Προς το περιεχόμενο

[microSD] Samsung 32GB EVO PLUS class 10 - 16.5€ @ e-shop.gr (crazy sundays) [ΤΕΛΟΣ]


runner69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

από ότι είδα η κάρτα παίζει χωρίς crazy sundays 17.90- http://www.e-shop.gr/samsung-mb-mc32da-eu-evo-plus-32gb-micro-sdhc-class-10-adapter-p-PER.576944 -παραμένει καλή τιμή ....επίσης όλες οι samsung έκπτωση στο συγκεκριμένο "μαγαζί"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 129
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ξέρω αδερφέ. Στο ίντερνετ λένε ότι είναι μαϊμού αυτές οι made in philippines. και ένας φίλος που είχε πάρει έτσι γράφει, και το παλικάρι από πάνω το ίδιο, και στα σχόλια στο eshop ένας το γράφει.

Πάντως η samsung Ευρώπης μου άλλαξε πρόσφατα μία του τίτλου που αγόρασα τον Ιούλιο του 2015 από το ίδιο μαγαζί. Το μόνο που με έχει προβληματίσει είναι ότι, στα 20 χρόνια που ασχολούμαι με τη φωτογραφία και τις δεκάδες κάρτες sd που έχω, εφέτος αστόχησαν 2 της samsung (αγορασμένες το 2015).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πριν κάτι μήνες είχα λάβει κάρτα "Made in Philippines" από ebay από πωλητή που στο παρελθόν λάμβανα πάντα γνήσιες κάρτες!Οι ταχύτητες της ήταν φυσιολογικές και η χωρητικότητα μετά από έλεγχο ήταν κανονικά 32GB. Οπότε μετά από κάτι e-mail στη samsung μου επιβεβαίωσαν οτι είναι γνήσια. Ακόμα στο amazon υπάρχει σε αρκετά post κάτω από sd κάρτες παράπονα οτι μάλλον είναι ψεύτικη επειδή λέει για Φιλιππίνες, οπότε παραθέτω απάντηση της Samsung στην εικόνα

post-265417-0-13073200-1463241518_thumb.png

Επεξ/σία από carolosjk
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον έχω σημειώσει στα υπόψιν. Με την εγγύηση τι παίζει? Έχω πάρει χίλια δυο χαζά, αλλά κάτι τέτοιο με εγγύηση όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον έχω σημειώσει στα υπόψιν. Με την εγγύηση τι παίζει? Έχω πάρει χίλια δυο χαζά, αλλά κάτι τέτοιο με εγγύηση όχι.

δυστοιχως δεν ξερω τι παιζει με την εγγυηση :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχετε να προτείνετε κάποια καλή και οικονομική κάρτα μνημης 32gb για σαμσουνγκ κινητο? αυτή που έχετε εδω αξιζει??

 

Ευχαριστώ

http://www.ebay.com/itm/SAMSUNG-MICRO-SDHC-EVO-Plus-32GB-80MB-32G-32-G-GB-UHS-1-U1-C10-MEMORY-CARD-NEW-/331651939721#rwid

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...