Προς το περιεχόμενο

Γνωμη για μαγνητικο καλωδιο φορτισης


dieccast

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρα παιδια θα ηθελα να αγορασω ενα μαγνητικο καλωδιο φορτισης για το xperia Z2 που εχω αλλα το σκεφτομαι γιατι εχω διαβασει οτι καποια δεν κανουν επαφη και δεν λειτουργουν σωστα κτλπ!

 

Καποια γνωμη?? :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δν ξέρω αμα κάνει επαφή καλά η οχι ένας φίλος μ πάντως το φορτίζει κανονικά κ χάλασε τώρα το πόρτακι του φορτηστη από το άνοιξε κλείσε κ το Σερβίς δν του το αλλάζει οπότε ναι είναι must "gadgetaki" εκτός αμα δν σε νοιάζει η αδιαβροχοποιηση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δν ξέρω αμα κάνει επαφή καλά η οχι ένας φίλος μ πάντως το φορτίζει κανονικά κ χάλασε τώρα το πόρτακι του φορτηστη από το άνοιξε κλείσε κ το Σερβίς δν του το αλλάζει οπότε ναι είναι must "gadgetaki" εκτός αμα δν σε νοιάζει η αδιαβροχοποιηση

και γω ετσι ακριβως το σκεφτομαι φιλε! να το παρω γιατι το πορτακι θα χαλασει μετα απο καιρο! ο φιλος σου ξερεις ποιο εχει αγορασει ακριβως??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δν το έχει πάρει απλά σ λέω να το πάρεις γιατί το πόρτακι άνοιξε κλείσω θα χαλάσει!

Κάνε ένα search skrouzt κ όπου δεις κλτρες αξιολογήσεις τσιμπα το!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δν το έχει πάρει απλά σ λέω να το πάρεις γιατί το πόρτακι άνοιξε κλείσω θα χαλάσει!

Κάνε ένα search skrouzt κ όπου δεις κλτρες

αξιολογήσεις τσιμπα το!

Πηρα τελικα φιλε μια χαρα ειναι!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλοριζικο!
θα σ προτινα να παρεις κ μια θηκη αδιαβροχη για να μπορεις να το βαζεις στην θαλασσα (και τωρα μπορεις αλλα το αλατι μπορει να χαλασει τα ηχεια σ!) για να βγαζεις κ φωτο κατω απο νερο!
Πραγματικα θα το ευχαριστηθεις παρα πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...