Προς το περιεχόμενο

Γδαρσιμο πλαστικων... το κυνηγαω?


InsertCoinToJoi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια

 

ημουν παρκαρισμενος με σβυστη την μηχανη του αυτοκινητου και καθομουνα μεσα γιατι περιμενα καποιο συγγενικο προσωπο,

 

Περναει ενα αυτοκινητο και μου γδερνει την την μασκα να πω. Οχι τιποτα σοβαρο (οχι σπασιμο οχι βαθουλωμα) αλλα απο το συρσιμο μου εφαγε μπογια λιγο και γρατζουνιτσες.

 

Η κυρια μεγαλης ηλικιας δεν σταματησε καν. Δεν την κατηγορω γιατι μπορει να μην το καταλαβε καν. 

Προλαβα και ειδα πινακιδα και σκεφτομαι να παω στην τροχαια.

 

Αξιζει να την τρεχω για τοσο μικρο προβληματακι ή να το ξεχασω και να αφησω το αμαξι ετσι?

 

 

με λιγα λογια τοπο στην οργη ή για το γαμωτο να κανω θεμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια

 

ημουν παρκαρισμενος με σβυστη την μηχανη του αυτοκινητου και καθομουνα μεσα γιατι περιμενα καποιο συγγενικο προσωπο,

 

Περναει ενα αυτοκινητο και μου γδερνει την την μασκα να πω. Οχι τιποτα σοβαρο (οχι σπασιμο οχι βαθουλωμα) αλλα απο το συρσιμο μου εφαγε μπογια λιγο και γρατζουνιτσες.

 

Η κυρια μεγαλης ηλικιας δεν σταματησε καν. Δεν την κατηγορω γιατι μπορει να μην το καταλαβε καν.

Προλαβα και ειδα πινακιδα και σκεφτομαι να παω στην τροχαια.

 

Αξιζει να την τρεχω για τοσο μικρο προβληματακι ή να το ξεχασω και να αφησω το αμαξι ετσι?

 

 

με λιγα λογια τοπο στην οργη ή για το γαμωτο να κανω θεμα?

Προσωπικα επειδη ειμαι ψειρας θα κοιταζα μηπως φυγει με καμια αλοιφη κτλ..Αλλιως ΕΑΝ μπορουσα θα το κυνηγουσα.

Οταν οδηγας πρεπει να ΞΕΡΕΙΣ που κινησε και που ειναι καθε σημειο του αυτοκινητου σου.Κατι που αυτες οι κυριες δεν εχουν ΙΔΕΑ ουτε το τιμονι να στριβουν...Ειναι πραγματικα προκλητικο το πως παιρνουν διπλωμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εχω κυνηγησει 2 τετοιες περιπτωσεις. και στις δύο δικαιώθηκα και ας το παίξανε μαγκες στην αρχή... (στη μια το εκανε κατα το παρκαρισμα του)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια

 

ημουν παρκαρισμενος με σβυστη την μηχανη του αυτοκινητου και καθομουνα μεσα γιατι περιμενα καποιο συγγενικο προσωπο,

 

Περναει ενα αυτοκινητο και μου γδερνει την την μασκα να πω. Οχι τιποτα σοβαρο (οχι σπασιμο οχι βαθουλωμα) αλλα απο το συρσιμο μου εφαγε μπογια λιγο και γρατζουνιτσες.

 

Η κυρια μεγαλης ηλικιας δεν σταματησε καν. Δεν την κατηγορω γιατι μπορει να μην το καταλαβε καν

Προλαβα και ειδα πινακιδα και σκεφτομαι να παω στην τροχαια.

 

Αξιζει να την τρεχω για τοσο μικρο προβληματακι ή να το ξεχασω και να αφησω το αμαξι ετσι?

 

 

με λιγα λογια τοπο στην οργη ή για το γαμωτο να κανω θεμα?

 

αυτο είναι οτι χειρότερο κατατην άποψη μου. εγω θα την έδινα στεγνά οχι για τις γρατζουνιες αλλα για την αμφισβήτηση της ικανότητας της να οδηγάει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδερφέ κι εγώ έλεγα ενα σημαδάκι είναι μωρε, γάμα το..

