήγορα γρήγορα. Γκουμούτσα κάμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Μαλλον πρέπει να είσαι φανατικός Iphone άρα συζήτηση δεν κάνουμε... Ενω το Iphone ειναι φθηνό??? και εγώ έχω Iphone αλλα δεν ξαναγυρίζω, πολλα για το τίποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Μαλλον πρέπει να είσαι φανατικός Iphone άρα συζήτηση δεν κάνουμε... Ενω το Iphone ειναι φθηνό??? και εγώ έχω Iphone αλλα δεν ξαναγυρίζω, πολλα για το τίποτα...

 

 

 

Ού που να σου λέω, το πρωί αν δεν φάω ένα iphone μελάτο δεν πάει καλά η μέρα μου.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχα, εξαρτάται τη γκόμενα. Αν είναι πολύ ζηλιάρα θα σου κόψει το δάχτυλο όπως στις ταινίες για να σου σκαλίσει το κινητό! Επικίνδυνο feature αυτό για μερικούς...

βρε άμα θέλει να το σκαλίσει και να το ξέρεις θα το κάνει και χωρίς να σου κόψει το δάκτυλο αλλά αν δεν θέλει να ξέρεις ότι ξέρει την έβαψε με αυτό δεν μπορεί :P εκτός αν είναι αυτή η κασπερ (χάκερ) που έπαιζε σε μια ταινία που ήταν σε ένα αεροπλάνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
  • Moderators

Ρε Σακη παραθέτεις ενα νημα στους Χda ως τι; Οκ καποιοι εχουν bad experiences με το οτιδήποτε ξερωγω. Σε τοσο σύντομο χρονικο διάστημα τι αποδεικνύει αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ενα λεπτο αντικείμενο με επιφάνεια γυαλιού δεν ειναι ελαστικό και σπαει αν πιεστει στα 67 κιλα. Που είναι το περίεργο της υπόθεσης; Ότι δεν εχει τις ιδιότητες του καουτσούκ ξερωγω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα λεπτο αντικείμενο με επιφάνεια γυαλιού δεν ειναι ελαστικό και σπαει αν πιεστει στα 67 κιλα. Που είναι το περίεργο της υπόθεσης; Ότι δεν εχει τις ιδιότητες του καουτσούκ ξερωγω;

Το περίεργο δεν είναι ότι σπάει. Το περίεργο είναι (για πολλοστή φορά) οι δυσανάλογες σε σχέση με συσκευές άλλης εταιρείας αντιδράσεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο υπεύθυνος marketing της Samsung είχε δηλώσει στην παρουσίαση του Edge σε ειρωνικό τόνο: “This stuff will not bend.

 

Πιο συγκεκριμένα η δήλωση ήταν η εξής: the special metal that we use is 50% stronger than the metal in other high-end smartphones. My first language may not be engineering but I do know that this phone will not bend."

 

Α βρε Τσαμσουνγκ με τα ειδικά σου μέταλλα.... που τελικά ούτε unibody είναι και το πίσω γυάλινο καπάκι είναι πλαστικό με κάλυψη γυαλιού.

 

Για να δούμε τι έδειξε το test: το Edge λύγισε στην ακριβώς ίδια πίεση με το Plus και επιπλέον ράγισε το γυαλί παρόλο το πολυδιαφημιζομενο Gorilla Glass 4. Στην ίδια πίεση το Plus συνέχιζε να είναι λειτουργικό σε αντίθεση με το Edge. Tέλος το Edge σπάει στην πίεση των 149pounds ενώ το καρα-κραγμένο Plus αντέχει ακόμα περισσότερο μέχρι τα 179pounds. Λοιπόν, θα δούμε ανάλογο topic για το νέο βασιλιά του bending? :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...