Προς το περιεχόμενο

Ασύρματη φόρτιση Qi θα ενσωματώσει στα έπιπλα της η IKEA από τον Απρίλιο του 2015


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To IKEA γενικά απευθύνεται σε σχετικά νεο κοινό οπότε θα το εκτιμήσουν αυτό το feature. Αν όχι άμεσα, σε μερικά χρόνια θα είναι πολύ δημοφιλής η ασύρματη φόρτιση. Αν και προσωπικά δε βλέπω τι δυσκολία έχει η σύνδεση ενός καλωδίου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Αν και προσωπικά δε βλέπω τι δυσκολία έχει η σύνδεση ενός καλωδίου...

δεν θυμάμαι καν πόσες φορές έχω κάτσει στο γραφείο ή έχω πάει για ύπνο κι έχω ξεχάσει να συνδέσω το κινητό στο φορτιστή, τώρα απλά θα το αφήνω πάνω στην συγκεκριμένη επιφάνεια και τέλος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα βαλουν φορτιστες και στους κεφτεδες απο αλογο οου πλασαρουν;χαχαχα

 

Φαινεται τιμια και πρωτοποριακη κινηση παντως

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια το Ικεα ειναι κλεψιμο. Εβλεπα κατσαρολα στο Ικεα 10 - 15 ευρω και λεω. Ε φτηνη ειναι. Και ετυχε μια μερα να μπω στα Vicko και οι κατσαρολες ειχαν παλι 15 ευρω.

Και δεν συγκρινουμε ποιοτητα Vicko με του Ikea.

Oπως και απο γνωστο καταστημα στην Ν. Σμυρνη, η ραφιερα 100 ευρω και η παππουτσοθηκη 30 ευρω. Και στο Ιkea τοσο τα πουλανε και ποιο ακριβα!!!

Το Ikea δεν εχει ουτε ποιο φτηνες τιμες, ουτε ποιο καλα προιοντα. Αν δεν σκασεις 2000 ευρω καναπε, με 500 ευρω απο οπου και να τον παρεις, αργα η γρηγορα θα τον παρεις στα χερια.

Βεβαια εχει να κανει και με το κομματι. Το κρεβατι μου Ιkea ειναι και 3 χρονια το κουναμε με την γυναικα και δεν εχει παθει τιποτα. Και το ειχα παρει 200 ευρω.

Ειχα παρει και ενα τραπεζι κουζινας και 8 χρονια τωρα ειναι ορθιο και πανω σε αυτο τρωμε, κοβουμαι ντοματες, πιπεριες κλπ. Αλλα το τραπεζι πηγαινε σετ με κατι καρεκλες που δεν αντεξαν ουτε μηνα.

Oλα ειναι λιγο πως θα σου κατσει.

Παντως ωραιο αυτο το συστηματακι. Θα το ηθελα στο σπιτι μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια το Ικεα ειναι κλεψιμο....

 

Το κρεβατι μου Ιkea ειναι και 3 χρονια το κουναμε με την γυναικα και δεν εχει παθει τιποτα.

....

Ειχα παρει και ενα τραπεζι κουζινας και 8 χρονια τωρα ειναι 

 

 

Σε κατακλέψανε φίλε. Άκου εκεί μόνο 8 χρόνια για το τραπέζι και 3 για το κρεβάτι. Τουλάχιστον 50 χρόνια έπρεπε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πάρει ένα pad για το γραφείο μου. το μόνο που χρειάστηκε ήταν να εκπαιδεύσω τον εαυτό μου να αφήσω πάντοτε το τηλέφωνο πάντοτε στο ίδιο μέρος (pad). Τώρα πλέον ειναι πάντοτε το κινητό μου φορτισμένο!

Τώρα μάλιστα με το πρότυπο Qi 1.1 που θα φορτίζει απο μεγάλη απόσταση θα είναι πολύ μεγάλη ευκολία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...