Προς το περιεχόμενο

Τα X-Files επιστρέφουν στην τηλεόραση με τους ίδιους πρωταγωνιστές


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι φίλε μου..ότι πεις.....Μάλλον είχες κλάση μέντες όταν προβαλλόταν τότε(εάν ζούσες)και σου έχει μείνει φοβία και μόλις άκουσες ότι θα έχει συνέχεια......προοοοουυυύτς σου ξέφυγε λίγο ζουμάκι και έτρεξες να αλλάξεις βρακάκι.....

Tα επεισόδια με τον Tooms αν το θυμάσαι φίλε, φοβερό και τρομακτικό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 96
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οι 5 πρώτες σαιζόν ήταν οι κορυφαίες. Οι δυο τελευταίες δεν μου άρεσαν και τόσο.

 

Αλλά όσοι ήταν παρατηρητικοί θα διαπίστωσαν την εξέλιξη της Τεχνολογίας σε πολλούς τομείς από το 1993 μέχρι  το 2002 μέσω της σειράς.

 

Και φυσικά εννοώ στα κινητά, στα PC.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα επεισόδια με τον Tooms αν το θυμάσαι φίλε, φοβερό και τρομακτικό!

Το θυμάμαι λέει..... Ο Doug Hutchison στα ξεκινήματα του, άπαικτος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν έχει κάτι άλλο να προσφέρουν καινούρια επεισόδια.

 

Εχει και παραεχει. Να αποκαλυφθει το conspiracy στον κοσμο και να τελειωσει μια για παντα το θεμα...

 

Υ.Γ. Εχουν βγει σε HD οι 4 πρωτες σαιζον απο το γερμανικο καναλι και επεται συνεχεια...Τις εχω ηδη...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 χρόνια μετά. Ο Μόλντερ και η Σκάλι παντρεμένοι με παιδιά. Σκηνή μέσα στην κουζίνα, Κυριακή πρωί. Η Σ. μαγειρεύει, τα πιτσιρίκια τους ουρλιάζουν και κοπανάνε οτι βρούν γύρω τους και ο Μ. εχει βουλώσει τα αυτιά του και προσπαθεί να κάνει διαλογισμό. Ξαφνικά χτυπάει το τηλέφωνο, τους καλούν απο τα κεντρικά.

Ξανα-ανοίγουν οι X-Files, τέρμα οι υποθέσεις με Ταλιμπάν που ασχολούνταν, και ο νέος τους προϊστάμενος είναι ο CSM. Εκεί κάπου ο Μ. χάνει τις αισθήσεις του και πέφτει η γνωστή μουσική... :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

[\video]


Το όνομα του Killik έχει 6 γράμματα. Στην πραγματικότητα έιναι δυό φορές το Kil (τριγράμματο) με αναγραμματισμό. Ως εκ τούτου κάποιος μπορεί να δει τη συστοιχία τριών εξαριών. 

 

Τυχαίο; Illuminati confirmed!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπεροχα νεα!!!!!!!!!!!

μετα το TWIN PEAKS....επιστρεφουν και οι φακελοι-Χ !!!!

ευχομαι και τα 2 να κρατησουν τα στανταρντς και να μην ειναι αρπαχτες....αντε να δουμεεε...

πολυ καψιμο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι πρώτες δυο σαιζόν ήταν πολύ καλές. Μετά ξέμειναν απο ιδέες και το κατέστρεψαν. Καλό είναι που κάνουν μόνο 6 επεισόδια. Ίσως έτσι και παρουσιάσουν κάτι καλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...