Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με μπαταρία Mlais M9


ilias8513

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα συμφορουμίτες, 

 

λοιπόν η μπαταρία του mlais M9 μου κρατάει μισή μέρα χωρίς να κάνω χρήση του κινητού.

 

Γνωρίζει κανείς εάν φταίει κάποια ρύθμιση και αν όχι γνωρίζεται εάν μπορώ να αγοράσω κάποια μπαταρία από Ελλάδα που να ταιριάζει στο εν λόγω κινητό?

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα συμφορουμίτες,

 

λοιπόν η μπαταρία του mlais M9 μου κρατάει μισή μέρα χωρίς να κάνω χρήση του κινητού.

 

Γνωρίζει κανείς εάν φταίει κάποια ρύθμιση και αν όχι γνωρίζεται εάν μπορώ να αγοράσω κάποια μπαταρία από Ελλάδα που να ταιριάζει στο εν λόγω κινητό?

 

Ευχαριστώ

Τρέξε greenify & battery calibration για αρχή να δεις τι σου τρώει την μπαταρία.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετρεξα και τα δυο αλλα τζιφος. Μα δεν εχω προλαβει να κατεβασω καν εφαρμογες. Το κινητο ειναι εντελως μαμα.

 

Ισως επεσα σε ελαττωματικη μπαταρια. Οπως εγραφα και στο τοπικ των προσφορων εχω και αλλο θεμα με τον ηχο στα hands-free.

 

Ακουγεται πολυ χαμηλα και στην μουσικη αλλα και στα τηλεφωνα και στα 2 hands free που δοκιμασα.

 

Εχετε καμια αλλη λυση να δοκιμασω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Γιατι ανεβαζεις 2 threads για το ιδιο θεμα;;

Πριν πεταξεις τη βλακεια σου βλεπε πρωτα.
Τι βλάκεια ακριβώς πέταξε; Γιατί και εγώ βλέπω 2 θέματα ανοιχτά από εσένα...
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω την πεταξα την βλακεια μου. Αμ εσυ που την πεταξες εις διπλουν ;;;; Το δις εξαμαρτειν ουκ ανδρος σοφου. Αν δεν εισαι βλακας σαν εμενα θα καταλαβεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...