Προς το περιεχόμενο

Χρονικα περιθωρια για σχεση


plato fan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

βεβαια αυτο ευκολα παει στην αλλη ακρη της φασης "τι θελει ρε γαμωτ', πρεπει να τον βρισω για να σταματησει να με πρηζει;"


Να την ρωτησεις αν τωρα που εχετε εξεταστικη,βγενει καθολου για καφε ή διασκεδαση.

Αν σου πει ναι,τοτε καν`της προταση για καφεδακι.Αν σου πει οχι,επειδη δεν μενει χρονος και ¨τετοια¨, τοτε πες της οτι με το που τελειωσετε τις εξετασεις σου ¨χρωσταει¨ εξοδο.

Μαγκα, στο τελος θα την χασεις και δεν θα σε πειραξει το οτι την εχασες,αλλά το οτι δεν προσπαθησες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κάνε την πρόταση για καφέ.

Βγείτε αν κάτσει.

Ζήτα το τηλέφωνο στο τέλος για να ξανακανονίσετε.

 

Γενικά είμαι κατά του μπλα μπλα απο το τηλέφωνο.

To τηλ της το εχω γι αυτό σε ρωητσα αν είναι να την παρω να μιλησουμε

 

Να την ρωτησεις αν τωρα που εχετε εξεταστικη,βγενει καθολου για καφε ή διασκεδαση.

Αν σου πει ναι,τοτε καν`της προταση για καφεδακι.Αν σου πει οχι,επειδη δεν μενει χρονος και ¨τετοια¨, τοτε πες της οτι με το που τελειωσετε τις εξετασεις σου ¨χρωσταει¨ εξοδο.

Μαγκα, στο τελος θα την χασεις και δεν θα σε πειραξει το οτι την εχασες,αλλά το οτι δεν προσπάθησες

Καλη ιδεα αυτή σκέφτομαι να την κανω αλλα μηπως είναι λιγο aggressive το μου χρωστας εξοδο και κομπλαρει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To τηλ της το εχω γι αυτό σε ρωητσα αν είναι να την παρω να μιλησουμε

 

Καλη ιδεα αυτή σκέφτομαι να την κανω αλλα μηπως είναι λιγο aggressive το μου χρωστας εξοδο και κομπλαρει;

Να μη μιλήσετε για την εξεταστική. Να πάτε για καφέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βεβαια αυτο ευκολα παει στην αλλη ακρη της φασης "τι θελει ρε γαμωτ', πρεπει να τον βρισω για να σταματησει να με πρηζει;"

γι αυτό ανησυχω κι εγω και το σκέφτομαι

Σαραντη δεν ειπα ότι θα μιλησουμε μονο για εξετασεις αλλα κατι δεν πρεπει να πουμε και γι αυτό το θεμα; Πως θα ξεκινησει η κουβεντα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανοιγεις το στομα και βγαζεις ηχους

 

προσπαθησε να ειναι πιο εκλεπτυσμενοι απο τα "ουγκ ουγκ" και "μπαρ μπαρ"

Ναι εννοω σε περιπτωση που κανω αυτό που ειπε ο διμπα16 πως θα γινει να μην αναφερω τις εξετασεις;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να την ρωτησεις αν τωρα που εχετε εξεταστικη,βγενει καθολου για καφε ή διασκεδαση.

Αν σου πει ναι,τοτε καν`της προταση για καφεδακι.Αν σου πει οχι,επειδη δεν μενει χρονος και ¨τετοια¨, τοτε πες της οτι με το που τελειωσετε τις εξετασεις σου ¨χρωσταει¨ εξοδο.

Μαγκα, στο τελος θα την χασεις και δεν θα σε πειραξει το οτι την εχασες,αλλά το οτι δεν προσπαθησες.

