Προς το περιεχόμενο

Καταχώρηση νέας αγγελίας;


be1993

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σε όλη την κοινότητα,

Προσπαθώ να καταχωρήσω μια νέα αγγελία αλλά δεν βλέπω πουθενά αυτή τη δυνατότητα μπορεί να μου πει κάποιος πως,

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο μενού αγγελίες αριστερά από το πεδίο οι αγγελίες μου υπάρχει το κουμπί καταχώρηση νέας αγγελίας, εφόσον δεν έχεις υποβάλει 2 αγγελίες την εβδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σε όλη την κοινότητα,

Προσπαθώ να καταχωρήσω μια νέα αγγελία αλλά δεν βλέπω πουθενά αυτή τη δυνατότητα μπορεί να μου πει κάποιος πως,

Ευχαριστώ.

Ρίξε μια ματιά σε αυτο το θέμα http://www.insomnia.gr/topic/531608-πως-βάζω-αγγελία/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Δεν με αφηνει να καταχωρησω νεα αγγελια. παταω εκει που λεει (καταχωρηση νεας αγγελιας) και με πηγαινει εκει που λεει επιλεξτε κατηγορια αγγελιας και μου δειχνει τις ηδη υπαρχουσες αγγελιες. Ξερει κανεις τι συμβαινει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Δεν με αφηνει να καταχωρησω νεα αγγελια. παταω εκει που λεει (καταχωρηση νεας αγγελιας) και με πηγαινει εκει που λεει επιλεξτε κατηγορια αγγελιας και μου δειχνει τις ηδη υπαρχουσες αγγελιες. Ξερει κανεις τι συμβαινει?

 

 

Εννοείς τη λίστα αγγελιών ή το κεντρικό μενου δλδ hardware/laptops/Κινητή τηλεφωνία...? Γτ αν ειναι το μενου καλά πας, επιλεγεις κατηγορία και σε βγαζει στη συνταξη της αγγελίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...