 

Μετά έγιναν δυο..

 

Στο τέλος μαζεύτηκαν 10. Μικρά μεν αλλα 10.

 

Οταν ήρθε η ώρα να πουλήσω το αυτοκίνητο με αυτά τα 10 σημαδάκια έχασα 300-400€

 

Νομίζω καταλαβαίνεις τι λεω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά έκανες και το κυνήγησες.

και απ ότι φαίνεται θα βγάλεις άκρη εύκολα αφού το παραδέχτηκε.

 

έχω μια απορία όμως σε τέτοια περίπτωση

αν έκανε την άσχετη, τότε τι θα γίνοταν;

πως θα μπορούσες να αποδείξεις ότι αυτή σου έκανε τη ζημιά και δεν προϋπήρχε στο αυτοκίνητο σου;

θα πήγαινες δικαστικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο φανοποιος ειπε 50 ευρω... ντραπηκα λιγο που την τραβαω για αυτο το ποσο

 

 

anyway αν δεν το δεχοταν μου ειπε η τροχαια για ΔΟΤΑ υλικων ζωμιων..... δεν ξερω βεβαια τι ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά έκανες και το κυνήγησες.

και απ ότι φαίνεται θα βγάλεις άκρη εύκολα αφού το παραδέχτηκε.

 

έχω μια απορία όμως σε τέτοια περίπτωση

αν έκανε την άσχετη, τότε τι θα γίνοταν;

πως θα μπορούσες να αποδείξεις ότι αυτή σου έκανε τη ζημιά και δεν προϋπήρχε στο αυτοκίνητο σου;

θα πήγαινες δικαστικά;

Αν θελει ο αστυνομικος το κανονιζει αυτο ανετα.

 

 

Η ιστορια μου!

 

Παρκαρισμενος ειμαι και περιμενω ατομο να κατεβει η κοπελα μου  να φυγουμε.

 

Ο δρομος 2πλος και σχετικα στενος.

 

Εκει που σερφαρω insomnia απο το κινητο ακουω ενα μπουπ και τρανταχτηκα μεσα. Ακαριαια ανοιγω πορτα ετοιμος να κατεβασω οτι υπαρχει .

 

Το αμαξι εχει σταματησει 15μετρα πιο κατω και εγω τρεχω πισω του. Παταει γκαζι και φευγει , γραφω πινακιδες και φυσικα μαρκα μοντελο.

 

Γυριζω στο αμαξι κοιταω να δω τι εκανε και ειμαι ετοιμος για εγκεφαλικο. Ευτυχως γλυτωσαμε προφυλακτιρα με μια γρατζουνια που δεν φαινοταν καν ΑΛΛΑ ειχε χτυπησει την ζαντα και μου ειχε κανει γρατζουνιες.

 

(σκεφτητε μιλαμε για πανακριβες ζαντες οι οποιες ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ 3.5 ΧΡΟΝΙΑ , ΔΕΝ εχουν ακουμπησει πεζοδρομιο ΔΕΝ εχουν καβαλησει πεζοδρομιο ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ) γιατι θελω το αμαξι μου στην πενα. Αν τις δειτε τωρα μετα απο τοσα χρονια θα νομιζεται οτι τις αγορασα χτες.

 

Και ερχεται ο @@ και μου την μαγαριζει!

 

 

Συνεχιζω απο εκει που εμεινα :

 

για κακη μου τυχη και καλη τυχη του ΜΑΛΑΚΑ το αμαξι μου ειναι στην αντιθετη μερια απο αυτην που εφυγε οποτε επρεπε να κανω αναστροφη.

 

μπαινω μεσα αναστροφη και προσπαθω να τον βρω που εχει παει.Μετα απο 20 λεπτα που δεν τον βρηκα λεω θα δεις αυριο.

 

 

Πρωι πρωι φευγω για την αστυνομια.

