Προς το περιεχόμενο

Οι πρώτες φωτογραφίες από την ταινία Warcraft


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Paladin??? :P άμα υπήρχε κάτι που μισούσα ήταν οι paladin. Ειδικά, αν θυμάμαι καλά, στο wrath of the lich king τους είχαν buffαρει κιόλας και είχε γεμίσει ο σερβερ με αυτή τη μισητή κλάση :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

2016 η χρονιά των παιχνιδιών. Θα βγει warcraft, assassin Creed, ratchet and clank, sly Cooper, uncharted, last of us. Για να δούμε εκτός και αν είναι σαν το dragonball evolution πιστεύω όλα θα βγουν αρκετά καλά αν ακολουθήσουν πίστα τα παιχνίδια τα οποία όλα βγήκαν εξαιρετικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ακούσει κάτι με το οποίο συμφωνώ. Όσες ταινίες έχουν βγει και είναι βασισμένες σε game, είναι κάτω του μετρίου.

 

Στη συγκεκριμένη περίπτωση όμως μιλάμε για τη Blizzard η οποία ό,τι έχει κάνει είναι πολύ προσεγμένο (εκτός απ'το D3 στην αρχή) και έχει πάει πολύ καλά. Οπότε δεν έχω λόγο να πιστέψω ότι η ταινία δε θα τα σπάσει.

 

Ξέρουν πολύ καλά ότι την περιμένει πολύς κόσμος πάρα πολλά χρόνια. Επίσης ξέρoυν ότι αν πετύχει, θα προσελκύσει πολύ κόσμο που δεν έχει παίξει τα games της (κυρίως το WoW μιας και η ταινία μ' αυτό σχετίζεται πιο πολύ). Ακόμα και οι πλέον οικογενειάρχες μπορεί να κάνουν το comeback :P

 

Εγώ προσωπικά θα κατασκηνώσω έξω απ' τον κινηματογράφο μια εβδομάδα πριν βγει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δείτε λίγο στο imdb,director & writer της ταινίας είναι ο Duncan Jones ,η blizzard δεν βάζει χέρι μέσα στην ταινία,παραγωγός είναι η legendary.Ελπίζω να το κάνουν καλό και να μείνουν μέσα στο lore και να μην το μαμησουν ανάποδα.

Υ.Γ Κατά εμου θα ήταν καλύτερο να είχαν σαν voice actors τους ίδιους που δώσανε της φωνές τους στους ίδιους χαρακτήρες στο παιχνίδι!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...