Προς το περιεχόμενο

Editorial: Ο κόσμος χρειάζεται κι άλλα Bloodborne και Pillars of Eternity


Ocelote

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έπος το bloodborne!ο πρωτος πραγματικά λογος για να αγοράσει καποιος ενα ps4.αν φτιαξουν κ τα loading times κ occasional frame dropping τοτε θα μιλαμε για flawless masterpiece....

και εγώ fix για load times, frame drop και διάφορα άλλα bugs περιμένω για να το πάρω. πρέπει να είναι κόλλημα μεγάλο αυτό το παιχνίδι! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απορώ με την obsidian

δεν καταλαβαίνω τον λόγο για τον οποίο θα πρέπει να φάω ξαναζεσταμένο φαΐ

ενώ θα μπορούσε να τα διατηρήσει όλα τα old school χαρακτηριστικά

και να βάλει ένα καινούριο real time σύστημα μάχης

 

Δε θα είχε κανένα νόημα να δημιουργήσει ένα νέο diablo-like σύστημα real time μάχης: το παιχνίδι φτιάχτηκε για να είναι old school σε κάθε επίπεδο και χρηματοδοτήθηκε αφειδώς από gamers που ήθελαν ακριβώς ένα παιχνίδι με όλες τις βασικές αρχές των κλασικών games της Infinity engine.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά έκαναν και έβγαλαν ένα τελείως old school παιχνίδι αφού κάποιοι θέλουν κάτι τέτοιο, αλλά δε νομίζω ότι είναι αυτό που χρειάζεται ο κόσμος

 

ο κόσμος χρειάζεται νέες ιδεές στο gaming, το ότι σε πολλές περιπτώσεις φτάσαμε σε τέλμα και το ότι βγαίνει πολλή σαβούρα δε σημαίνει ότι πρέπει να γυρίσουμε στα '90s ντε και καλά..

 

η εξέλιξη είναι το ζητούμενο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελείως διαφορετικά τα παιχνιδάκια αλλα όντως πρεσβεύουν διαφορετικές αξίες απ' ότι μας σερβίρουν οι mainstream εταιρείες. Παρόλα αυτά νομίζω ότι τέτοιες εξαιρέσεις θα παραμείνουν εξαιρέσεις, ακριβώς διότι αν γίνουν κι αυτές mainstream θα χάσουν τη μοναδικότητα και τη σπανιότητά τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...