 

Περιμενω γιατι ηταν σε δουλεια ο αξιωματικος. Εξω μαζι μου ειναι ενα παιδι με την κοπελα του ( του τρακαραν το μηχανακι)

 

Μπαινουμε μεσα ημουν πρωτος οποτε ξεκιναω και λεω την ιστορια. Το παιδι με την κοπελα του ηταν μαζι μου μεσα και ακουγαν περιμενοντας την σειρα τους.

 

Οταν λεω στον αξιωματικο ηταν ενα αλφα ρομεο και οδηγουσε ενας πιτσιρικας (προλαβα και τον ειδα) πεταγεται απο πισω το παιδι με το μηχανακι και λεει α τον ξερω αυτον ειναι πιτσιρικας οντως και δεν ειναι και ΔΙΠΛΩΜΑ!

 

 

Ειχα εξηγησει στον αξιωματικο οτι δεν μου εχει κανει σοβαρη ζημια αλλα σηκωθηκε και εγυγε και δεν με σεβαστικε.

 

Η απαντηση του ηταν και μια γρατζουνια να σου εκανε θα στην πληρωσει.

 

Εψαξε το τηλ του οχηματος και πηρε τηλ .

 

Το σηκωνει η μανα του παιδιου λεει την ιστορια ο αστυνομικος μπλαμπλα και τον βλεπω καποια στιγμη τσαντιζεται ασχημα !!!

 

Η μανα ισχυριζοταν οτι το αμαξι δεν το οδηγουσε ο γιος της και οτι ΓΕΝΙΚΑ το αμαξι δεν ειχε βγει καθολου απο το γκαραζ εχτες,λεει επι λεξη στον αστυνομικο Αυτος που με κατηγορει λεει ψεματα!!!

 

Δεν ηθελε να ερθει στο τμημα και ο αστυνομικος τρελαθηκε και της λεει ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΙ ΜΑΣ ΛΕΤΕ ΤΩΡΑ ΟΤΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΔΩ (εγω) ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΤΟ  ΠΡΩΙ ΕΙΠΕ ΑΑΑ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΚΑΤΗΓΩΡΙΣΩ ΣΗΜΕΡΑ . Αυτη φοβηθηκε και συμφωνησαν οτι θα ερθει να βρουμε λυση να με πληρωσουν.

 

 

την αναγκασε να περασει απο το τμημα. ραντεβου στις 6 το απογευμα στο τμημα .

 

Παω στο ραντεβου η μανα ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΣΤΙΚΕ ΠΟΤΕ. (πηγα 20 λεπτα νωριτερα) ο αστυνομος ελειπε για τροχαιο αλλα ετσι και αλλιως η μανα δεν ηρθε ποτε.

 

Περιμενω  την επομενη μερα 12 το πρωι με περνει τηλ ο αστυνομικος. Ελα συγνωμη για χτες δεν μπορεσα να ερθω ειχα παει για ενα τροχαιο...

 

πηρα να σε ρωτησω αν βρηκατε λυση με την μανα του . Του λεω για να βρουμε λυση επρεπε να ερθει η κυρια η οποια δεν ηρθε ΠΟΤΕ.

 

Τσαντιζεται παλι μου λεει περιμενε θα σε παρω σε λιγο.

 

Με περνει μετα απο λιγο. Μιλησε με τον πατερα του παιδιου αυτη την φορα. Εδωσε το τηλ μου στον πατερα του παιδιου , Με περνει τηλ λεω την ιστορια μου λεει θα σε παρω αυριο να δωσουμε ραντεβου καπου να δω την ζημια που σου εκανε ο γιος μου και να τα βρουμε.

 

ΟΚ ως εδω.

 

Ο κυριος Ο οποιος ειχε και μαγαζι με κουφωματα και  το επαιζε οχι προς Θεου θα σου πληρωσω την ζημια μπλαμπλαμπλα ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΤΗΛ ΠΟΤΕ.

 

Τον πηρα εγω δεν το σηκωνε.

 

 

 

Ελα ομως που ο Θεος αγαπαει τον κλεφτη αγαπαει ομως και τον νοικοκυρη!!!

 

 

Ειμαι στο ιδιο σημειο παρκαρισμενος και περιμενω να κατεβει  η κοπελα μου παλι!

