Προς το περιεχόμενο

Χειρότερ σίριαλ της ελληνικής TV


BlackDarkFlag

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 63
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λατρεμενοι μου γειτονες και Ευτυχισμενοι μαζι..Σε πολλους φιλους τους αρεσαν και οι δυο..Εγω δεν μπορω να τις ακουω.

Συμφωνώ, ακόμα και να μη βλεπω εκείνη την ώρα με ενοχλεί και που τα ακούω. Ήταν και ένα σίριαλ το "ποιος μας πιάνει" νομίζω το έλεγαν που ήταν εντελώς αντιγραφή του παρά 5 και το κόψανε στο τέλος..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ, ακόμα και να μη βλεπω εκείνη την ώρα με ενοχλεί και που τα ακούω. Ήταν και ένα σίριαλ το "ποιος μας πιάνει" νομίζω το έλεγαν που ήταν εντελώς αντιγραφή του παρά 5 και το κόψανε στο τέλος..

Kαι το παρα 5 δεν μου αρεσε.Αλλα δεν μπορω να το βαλω σαν χειροτερο σιριαλ..Γενικα η ελληνικη τηλεοραση δεν μου αρεσει καθολου.Το μονο που μπορω να κατσω να δω και τωρα, ειναι το δεκα λεπτα κηρυγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα παιδιά, ξεκινήστε λίγο με τις σαπίλες. 'Σοφία ορθή' Αλιμπέρτη και Γκλέτσος και καμμένα μυαλά.

 

Οι Στάβλοι της Εριέτας Ζαΐμη

 

Όχι ρε είσαι σοβαρός;

 

Δεν ξέρω αν θυμάστε και το 'Λίφτινγκ' με τον Ρώμα. Μόνο για σκληροπυρινικούς. Θυμάμαι το έβλεπα κάθε μέρα πρωί πρωί στις 10 για ένα ολόκληρο καλοκαίρι. Πολύ σουρεάλ, ένιωθα λες και έσκαγα πρωινό μπάφο.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δεν ξέρω αν θυμάστε και το 'Λίφτινγκ' με τον Ρώμα. Μόνο για σκληροπυρινικούς. Θυμάμαι το έβλεπα κάθε μέρα πρωί πρωί στις 10 για ένα ολόκληρο καλοκαίρι. Πολύ σουρεάλ, ένιωθα λες και έσκαγα πρωινό μπάφο.

 

Μεγαλο επος , η ξανθια παντως ειχε κατι που ποτε δεν καταλαβα γιατι μου αρεσε

 

Μικρομεσαιοι , εμεις κ εμεις , θα βρεις τον δασκαλο σου , λολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι τοσα πολλα που ηταν τοσο αθλια... εμετικα!

 

κατι καλημερα ζωη, ψιθυροι καρδιας, σοφια ορθη

ολα τα παραπλησια της βερας στο δεξι, και κατι αλλα με αστυνομους

λακης ο γλυκουλης, το κλειδι, θα βρεις τον δασκαλο σου, βοτκα πορτοκαλι, χαι ροκ, μεν και δεν, ο πετρος και τα κοριτσια του..

 

 

και οι απαραδεκτοι ηταν παλι απαραδεκτο.. απλα στους τυφλους κυριαρχει ο μονοφθαλμος... εστω και με καταρακτη

 

σηριαλ οπως ευτυχισμενοι μαζι, σαγαπω μαγαπας, της ελλαδος τα παιδια, νταντα αμεσους δρασεως ειναι στην ιδια κατηγορια

 

 

κωσταντινου και ελενης, μουρμουρα, παρα5, 50/50 (η πρωτη περιοδος), 10 λεπτα κυρηγμα "το τελευταιο απο τα προσωπικα αγαπημενα" ισως ειναι απο τις πολυ καλες σειρες που εχουμε βγαλει..  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά οτιδήποτε έχει γράψει αυτός ο άνθρωπος είναι απλά ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ!

το Κωνσταντίνου και Ελένης ψιλοβλεποταν  - ολα τα αλλα αθλια !

το καφε εκτος απο αθλιο ηταν και κλεμμενο απο εδω http://el.wikipedia.org/wiki/Chocolat

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καφέ της Χαράς

 

Βγάζω σπυριά.

ΝΑΙ! ΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΙΙΙΙΙ!!!1!

 

60281101.jpg

 

 

 

Βασικά οτιδήποτε έχει γράψει αυτός ο άνθρωπος είναι απλά ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ!

Ενώ μισώ το Καφέ της Χαράς, το Κωνσταντίνου κι Ελένης είναι αγαπημένο και σίγουρα στο τοπ 5 των ελληνικών σίριαλ για μένα και για πολύ κόσμο. Είναι ευχάριστο, βλέπεται άνετα 145639 φορές και δεν έκανε ποτέ κοιλιά. Το Καφέ ήταν ένα κακό ripoff του Κωνσταντίνου και Ελένης και του chocolat με κάκιστο χιούμορ όλο puns και βαρετή μελούρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...