Προς το περιεχόμενο

Anti-Fitness Thread


*nenya*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Έφτιαξα ένα παστίτσιο... Μα ένα παστίτσιο! :P

 

(νομίζω 2000 θερμίδες το κομμάτι)...

Pic or it didn't happen.

Και ας ειναι φωτο απο το υπολοιπο του κιμα που πατας με το πιρουνι προσπαθωντας να γεμισεις μια ακομα, υστατη πηρουνια.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Pic or it didn't happen.

Και ας ειναι φωτο απο το υπολοιπο του κιμα που πατας με το πιρουνι προσπαθωντας να γεμισεις μια ακομα, υστατη πηρουνια.

 

Πιο μετά που θα ξανασερβίρω! Αν και θα έπρεπε να μπει στο τοπικ των συνταγών, να αναφέρω απλά πως τα μακαρόνια στη βάση ανακατεύτηκαν με αβγά χτυπημένα και κομμάτια φέτας, ο κιμάς έχει και ένα μέρος της μπεσαμελ μέσα και η μπεσαμέλ έχει και κρόκους αβγών μαζί με γραβιέρα! Α και απο πάνω είχε και κομματάκια βούτυρο για να "καραμελώσουν" στο ψήσιμο. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο μετά που θα ξανασερβίρω! Αν και θα έπρεπε να μπει στο τοπικ των συνταγών, να αναφέρω απλά πως τα μακαρόνια στη βάση ανακατεύτηκαν με αβγά χτυπημένα και κομμάτια φέτας, ο κιμάς έχει και ένα μέρος της μπεσαμελ μέσα και η μπεσαμέλ έχει και κρόκους αβγών μαζί με γραβιέρα! Α και απο πάνω είχε και κομματάκια βούτυρο για να "καραμελώσουν" στο ψήσιμο. :P

δηλαδη εφτιαξες κατι μεταξυ παστιτσίου και μακαρονοπιτας καλη φαση θελω φωτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφτιαξα ένα παστίτσιο... Μα ένα παστίτσιο! :P

 

(νομίζω 2000 θερμίδες το κομμάτι)...

 

Mου έφτιαξαν ένα παστίτσιο....μα ένα παστίτσιο

συμβαίνει τώρα :P

93917c53855d8a57fcb0428d0cd58af7c5c7c082

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Τώρα βέβαια ξαναζεσταμένο και αρπαγμένο (γιατί το θέλω καυτό μέχρι αηδίας) δεν είναι όπως την πρώτη φορά που βγήκε ζουμερό με την μπεσαμέλ να τρέχει...

 

Το έκανα διαιτητικό όμως με τη σαλατούλα ε? (προσέχουμε και το καρύδι στη σαλάτα...)  :P

post-40751-0-90583900-1448216645_thumb.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα βέβαια ξαναζεσταμένο και αρπαγμένο (γιατί το θέλω καυτό μέχρι αηδίας) δεν είναι όπως την πρώτη φορά που βγήκε ζουμερό με την μπεσαμέλ να τρέχει...

 

Το έκανα διαιτητικό όμως με τη σαλατούλα ε? (προσέχουμε και το καρύδι στη σαλάτα...)  :P

και εσυ υστερεις σε μπεσαμελ!πολυ λιγο υψος εχει!αν δεν εχει 2,5 δαχτυλα μπεσαμελ δεν λεει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του ενός έχει πένες και του άλλου το ύψος του κομματιού είναι μικρότερο από αυτό της πρασινάδας. Διήμερη αποβολή έκαστος.

απαραδεκτοι ολοι σας μην ξαναεμφανισετε τετοιου ειδους φαγητα!!συμμορφωθειτε πλιζ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...