 

Περναει το κωλοπαιδι παλι! ελα ομως που για κακη του τυχη ειχα την μουρη μου στην ιδια φορα με την δικη του!!!!!

 

Βαζω μπρος αμεσως με βλεπει και το καταλαβαινει ! Μυριζουν τα λαστιχα και κοφτιαζω 1η /2α  αλλαγη στην 3η τον προσπερναω και σταματαω και του κλεινω τον δρομο.

 

Κατεβαινω κατω δεν ανοιξει το παραθυρο ειναι  2 ατομα μεσα. Του βαραω το παραθυρο δυνατα και το ανοιγει μισο , δεν μιλαει .

 

Δεν του μιλαωκαι εγω και προσπαθω να κρατηθω.

 

 

 

Του λεω : σου θυμιζω τιποτα? μηπως το αμαξι μου?

 

λεει : οχι

 

Του λεω : τι λες ρε μαλακισμενο δεν θυμασαι πριν 4 μερες που με χτυπησες και εφυγες? θα μου πεις τετοιους γονεις που εχεις τετοιο μπασταρδο θα γινεις και εσυ.

 

λεει: φιλε 1000συγνωμη φοβηθηκα μολις σε ειδα την πρωτη φορα να ερχεσαι τρεχοντας και γιαυτο εφυγα . Δεν εχω ξανατρακαρει.

 

με κοιταγε ο συνοδηγος καλα καλα του λεω τι κοιτα και εσυ τωρα? μου λεει οχι τιποτα.

 

Βαζω το χερι μου μεσα και τον πιανω απο την μπλουζα του λεω αμα σε ξαναπετυχω θα σε σκισω .

 

Και φωναζε συγνωμη να σε πληρωσουμε και και.

 

Του λεω : ουτε τα @@ να πληρωσεις δεν ειχες . Δεν εχω αναγκει τα λεφτα παλιογυφτε. Μην σε ξαναδω πουθενα προσεχε.

 

Και φευγω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θελει ο αστυνομικος το κανονιζει αυτο ανετα.

 

 

Η ιστορια μου!

 

Παρκαρισμενος ειμαι και περιμενω ατομο να κατεβει η κοπελα μου  να φυγουμε.

 

Ο δρομος 2πλος και σχετικα στενος.

 

Εκει που σερφαρω insomnia απο το κινητο ακουω ενα μπουπ και τρανταχτηκα μεσα. Ακαριαια ανοιγω πορτα ετοιμος να κατεβασω οτι υπαρχει .

 

Το αμαξι εχει σταματησει 15μετρα πιο κατω και εγω τρεχω πισω του. Παταει γκαζι και φευγει , γραφω πινακιδες και φυσικα μαρκα μοντελο.

 

Γυριζω στο αμαξι κοιταω να δω τι εκανε και ειμαι ετοιμος για εγκεφαλικο. Ευτυχως γλυτωσαμε προφυλακτιρα με μια γρατζουνια που δεν φαινοταν καν ΑΛΛΑ ειχε χτυπησει την ζαντα και μου ειχε κανει γρατζουνιες.

 

(σκεφτητε μιλαμε για πανακριβες ζαντες οι οποιες ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ 3.5 ΧΡΟΝΙΑ , ΔΕΝ εχουν ακουμπησει πεζοδρομιο ΔΕΝ εχουν καβαλησει πεζοδρομιο ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ) γιατι θελω το αμαξι μου στην πενα. Αν τις δειτε τωρα μετα απο τοσα χρονια θα νομιζεται οτι τις αγορασα χτες.

 

Και ερχεται ο @@ και μου την μαγαριζει!

 

 

Συνεχιζω απο εκει που εμεινα :

 

για κακη μου τυχη και καλη τυχη του ΜΑΛΑΚΑ το αμαξι μου ειναι στην αντιθετη μερια απο αυτην που εφυγε οποτε επρεπε να κανω αναστροφη.

 

μπαινω μεσα αναστροφη και προσπαθω να τον βρω που εχει παει.Μετα απο 20 λεπτα που δεν τον βρηκα λεω θα δεις αυριο.

 

 

Πρωι πρωι φευγω για την αστυνομια.