 

παιξ' το σε τετοια φαση συνεχιζεις αναλογα τις αντιδρασεις

 

το πας σε φαση εξετστικη->διαβασμα->ξελαμπικαρισμα->καφεδακι

 

αν θελει να επικεντρωθει στην εξεταστικη, την παιρνεις προς το τελος κανα τηλ να δεις πως πηγε, και αν θελει αυτη, θα σου ξεχρεωσει τον βρωμοκαφε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε συ,το σου ¨χρωσταει¨,ειναι ενδεικτικο.Αν δε σου αρεσει,πες της οτι πριν φυγει ,θελεις να της μιλησεις.Οσο και να επιμενει ¨γιατι?¨ ,μην της πεις τιποτα.Ασε και λιγο ¨αινιγμα¨ στη μεση.Οχι οτι δεν θα το εχει καταλαβει,αλλά,καπου μεσα της θα ηθελε να το ακουσει (παντα με την προυποθεση,οτι δεν σε βλεπει και στριβει γωνιες).

Παιξε με το μυαλο τους...τρελαινονται...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε συ,το σου ¨χρωσταει¨,ειναι ενδεικτικο.Αν δε σου αρεσει,πες της οτι πριν φυγει ,θελεις να της μιλησεις.Οσο και να επιμενει ¨γιατι?¨ ,μην της πεις τιποτα.Ασε και λιγο ¨αινιγμα¨ στη μεση.Οχι οτι δεν θα το εχει καταλαβει,αλλά,καπου μεσα της θα ηθελε να το ακουσει (παντα με την προυποθεση,οτι δεν σε βλεπει και στριβει γωνιες).

Παιξε με το μυαλο τους...τρελαινονται...

Ti vlakies einai autes

Pou xathikan oi alithinoi andres

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιξ' το σε τετοια φαση συνεχιζεις αναλογα τις αντιδρασεις

 

το πας σε φαση εξετστικη->διαβασμα->ξελαμπικαρισμα->καφεδακι

 

αν θελει να επικεντρωθει στην εξεταστικη, την παιρνεις προς το τελος κανα τηλ να δεις πως πηγε, και αν θελει αυτη, θα σου ξεχρεωσει τον βρωμοκαφε

Χμ ναι αυτό που λες είναι μια λυση αλλα δεν ξερω ρε παιδια όπως αναφερα και στο αρχικο μου ποστ μηπως είναι νωρις και με νομιζει για ολιγον τι πεφτουλα

Βρε συ,το σου ¨χρωσταει¨,ειναι ενδεικτικο.Αν δε σου αρεσει,πες της οτι πριν φυγει ,θελεις να της μιλησεις.Οσο και να επιμενει ¨γιατι?¨ ,μην της πεις τιποτα.Ασε και λιγο ¨αινιγμα¨ στη μεση.Οχι οτι δεν θα το εχει καταλαβει,αλλά,καπου μεσα της θα ηθελε να το ακουσει (παντα με την προυποθεση,οτι δεν σε βλεπει και στριβει γωνιες).

Παιξε με το μυαλο τους...τρελαινονται...

όπως λεει και μτ60ρς δεν ξερω αυτά τα μυστηριωδη δεν τα εχω δοκιμασει. Σε λλους εχω ακουσει να πιανουν σε αλλους όχι. Λες στην περιπτωση μου να δουλεψει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ ναι αυτό που λες είναι μια λυση αλλα δεν ξερω ρε παιδια όπως αναφερα και στο αρχικο μου ποστ μηπως είναι νωρις και με νομιζει για ολιγον τι πεφτουλα

όπως λεει και μτ60ρς δεν ξερω αυτά τα μυστηριωδη δεν τα εχω δοκιμασει. Σε λλους εχω ακουσει να πιανουν σε αλλους όχι. Λες στην περιπτωση μου να δουλεψει;

Οτι λεει ο αποπάνω.

Μην ψυριζεις τη μαιμου.Τι παει να πει αν θα δουλεψει?

Κανε την κινηση σου,γιατι θα πεταξει το πουλακι...

Με οτι τροπο θες.Απλα καντην...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ti vlakies einai autes

Pou xathikan oi alithinoi andres

 

Δεν ξέρω τι είσαι αλλά τα ίδια ακριβώς μπορεί να πει και ένας άνδρας για τις γυναίκες, οπότε καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς. Φιλικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...