Προς το περιεχόμενο

Η Sony ανακοίνωσε το νέο Xperia Z4… στην Ιαπωνία


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η ζέστη φτάνει στο χέρι μου μέσα από πολυκαρβονικό πλαστικό και μια στρώση σιλικόνης στο 930, που έχω μέσα σε θήκη με επεξεργαστή που δεν έχει πρόβλημα υπερθέρμανσης...

στο Ζ1 με ακριβώς ίδιο επεξεργαστή με σένα έφτανε κάποια ελάχιστη αν έλιωνα στο lte και έλιωνα και τη κάμερα (που στα sony υπερθερμαίνεται αν τη σκαλίζεις για ώρα, άσχετα αν μόνο για το Ζ2 με το 4Κ ακούστηκε περισσότερο το θέμα αυτό)

 

αντίστοιχα στο g2 της αδερφής μου που έχει επίσης snap 800 νιώθω τη ζέστη πολύ πιο εύκολα, το ίδιο και στο g3 που έχω τώρα με snap 801 με πολυκαρβονική φλούδα

 

πιστεύω ότι στο Ζ4 η ζέστη δε θα απασχολήσει σχεδόν κανένα σε σημείο ενόχλησης κυρίως λόγω των υλικών

μπορεί μέσα να ψήνεται, αλλά στο χέρι δε θα φτάσει η κόλαση

 

τουλάχιστον αυτό μου λέει η εμπειρία μου με τη συγκεκριμένη εταιρεία 

Ναι, αλλά το 930 δεν το βουτάς στο νερό να παγώσει αν ζεσταθεί. :P

και μετά να χαλάσει γιατί έμπασε νερά :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το Z4 απο οτι φαινεται ΔΕΝ ειναι η ναυαρχιδα της sony για το 2015 αλλα ενα ενδιαμεσο upgrade.Η sony ετοιμαζεται για κατι πιο μεγαλο μεσα στον Μαιο.


  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο Ζ1 με ακριβώς ίδιο επεξεργαστή με σένα έφτανε κάποια ελάχιστη αν έλιωνα στο lte και έλιωνα και τη κάμερα (που στα sony υπερθερμαίνεται αν τη σκαλίζεις για ώρα, άσχετα αν μόνο για το Ζ2 με το 4Κ ακούστηκε περισσότερο το θέμα αυτό)

 

αντίστοιχα στο g2 της αδερφής μου που έχει επίσης snap 800 νιώθω τη ζέστη πολύ πιο εύκολα, το ίδιο και στο g3 που έχω τώρα με snap 801 με πολυκαρβονική φλούδα

 

πιστεύω ότι στο Ζ4 η ζέστη δε θα απασχολήσει σχεδόν κανένα σε σημείο ενόχλησης κυρίως λόγω των υλικών

μπορεί μέσα να ψήνεται, αλλά στο χέρι δε θα φτάσει η κόλαση

 

τουλάχιστον αυτό μου λέει η εμπειρία μου με τη συγκεκριμένη εταιρεία

Μπορεί να έχεις και δίκιο η αλήθεια είναι ότι δεν έχω προσωπική εμπειρία από τα κινητά της, αν και το Xperia Z που το έχεις ένας φίλος μου λεει ότι ψήνεται όταν παίζει 3D παιχνίδια...

Τελοσπάντων, δεν έχω λόγο να σε αμφισβητήσω αφού δε το έχω δοκιμάσει ο ίδιος. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα κινητά μπορούν να ζεσταθούν με βαριά χρήση, απλά αυτό που υποστηριζω εγώ είναι ότι στα συγκεκριμένα δε το νιώθεις εσύ ο χρήστης τόσο έντονα αυτό όσο σε άλλα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το mobile gaming έχει προχωρήσει πάντως και προχωράει. Απλά ενημερωτικά. 

τι έβγαλαν καινούργιο angry birds με 3d γραφικά ?? wow!   εχει 2-3 παιχνίδια με πολύ καλά  γραφικά   αλλα απο gameplay δεν παίζει να   σε σοβαρός gamer αν νομίζεις οτι προχωράει  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...