Προς το περιεχόμενο

Anti-Fitness Thread


*nenya*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 4/4/2018 στις 5:39 ΜΜ, *nenya* είπε

So, ηρθε η ωρα...επιτελους αγορασα τσουρεκι απ'τον Κίμων/Kimon που μου το ειχαν προτεινει καμποσα ατομα. Μου το εδωσαν ζεστο ζεστο και τσακισα ενα κομματι (to be continued) ισα να παρω μια ιδεα απο γευση. Γιατι απο μυρωδια χαμουλης, το σπιτι θα μοσχοβολαει για μερες. Καιιιι τελικα ειναι σαν σπιτικο τσουρεκι! Διαφορά δεν βρηκα. Μιλαμε για τελεια υφη/αρωμα/γευση. 

IMG_20180404_164907.jpg.1aa631f23279b9a786118697cdf31e5e.jpg

Ελπίζω αύριο πρωί να είναι ανοικτά γιατί θα περνάω από κει κοντά και ελπίζω να είναι πιο καλό από αυτό που παίρνω από τον φούρνο έξη στην Ηλιούπολη 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, adi32 είπε

Αυτό δεν είναι λίγο είναι όλο το δέντρο 

η μονη χοντρη φετα του κορμου ειναι η πισω ολες οι αλλες ειναι  λεπτες και το στησιμο επειδη εχω ριξει της φετες δειχνει  σαν ειναι παρα πολυ αλλα στην πραγματικοτητα  ειναι πολυ πιο λιγο.

Επεξ/σία από christopher0016
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, margaritagr είπε

IMG_2952.jpg

Εχω να δω τόσες σουβλες στη σειρα απο τοτε που μαζευόμασταν στο χωριό... Μπράβο σας! Μερακλιδικη γειτονια χαχα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλυτερο αρνι ειναι αυτο του φουρνου.Επίσης, αυτες οι πατατες προκαλουσαν εγκεφαλικο (ειχαν απορροφησει λεμονακι, ελαιολαδο, αρνισιο λιπος, πεπέρι και ειχαν απο πανω ψημενο τριμμενο ρεγκατο). Ηταν να βγαλω φωτο ολο το ταψι, μα δεν προλαβα τη γιαγια για λιγα λεπτά...

 

arni.jpg.2e2d9e8502528b469b2a0d4d62e3f173.jpg

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να δείτε πως κρατάω υποσχέσεις.

Φώτο θα βάλω το βράδυ όταν κάτσω στο πισί από τα τσουρέκια που έφτιαξα. Από κρεατικά δεν πρόλαβα καμιά καλή, χάλασαν οι πιατέλες πριν καν το σκεφτώ 

Q7Hi9rn.jpg

WFzrnYy.jpg

Το ότι σκέφτομαι να πάω να ζεστάνω κανά σουβλάκι και μπιφτέκι θεωρείται λαιμαργία ή να το προχωρήσω; 

Τελικά το έκανα...

CwEuyOp.jpg

dfSMIDF.jpg

Αύριο για πρωινό έχω μιλφέιγ και κορμό, αν το θυμηθώ και μπορέσω να συγκρατηθώ θα έχετε και από εκεί φωτογραφίες.

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Day 2, Round 3

hXD5MQA.jpg

g4KcuXr.jpg

Φυσικά το πιάτο με τα τρία κομμάτια παστίτσιο είναι το δικό μου (μετά ήρθε άλλο ένα και με αιφνιδίασε). Μετά προστέθηκαν μανιτάρια γεμιστά τα οποία δεν υπάρχουν στην φωτό.

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, παπι είπε

Απογοήτευση το νημα τετοια μερα.

Όταν λέει πως η φωτογραφία σου ξεπερνά το 2 μβ πως ανεβάσω ρε συ; 

Στις Sun Apr 08 2018 στις 6:44 ΜΜ, margaritagr είπε

IMG_2952.jpg

Στρατόπεδο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, Anorymous είπε

Μπουκτισαμε από το αρνί και τα σχετικά οπότε σήμερα το παίξαμε εναλλακτική :P

Καλή η εναλλακτική (δώσε και κανα ινφο περί αυτής) αλλά εγώ θα το έπαιζα combo, αρνί με εναλλακτική μαζί! True antifit

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...