Προς το περιεχόμενο

Και σε ροζ χρώμα τα iPhone 6s και iPhone 6s Plus που θα υποστηρίζουν Force Touch σύμφωνα με την WSJ


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Εγώ γιατί νομίζω ότι θέλει να διατηρήσει την "premiumίλα" σε μια σειρά και την "funkίλα" σε μια άλλη;

 

Δε νομίζω να δούμε ποτέ το ίδιο iPhone σε μαύρο, ασημί, χρυσό και ταυτόχρονα σε ροζ, γαλάζιο, πράσινο, κλπ. Σε άλλες ανεξάρτητες σειρές (όπως π.χ. με το 5C) μπορεί. Στην ίδια σειρά όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Μπλιάχ αναγούλιασα.

 

Και γω αναγουλιάζω όταν βλέπω κόσμο να φοράει σαγιονάρες (αυτές με το χώρισμα ανάμεσα στα δάχτυλα), αλλά αυτό δεν σημαίνει πως δεν τις αγοράζει ο κόσμος! :P

 

Κατάλαβες τι εννοώ όμως. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Πες και για τα τσόκαρα κλαπ κλαπ όλη την ώρα. :D

 

Λέω απλά πως το θέμα της αισθητικής είναι καθαρά υποκειμενικό... :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to rozouli θα κανει ρεκορ στανταρ , επισης ετοιμαζουν σε συνεργασια με το geekbench το νεο δυπηρινο τερας που θα ταπεινωνει τα οχταπυρινα  σε υποδιπλασια συχνοτητα κιολας ( θα κανει εξεκιουσιον σε linear code σε απειρη ταχυτητα ) και μη τολμησει καμια furmark να πει οτι το s kai to απλο ειναι τα ιδια πραγματα γιατι δεν εχουν ιδεα αυτοι ! αντε !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to rozouli θα κανει ρεκορ στανταρ , επισης ετοιμαζουν σε συνεργασια με το geekbench το νεο δυπηρινο τερας που θα ταπεινωνει τα οχταπυρινα  σε υποδιπλασια συχνοτητα κιολας ( θα κανει εξεκιουσιον σε linear code σε απειρη ταχυτητα ) και μη τολμησει καμια furmark να πει οτι το s kai to απλο ειναι τα ιδια πραγματα γιατι δεν εχουν ιδεα αυτοι ! αντε !

Το geekbench μήπως κάνει συνεργασία και με καμία Intel ? γιατί σε λίγο θα μας πείτε οτι επεξεργαστής ειναι μόνο αριθμός πυρήνων και συχνότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...