Προς το περιεχόμενο

Microsoft Universal Foldable Keyboard. Διπλώνει είναι ασύρματο και συμβατό με Windows, iOS και Android [Video]


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

sorry αλλα οτι πληρωνεις παιρνεις κι εγω πηρα ενα των 28 ευρω για το tablet μου και το σκυλομετανιωσα αφου τριζει σα παλαβο και δεν εδωσα ενα 50-60αρι για logitech /  Ms

ειδικα το switch feature τα σπαει... οπως και το τσακισμα του, ριξτε πρωτα μια ματια τι γινεται στον ανταγωνισμο προτου πεταξετε την π_π_ρ_ σας

α και μιλαμε για κατηγορια bluetooth keyboard παντα...

 

http://www.logitech.fr/fr-fr/keyboards/keyboards

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Εντάξει είναι ακριβό αλλά φαίνεται αρκετά καλό.

Για τους περισσότερους απο εμάς φαντάζομαι δεν θα αποτελέσει προιόν αγοράς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μοιάζει πολύ με το πληκτρολόγιο του surface που κατά τη γνώμη μου έχει ένα ελάττωμα: τα πλήκτρα είναι τόσο κοντά μεταξύ τους που πολλές φορές όταν πατάς δύο πλήκτρα μαζί.

Μηχανικό πληκτρολόγιο ή το πληκτρολόγιο που έχουν τα macbook είναι πολύ καλύτερα.

Φυσικά άλλες κατηγορίες προϊόντων αυτά αλλά τα φέρνω ως παραδείγματα για το κενό ανάμεσα στα πλήκτρα. Καλύτερα πιο μικρά και με κενό παρά έτσι.

Κατά τα άλλα ωραία ιδέα και καλή υλοποίηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν διπλώνει όμως αυτό :)

ας μην διπλώνει μπορεί να το αγοράσει ο καθένας όμως

σου έχω και με 12 δολλάρια όχι "επώνυμο"

http://www.amazon.com/dp/B00NM65VV2/ref=twister_B00P0MJLAS?_encoding=UTF8&psc=1

αυτό το χάσμα των 88 ευρώ γιατί?

το έχουμε καταλάβει ότι η ms την έχει δει apple στις τιμές αξεσουάρ αλλά με τις γυφτιές της δεν πείθει και η apple έπιανε όταν οι κινέζοι δεν είχαν ακόμα κατακλίσει την αγορά με φτηνά προιόντα και πούλαγε ένα καλώδιο 10+ ευρώ.

πλέον τέτοιες γυφτιές απλά περνάνε απαρατήρητες γιατί ένα προιόν όταν πουλάει δήθεν όνομα πχ microsoft,apple κλπ απλά πάει άπατο και ειδικά σε εξειδικευμένα προιόντα όπως τέτοια αξεσουάρ γιατί μόνο ψαγμένος θα πάρει τέτοιο πληκτρολόγιο.....άρα θα ξέρει να ψάξει στο ιντερνετ,γιατί δεν νομίζω κάποιος που δεν ασχολείται να πάει να δώσει 100 ευρώ για κάτι που δεν χρειάζεται.

δεν είναι κινητό που θα πάει ο άλλος και θα του πουν στο κάθε μαγαζί πάρτο τα σπάει κλπ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 οσοι μολις ειδατε την εικονα και κοιταξατε το πληκτρολογιο σας...

 

Στο πληκτρολογιο του θεματος μοιαζει σαν να λειπουν κουμπια απο την μεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Product description το είδε κανείς;

 

Google has recently released a new OS update which has made Bluetooth keyboards nonfunctional with any tablet running Android 4.3. A new patch for the operating system should be released from Google soon, which will restore Bluetooth keyboard functionality. At this time we strongly discourage updating your OS if you intend to use a Bluetooth keyboard with your Android tablet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Product description το είδε κανείς;

 

Google has recently released a new OS update which has made Bluetooth keyboards nonfunctional with any tablet running Android 4.3. A new patch for the operating system should be released from Google soon, which will restore Bluetooth keyboard functionality. At this time we strongly discourage updating your OS if you intend to use a Bluetooth keyboard with your Android tablet.

 

 

γιατι μηπως θα το επαιρνε και κανεις; :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...