Προς το περιεχόμενο

[microSD] Samsung 32GB EVO PLUS class 10 - 16.5€ @ e-shop.gr (crazy sundays) [ΤΕΛΟΣ]


runner69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή έχω την 64αρα εδώ και μια εβδομάδα περίπου, αν θέλετε πείτε μου τι τεστ να κανω να σας δωσω αποτελεσματα για να διαμορφωσετε αποψη...εμενα παντως που την ηθελα για το ταμπλετ μου μου φαινεται αρκετα γρηγορη,χωρις ομως να εχω στατιστικα στοιχεια να σας δωσω

...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 129
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδή έχω την 64αρα εδώ και μια εβδομάδα περίπου, αν θέλετε πείτε μου τι τεστ να κανω να σας δωσω αποτελεσματα για να διαμορφωσετε αποψη...εμενα παντως που την ηθελα για το ταμπλετ μου μου φαινεται αρκετα γρηγορη,χωρις ομως να εχω στατιστικα στοιχεια να σας δωσω

...

Λογικά αν την έχεις σε κινητό με αυτό https://play.google.com/store/apps/details?id=com.a1dev.sdbench

κάνεις τα πάντα από test

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο note με το a1 sd bench (αυτο που σου προτειναν και παραπανω). Στον υπολογιστη με το crystaldiskmark

Στον asus t100 λοιπόν, βάζοντας την κάρτα στη micro sd slot μου βγάζει το CrystalDiskMark 23,82 write και 20.14 read. Επαναλαμβάνω ότι είναι η 64 gb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγω πριν λίγο θα τη τεστάρω και θα ανεβάσω αποτελέσματα. Παντως μου φαίνονται χαμηλά τα νούμερα που ανεβάσατε. Για να δούμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγω πριν λίγο θα τη τεστάρω και θα ανεβάσω αποτελέσματα. Παντως μου φαίνονται χαμηλά τα νούμερα που ανεβάσατε. Για να δούμε..

Καλοριζικη φιλε μου. Τα νουμερα που ειπα εγω ειναι με την evo την παλια. Οχι την evo plus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...