Προς το περιεχόμενο

Μπορούμε να'χουμε σοβαρές συνέπειες από κάποια τέτοια φάρσα;


AMD Expert

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

  • Moderators

Αυτη η φαρσα με τα ζομπι ειναι επικινδυνη πια, ειδικα αν εμπλεκονται αντρες. Μετα απο 5 σεζον walking dead, ταινιες και παιχνιδια ξερουμε πως να σας λιωσουμε το μυαλο

 

Eλα ντε! Ανετα θα επεφτε κλωτσια στο κεφαλι σε αυτο που σερνοταν. Νομιζω.

Η φάρσα με τα ζόμπι ωραία αλλα δεν παίζει να είναι αληθινή. Καταρχήν κανείς δεν σκέφτηκε του μοχλούς έκτακτης ανάγκης που ανοίγουν τις πόρτες ή έστω το σφυράκι που σπάει το τζάμι; Και ας το αφήσουμε αυτό, πόσα φράγκα μπορεί να βγάζουν για να κλείσουν ολόκληρο τραίνο και σταθμό μετρό, βάλε και τις μηνύσεις μετα.

Είναι φάρσες φάση LG.

Οντως fake. Σε καποιο σημειο μαλιστα μια κανει πως κοπαναει με την τσαντα της το ζομπι που σερνεται και δεν το ακουμπαει καν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eλα ντε! Ανετα θα επεφτε κλωτσια στο κεφαλι σε αυτο που σερνοταν. Νομιζω.

Οντως fake. Σε καποιο σημειο μαλιστα μια κανει πως κοπαναει με την τσαντα της το ζομπι που σερνεται και δεν το ακουμπαει καν.

 

Αν είναι fake, τότε η γιαγιά στο τέλος που λιποθύμησε πρέπει να κάνει λαμπρή καριέρα στο Hollywood και να πάρει το oscar πρώτου γυναικείου ρόλου. Χαραμίζεται στη Βραζιλία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως σιγουρα προσβαλεις την δικη σου αξιοπρεπεια και την κοινη αισθητικη, επιλεγοντας να καβαλησεις TDM...

Eιπε ενας 17χρονος καγκουρας ο οποιος οδηγει μονο glx,αντε και καμια vespa στη καλυτερη περιπτωση..Οσα δε φτανει η αλεπου μεγαλε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως σιγουρα προσβαλεις την δικη σου αξιοπρεπεια και την κοινη αισθητικη, επιλεγοντας να καβαλησεις TDM...

 

μεσα επεσες...17χρονων ειμαι και εχω GLX, κανα πιο σοβαρο μηχανακι δεν βρηκες να αγορασεις ρε;  'Η απλα αυτο ειχαν οι φιλοι σου;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει βεβαια περιπτωση, και ο 17χρονος καγκουρας που λες, να οδηγαει Ducatti ή Harley……..

 

you never know……  :ph34r:

δικηγορος να γινεις,αδικεισαι!

 

μεσα επεσες...17χρονων ειμαι και εχω GLX, κανα πιο σοβαρο μηχανακι δεν βρηκες να αγορασεις ρε;  'Η απλα αυτο ειχαν οι φιλοι σου;

Φιλε εχεις μεγαλο προβλημα,να το κοιταξεις.Επισης μπορεις να ασχοληθεις με το glxακι σου αντι να γινεσαι ρεζιλι εδω μεσα..Βαλε καμια sebring να κανει και θορυβο το 'εργαλειο'...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω sebring φυσικα, παρηγγειλα ολοκληρη tiforce και με αυτην και χαρη στο αλανι τον μηχανικο μου το glx βγαζει 13 αλογα τροχο παρακαλω, τα 135db τα εχω συνηθισει

 

Δεν με ενδιαφερει να γινω ρεζιλι (ετσι κι αλλιως τους παταω ΟΛΟΥΣ στις κοντρες), αρκει να σε κανω να καταλαβεις οτι το να σε βλεπουν πανω σε TDM  δεν σε τιμα ιδιαιτερα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω απο μηχανές πολλά. Αλλα TDM είναι τα τέρατα που τρέχουν στο Paris- Dakar; Είδα τις προάλλες στον δρόμο ένα που είχε συμμετέχει στο τελευταίο Dakar και ήταν γκάυλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εναλλακτικό σενάριο, τους έχωσαν φυλακή.

Όταν κάποιος ξεκινάει να κάνει μια φάρσα και ανοίγει θέμα στο insomnia για τις κυρώσεις κατα 99% δεν θα την κάνει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω απο μηχανές πολλά. Αλλα TDM είναι τα τέρατα που τρέχουν στο Paris- Dakar; Είδα τις προάλλες στον δρόμο ένα που είχε συμμετέχει στο τελευταίο Dakar και ήταν γκάυλα.

 

KTM ηταν αυτο, και το τελευταιο που ετρεξε dakar και ειχε σχεση με το δρομισιο (που βγαζει πινακιδα), ηταν το 950 το 2003

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...