 

Περιμενω γιατι ηταν σε δουλεια ο αξιωματικος. Εξω μαζι μου ειναι ενα παιδι με την κοπελα του ( του τρακαραν το μηχανακι)

 

Μπαινουμε μεσα ημουν πρωτος οποτε ξεκιναω και λεω την ιστορια. Το παιδι με την κοπελα του ηταν μαζι μου μεσα και ακουγαν περιμενοντας την σειρα τους.

 

Οταν λεω στον αξιωματικο ηταν ενα αλφα ρομεο και οδηγουσε ενας πιτσιρικας (προλαβα και τον ειδα) πεταγεται απο πισω το παιδι με το μηχανακι και λεει α τον ξερω αυτον ειναι πιτσιρικας οντως και δεν ειναι και ΔΙΠΛΩΜΑ!

 

 

Ειχα εξηγησει στον αξιωματικο οτι δεν μου εχει κανει σοβαρη ζημια αλλα σηκωθηκε και εγυγε και δεν με σεβαστικε.

 

Η απαντηση του ηταν και μια γρατζουνια να σου εκανε θα στην πληρωσει.

 

Εψαξε το τηλ του οχηματος και πηρε τηλ .

 

Το σηκωνει η μανα του παιδιου λεει την ιστορια ο αστυνομικος μπλαμπλα και τον βλεπω καποια στιγμη τσαντιζεται ασχημα !!!

 

Η μανα ισχυριζοταν οτι το αμαξι δεν το οδηγουσε ο γιος της και οτι ΓΕΝΙΚΑ το αμαξι δεν ειχε βγει καθολου απο το γκαραζ εχτες,λεει επι λεξη στον αστυνομικο Αυτος που με κατηγορει λεει ψεματα!!!

 

Δεν ηθελε να ερθει στο τμημα και ο αστυνομικος τρελαθηκε και της λεει ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΙ ΜΑΣ ΛΕΤΕ ΤΩΡΑ ΟΤΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΔΩ (εγω) ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΤΟ  ΠΡΩΙ ΕΙΠΕ ΑΑΑ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΚΑΤΗΓΩΡΙΣΩ ΣΗΜΕΡΑ . Αυτη φοβηθηκε και συμφωνησαν οτι θα ερθει να βρουμε λυση να με πληρωσουν.

 

 

την αναγκασε να περασει απο το τμημα. ραντεβου στις 6 το απογευμα στο τμημα .

 

Παω στο ραντεβου η μανα ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΣΤΙΚΕ ΠΟΤΕ. (πηγα 20 λεπτα νωριτερα) ο αστυνομος ελειπε για τροχαιο αλλα ετσι και αλλιως η μανα δεν ηρθε ποτε.

 

Περιμενω  την επομενη μερα 12 το πρωι με περνει τηλ ο αστυνομικος. Ελα συγνωμη για χτες δεν μπορεσα να ερθω ειχα παει για ενα τροχαιο...

 

πηρα να σε ρωτησω αν βρηκατε λυση με την μανα του . Του λεω για να βρουμε λυση επρεπε να ερθει η κυρια η οποια δεν ηρθε ΠΟΤΕ.

 

Τσαντιζεται παλι μου λεει περιμενε θα σε παρω σε λιγο.

 

Με περνει μετα απο λιγο. Μιλησε με τον πατερα του παιδιου αυτη την φορα. Εδωσε το τηλ μου στον πατερα του παιδιου , Με περνει τηλ λεω την ιστορια μου λεει θα σε παρω αυριο να δωσουμε ραντεβου καπου να δω την ζημια που σου εκανε ο γιος μου και να τα βρουμε.

 

ΟΚ ως εδω.

 

Ο κυριος Ο οποιος ειχε και μαγαζι με κουφωματα και  το επαιζε οχι προς Θεου θα σου πληρωσω την ζημια μπλαμπλαμπλα ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΤΗΛ ΠΟΤΕ.

 

Τον πηρα εγω δεν το σηκωνε.

 

 

 

Ελα ομως που ο Θεος αγαπαει τον κλεφτη αγαπαει ομως και τον νοικοκυρη!!!

