Προς το περιεχόμενο

Galaxy note 4 vs Lenovo Vibe z2 pro vs Huawei ascend Mate 7


fouskmech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το note 4 από θεμα κατασκευής, οθόνης, κάμερας κλπ είναι θεϊκό. Προσωπικά όμως εχω θεματα με την rom του. Συγκεκριμένα, μερικές φορές μου κρασαρουν οι επαφές. Αυτό το πρόβλημα από ότι διαβάζω είναι γενικό αλλα λύνεται με το Lolipop.

Επίσης εχω πρόβλημα όταν μία trird party εφαρμογή παει να χρησιμοποιήσει την καμερα (πχ viber ή skype). Εκεί η εφαρμογή κάποιες φορές κολλαει αλλα με ενα restart λειτουργεί κανονικά. Μία φορά που πήγα βέβαια να χρησιμοποιήσω qr reader επρεπε να βγάλω μπαταρία για να ξεκολλησει.

 

Με εξαίρεση τα παραπάνω που ίσως να εχουν να κανουν με το γεγονός ότι είναι αρκετά φορτωμένο, το κινητό είναι απιστευτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το note 4 από θεμα κατασκευής, οθόνης, κάμερας κλπ είναι θεϊκό. Προσωπικά όμως εχω θεματα με την rom του. Συγκεκριμένα, μερικές φορές μου κρασαρουν οι επαφές. Αυτό το πρόβλημα από ότι διαβάζω είναι γενικό αλλα λύνεται με το Lolipop.

Επίσης εχω πρόβλημα όταν μία trird party εφαρμογή παει να χρησιμοποιήσει την καμερα (πχ viber ή skype). Εκεί η εφαρμογή κάποιες φορές κολλαει αλλα με ενα restart λειτουργεί κανονικά. Μία φορά που πήγα βέβαια να χρησιμοποιήσω qr reader επρεπε να βγάλω μπαταρία για να ξεκολλησει.

 

Με εξαίρεση τα παραπάνω που ίσως να εχουν να κανουν με το γεγονός ότι είναι αρκετά φορτωμένο, το κινητό είναι απιστευτο.

Τα προβλήματα που αναφέρεις δεν τα είχα ούτε με kit kat ούτε τώρα με lollipop. Δοκίμασε factory reset από recovery

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...