Προς το περιεχόμενο

Ανακοινώθηκε το Uncharted: The Nathan Drake Collection που κυκλοφορεί τον Οκτώβριο


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισημοποιήθηκε, ότι η συλλογή remastered παιχνιδιών της σειράς Uncharted, με την ονομασία Uncharted: The Nathan Drake Collection θα κυκλοφορήσει στις 9 Οκτωβρίου.H συλλογή που θα κυκλοφορήσει για το PlayStation 4 περιλαμβάνει remastered τους τρεις πρώτους τίτλους που κυκλοφόρησαν στο PlayStation 3, και πιο συγκεκριμένα τους Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves και Uncharted 3: Drake’s Deception.

 

Η σειρά Uncharted που αναπτύχθηκε από την Naughty Dog είναι από τις πλέον δημοφιλής στο PlayStation 3, με τα τρία πρώτα παιχνίδια συνολικά να έχουν πουλήσει πάνω από 21 εκατομμύρια αντίτυπα. Η μεταφορά των παιχνιδιών Uncharted στο PlayStation 4 δεν αποτελεί έκπληξη, αφού το ίδιο έγινε και με το The Last of Us, μία ακόμη μεγάλη επιτυχία της Naughty Dog.

 

Η κυκλοφορία της συλλογής, θα κρατήσει το ενδιαφέρον των φίλων της σειράς σε υψηλά… επίπεδα, μέχρι να κυκλοφορήσει το νέο Uncharted 4, κάποια στιγμή μέσα στο 2016. Όσοι μάλιστα αποκτήσουν το Uncharted: The Nathan Drake Collection θα λάβουν αποκλειστική πρόσβαση στην επερχόμενη multiplayer beta του Uncharted 4, αν και για την ώρα δεν υπάρχει σχετική ημερομηνία. Όσοι θέλουν να προπαραγγείλουν το Uncharted: The Nathan Drake Collection, μπορούν να το κάνουν από εδώ.

 

 

Link.png Site: SlashGear

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα τα αγοράσω όλα.Είμαι φανατικός με τα uncharted. Θα είναι εκπληκτικά το να παίζεις το 1 ,το 2 και το 3 με γραφικά τελευταίας γενιάς.

Επεξ/σία από BLuE_PaNtHeR
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα είμαι απλός , περιεκτικός και χωρίς ίχνος υπερβολής! :P
Αγοράστε PS4 μόνο και μόνο για να πάρετε το The Last of Us remastered, το παραπάνω πακετάκι με τα 3 Uncharted και φυσικά το 4!

Μετά την εμπειρία που θα βιώσετε, μπορείτε να περιμένετε το επόμενο επίτευγμα της Naughty Dog!

Όταν έπαιξα πρώτη φορά την σειρά Uncharted στο Ps3 είχα μείνει έκπληκτος. Μετά έπαιξα το TheLastOfUs (είναι από την ίδια εταιρεία) και ολοκληρώθηκα σαν gamer! :P :P
Το απίστευτο είναι πως πρόσφατα το ξαναέπαιξα στο Ps4 με 60fps και το έξτρα κεφάλαιο με την μικρή και το ευχαριστήθηκα ΑΚΟΜΑ περισσότερο! Απλά χαζεύεις την λεπτομέρεια και την ποιότητα.

Είμαι 100% σίγουρος πως η εταιρία θα δώσει την ίδια προσοχή και στο παραπάνω πακέτο ,οπότε χαλαρά θα μπει στην συλλογή! Για το 4 τι να πούμε. Αν το πάρουμε με την σειρά και ότι έχουμε δει ως τώρα, τότε θα μιλάμε για ακόμα ένα θαύμα της Naughty Dog!

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Delay στο Uncharted 4 για του χρονου για να πουλησουν τα Remastered παιχνιδια φετος. Βγαζω το καπελο στην Sony για τετοιες κινησεις κυριολεκτικα για /facepalm και περισσοτερο επειδη τις στηριζουν και τοσοι πολλοι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και έχω PS3 δεν έχω κανένα της σειράς άρα βολεύει.