 

 

Ειμαι στο ιδιο σημειο παρκαρισμενος και περιμενω να κατεβει  η κοπελα μου παλι!

 

Περναει το κωλοπαιδι παλι! ελα ομως που για κακη του τυχη ειχα την μουρη μου στην ιδια φορα με την δικη του!!!!!

 

Βαζω μπρος αμεσως με βλεπει και το καταλαβαινει ! Μυριζουν τα λαστιχα και κοφτιαζω 1η /2α  αλλαγη στην 3η τον προσπερναω και σταματαω και του κλεινω τον δρομο.

 

Κατεβαινω κατω δεν ανοιξει το παραθυρο ειναι  2 ατομα μεσα. Του βαραω το παραθυρο δυνατα και το ανοιγει μισο , δεν μιλαει .

 

Δεν του μιλαωκαι εγω και προσπαθω να κρατηθω.

 

 

 

Του λεω : σου θυμιζω τιποτα? μηπως το αμαξι μου?

 

λεει : οχι

 

Του λεω : τι λες ρε μαλακισμενο δεν θυμασαι πριν 4 μερες που με χτυπησες και εφυγες? θα μου πεις τετοιους γονεις που εχεις τετοιο μπασταρδο θα γινεις και εσυ.

 

λεει: φιλε 1000συγνωμη φοβηθηκα μολις σε ειδα την πρωτη φορα να ερχεσαι τρεχοντας και γιαυτο εφυγα . Δεν εχω ξανατρακαρει.

 

με κοιταγε ο συνοδηγος καλα καλα του λεω τι κοιτα και εσυ τωρα? μου λεει οχι τιποτα.

 

Βαζω το χερι μου μεσα και τον πιανω απο την μπλουζα του λεω αμα σε ξαναπετυχω θα σε σκισω .

 

Και φωναζε συγνωμη να σε πληρωσουμε και και.

 

Του λεω : ουτε τα @@ να πληρωσεις δεν ειχες . Δεν εχω αναγκει τα λεφτα παλιογυφτε. Μην σε ξαναδω πουθενα προσεχε.

 

Και φευγω.

 

Σόρρυ ρε φίλε, αλλά ενώ ξέρεις ότι οδηγάει χωρίς δίπλωμα, τον άφησες να φύγει έτσι χωρίς να καλέσει την τροχαία; Και εάν αύριο μεθαύριο, αντί για το αμάξι σου, πέσει πάνω σε εσένα ή, ακόμα χειρότερα, πάνω στο παιδί σου;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδερφέ κι εγώ έλεγα ενα σημαδάκι είναι μωρε, γάμα το..

 

Μετά έγιναν δυο..

 

Στο τέλος μαζεύτηκαν 10. Μικρά μεν αλλα 10.

 

Οταν ήρθε η ώρα να πουλήσω το αυτοκίνητο με αυτά τα 10 σημαδάκια έχασα 300-400€

 

Νομίζω καταλαβαίνεις τι λεω

 

Ένα βάψιμο μπρος-πίσω προφυλακτήρα (που είναι τα σημεία που μαζεύουν τα περισσότερα σημαδάκια) κοστίζει 150-160€.

Πριν πουλήσεις το αυτοκίνητο, αξίζει να δώσεις 150€ για να μην χάσεις 300-400€. 

Καταλαβαίνεις τι λέω. ;)

 

Φυσικά και δεν πρέπει να τη χαρίζουμε σε όποιον μας κάνει ζημιά και τον δούμε, αλλά δυστυχώς τα περισσότερα μικροχτυπήματα,γρατζουνιές,βαθουλώματα γίνονται από παρκαρίσματα και δεν βρίσκουμε ποτέ τον δράστη. Αρκετοί δεν το καταλαβαίνουν καν οτι χτύπησαν το άλλο όχημα, η συντριπτική πλειοψηφία κοιτάει αν τους είδε κανείς και φεύγει λέγοντας "έλα μωρέ σιγά", και η ισχνή πλην τίμια μειοψηφία αφήνει χαρτάκι με τα στοιχεία τους και αποζημιώνει τη ζημιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...