Προς το περιεχόμενο

θεμα με την μπαταρια του mlais m9


ilias8513

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω ενα θεμα με την μπαταρια του mlais m9. Σε 5 ωρες χωρις καμια χρηση η μπαταρια παει απο 100 σε 50%. Εχετε αλλοι ιδιο θεμα; μπορω να κανω κατι,ισως καποια ρυθμιση ωστε να κραταει παραπανω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εχω ενα θεμα με την μπαταρια του mlais m9. Σε 5 ωρες χωρις καμια χρηση η μπαταρια παει απο 100 σε 50%. Εχετε αλλοι ιδιο θεμα; μπορω να κανω κατι,ισως καποια ρυθμιση ωστε να κραταει παραπανω;

 

Σε εμένα δουλεύει άψογα, κάτι έχεις κάνει λάθος στις ρυθμίσεις. Αρχικά προσπάθησε επαναφορά εργαστηριακών ρυθμίσεων.


PAidia να κανω και εγω μια ερωτηση?Καμια προσφορα απο σοβαρο μαγαζι(reportspam,gearbest ,to2c κτλ) σε κινητο σοβαρης μαρκας (px xiaomi/lenovo)προκειται να βγει οι οι προσφορες θα ειναι ειτε απο επιφοβα μαγαζια η απο μαρκες επισης επιφοβες????

Στην θέση της lenovo ¨ανετα θα έβαζα 2-3 άλλες μάρκες που βγάζουν πολύ πιο καλές συσκευές. Ειδικά σε ποιότητα κατασκευής που παρουσιάζει σε πολλά μοντέλα θα την έβγαζα και τελείως από τις λεγόμενες "σοβαρές" μάρκες. Απλά την έχεις ακουστά σαν όνομα για αυτό νομίζεις ότι είναι και καλή/σοβαρή.

 

Όσο για τις προσφορές βγαίνουν, αν αρχίσεις να το παρακολουθείς θα πετύχεις. Πήρα για φίλο το Lenovo A806 στα 129 ευρώ πχ από Geekbuying αποτελούσα flash deal για τα μέλη ενός ρωσικού φόρουμ. Αν το ψάξεις αργά΄η γρήγορα θα το πετύχεις. Αν περιμένεις να το βρείς όταν θα το ποστάρει κάποιος είναι ήδη πλέον αργά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενα θεμα με την μπαταρια του mlais m9. Σε 5 ωρες χωρις καμια χρηση η μπαταρια παει απο 100 σε 50%. Εχετε αλλοι ιδιο θεμα; μπορω να κανω κατι,ισως καποια ρυθμιση ωστε να κραταει παραπανω;

 

εγώ το δουλεύω από τότε που το παρέλαβα με 2 κάρτες sim μέσα, μόνιμο wifi ανοικτό με τηλέφωνα από το πρωί μέχρι τώρα μου δείχνει ποσοστό μπαταρίας 49%. μήπως έβαλες καμία εφαρμογή που σου τρώει την μπαταρία?

αα και στο γειτονικό φόρουμ γίνονται προσπάθειες βελτίωση του τηλεφώνου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ το δουλεύω από τότε που το παρέλαβα με 2 κάρτες sim μέσα, μόνιμο wifi ανοικτό με τηλέφωνα από το πρωί μέχρι τώρα μου δείχνει ποσοστό μπαταρίας 49%. μήπως έβαλες καμία εφαρμογή που σου τρώει την μπαταρία?

αα και στο γειτονικό φόρουμ γίνονται προσπάθειες βελτίωση του τηλεφώνου.

 

Δεν εχω προλαβει να βαλω τπτ , καμια εφαρμογη και η μπαταρια πεφτει για πλακα. Ισως επεσα σε ελλατωματικη. Θα κανω και μια επαναφορα εργοστασιακων μηπως και.

 

Επισης εχω θεμα και με τον ηχο στα hands free. Εχω δοκιμασει δυο διαφορετικα και ο ηχος ειναι πολυ χαμηλα. Εσενα ειναι οκ?

 

αν σου ειναι ευκολο στειλε μου ενα pm με τη συζητηση για το mlais.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το εχω το κινητο αλλα ειχα διαβασει εδω οποτε αν θελεις δοκιμασε αυτες τις ρυθμισεις μηπως στρωσει http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=409654&page=14

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...