 

Φαίνεται πάντως πως αρκετοί κάτοχοι PS4 είτε είναι καινούριοι πελάτες είτε επιστρέφουν μετά από το PS2 και μιας και δεν υπάρχει backwards compatibility έχουν τη λύση του remaster.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το αγοράσω όλα.Είμαι φανατικός με τα uncharted. Θα είναι εκπληκτικά το να παίζεις το 1 ,το 2 και το 3 με γραφικά τελευταίας γενιάς.

 

Για αυτο μην εισαι σίγουρος. Έπαιξα last of us remastered για ps4 και το αποτέλεσμα δεν ηταν αυτο που θα επρεπε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό για κάποιους σαν εμένα που πριν είχαμε x360 και τώρα σε αυτή την γενιά πήγαμε σε ps4.

Για ολους τους υπολοιπους ομως που ειχαν ps3 και τα εχουν παιξει ηδη τα παιχνιδια τι ειναι αυτο ? :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό για κάποιους σαν εμένα που πριν είχαμε x360 και τώρα σε αυτή την γενιά πήγαμε σε ps4.

 

Το αυτό... ούτε το last of us είχα παίξει μέχρι να πάρω ps4, οπότε για εμάς είναι λουκούμι 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σα νεος gamer σε PS4 ειναι πολυ καλο τα collection που κανουν! Βασικα θα ηθελα και Metal Gear Collection γιατι ο λογος που επελεξα το PS ειναι κυριως για το Metal Gear και μετα το ανακοινωσαν οτι θα βγει σε ολες τις πλατφορμες! Αλλα θα το τσιμπησω και το Last of Us! Μετα θα μπορουσαν να κανουν remastered και κανα Syphon Filter απο PSX! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα είμαι απλός , περιεκτικός και χωρίς ίχνος υπερβολής! :P

Αγοράστε PS4 μόνο και μόνο για να πάρετε το The Last of Us remastered, το παραπάνω πακετάκι με τα 3 Uncharted και φυσικά το 4!

Μετά την εμπειρία που θα βιώσετε, μπορείτε να περιμένετε το επόμενο επίτευγμα της Naughty Dog!

Όταν έπαιξα πρώτη φορά την σειρά Uncharted στο Ps3 είχα μείνει έκπληκτος. Μετά έπαιξα το TheLastOfUs (είναι από την ίδια εταιρεία) και ολοκληρώθηκα σαν gamer! :P :P

Το απίστευτο είναι πως πρόσφατα το ξαναέπαιξα στο Ps4 με 60fps και το έξτρα κεφάλαιο με την μικρή και το ευχαριστήθηκα ΑΚΟΜΑ περισσότερο! Απλά χαζεύεις την λεπτομέρεια και την ποιότητα.

Είμαι 100% σίγουρος πως η εταιρία θα δώσει την ίδια προσοχή και στο παραπάνω πακέτο ,οπότε χαλαρά θα μπει στην συλλογή! Για το 4 τι να πούμε. Αν το πάρουμε με την σειρά και ότι έχουμε δει ως τώρα, τότε θα μιλάμε για ακόμα ένα θαύμα της Naughty Dog!

Φιλε μου δεν θα μπορουσα να συμφωνω πιο πολυ!!!! Η Naughty Dog ειναι ο λογος για τον οποιο δεν σκεφτηκα καν να παρω xbox one. Τα uncharted ηταν επικα και το the last of us ηταν για μενα το αποκορυφωμα.

 

Τι να πρωτοπω για αυτο το παιχνιδι? Πλοκη? Gameplay? Αψογο απο καθε αποψη. Οποτε θα πω και εγω πως οποιος ειναι κατοχος ps4 και δεν εχει παιξει τα παραπανω πραγματικα να παει να τα παρει!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...