Προς το περιεχόμενο

prob me dvd pioneer


rastafari

Προτεινόμενες αναρτήσεις

exo to pioneer 105s.otan toy vazw ena dvd 9 stis 10 fores oxi mono den mou to diavazei alla mou to vgazei kai ekso!

dokimh exw kanei me arketes diaforetikes tainies alla mou kanei synexeia to idio.thewrhsa pos ena update sto firmware isws kai na strwsei ta pragmata alla kai pali tpt!mipos exei kaneis na proteinei kamia kalh idea??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω και εγω το 105 , και δεν ειχα ποτε κανενα προβλημα οσο εγραφα με verbatim , maxel φυσικα και δεν εκανα update στο firmware , κοροιδο ειμαι και μετα να μην παιζει τιποτα;

μην αγοραζεις φτηνα δισκακια.

καλο και φτηνο δεν γινεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.....κοροιδο ειμαι και μετα να μην παιζει τιποτα;....

 

 

 

Καλά,άσε εμάς τα κορόϊδα να ριπάρουμε ως 12x,region free.... :wink:

 

 

Και τα τεσσάρια να γράφονται σε τέταρτο. 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

rastafari, αν είσαι εκτός εγγύησης και με firmware update δεν άλλαξε κάτι, το μόνο που σου μένει είναι να ανοίξεις το drive για καθάρισμα κεφαλής.

 

Εναλλακτικά διαλέγεις το επόμενο dvd σου. :lol:

 

Marios1957 :wink:

 

sc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry alla eppidi iparxei kai dvd kai dvdr 105 nomizw to paidi leei gia to dvd....

ego exw to idio prob se dio tetia...den exw vrei omes lisei...sorry alla apopsis oti ena drive mporei na xalasei me firmware update kolan pistevo se arxarious.... mono an den ksereis na diavazeis kaneis skat... ena drive me firmware update(exerounte oi faseis provlimatos tou software...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...