Προς το περιεχόμενο

IDC: Η Xiaomi έρχεται 2η σε αποστολές wearables για το πρώτο τρίμηνο του 2015. Πρώτη η Fitbit


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

εγω που εχω παρει το miband βλεπω οτι στα βηματα ειναι εντελως αναξιοπιστο.μετραει οτι ναναι.το μονο που μετραει πολυ καλα ειναι ο υπνος.μαλλον θα το πουλησω.το ειχα παρει απο skroutzoμαγαζο στα 29 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η χιαομι ειναι αυτο που θα ηθελα να ειναι η απλ.. η μαλλον αυτο που ηθελα να εχει εξελιχθει η απλ.. η σαμσουνγκ τωρα , ειναι αλλο ζωο .. κατι τα νοτε κατι τα εντζ ειναι πιο καινοτομα παιζει ετσι..  παντως θα ηθελα να δοκιμασω κανα χιαομι ,, κανεις εμπειρια??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η χιαομι ειναι αυτο που θα ηθελα να ειναι η απλ.. η μαλλον αυτο που ηθελα να εχει εξελιχθει η απλ.. η σαμσουνγκ τωρα , ειναι αλλο ζωο .. κατι τα νοτε κατι τα εντζ ειναι πιο καινοτομα παιζει ετσι..  παντως θα ηθελα να δοκιμασω κανα χιαομι ,, κανεις εμπειρια??

Για να μιλησω σωστα Γαλλικα σου λεω "βουρ στον πατσα". Εχω το Redmi Note 3g που δεν ηταν καν ναυαρχιδα και πραγματικα δεν ξερω αν θα χρειαζομουν κατι παραπανω απο ενα τηλεφωνο. Εχω και αλλα προιοντα της εταιριας και βλεποντας τις τιμες αντιστοιχων απο αλλες εταιριες σκεφτομαι ποσο θυματα ειναι καποιοι ανθρωποι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μιλησω σωστα Γαλλικα σου λεω "βουρ στον πατσα". Εχω το Redmi Note 3g που δεν ηταν καν ναυαρχιδα και πραγματικα δεν ξερω αν θα χρειαζομουν κατι παραπανω απο ενα τηλεφωνο. Εχω και αλλα προιοντα της εταιριας και βλεποντας τις τιμες αντιστοιχων απο αλλες εταιριες σκεφτομαι ποσο θυματα ειναι καποιοι ανθρωποι.

γενικα μαρεσουν οι οθονες των samsung και πολυ τα νοτε εχω το 4 αλλα ναμαι ειλικρινης τα χιαομι φαινονται πολυ ομορφα και τιμια και σιγουρα θα χτυπησω καποιο ..thanks για τη πληροφορηση μια ερωτηση ακομα μονο(πολλαπλη) ..η οθονη, το σημα ,ποιοτητα ομιλιας, gps, το ui?

 

α παρεπιπτοντως το νοτε 4 τα μετραει καλα τα βηματα και τη καρδια .. και ενας φιλος εχει το battery bank ths xiami και ειναι πολυ κομπλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικα μαρεσουν οι οθονες των samsung και πολυ τα νοτε εχω το 4 αλλα ναμαι ειλικρινης τα χιαομι φαινονται πολυ ομορφα και τιμια και σιγουρα θα χτυπησω καποιο ..thanks για τη πληροφορηση μια ερωτηση ακομα μονο(πολλαπλη) ..η οθονη, το σημα ,ποιοτητα ομιλιας, gps, το ui?

 

α παρεπιπτοντως το νοτε 4 τα μετραει καλα τα βηματα και τη καρδια .. και ενας φιλος εχει το battery bank ths xiami και ειναι πολυ κομπλε

Στο Redmi Note η οθονη ειναι στα 720p και εμενα προσωπικα με καλυπτει. Για ομιλια μια χαρα , ποτε δεν ειχα θεμα, ουτε στο σημα κατι ιδιαιτερο. Για το gps εχω ακουσει οτι οι επεξεργαστες της mediatek εχουν καμια φορα προβλημα. Εγω δεν εχω παρατηρησει κατι, παντα με πηγαινε, αλλα ετσι κι αλλιως το 3g μοντελο που εχω εγω νομιζω δεν κυκλοφορει πια. Μονο το 4g που εχει snapdragon. Οσο για το Miui ειναι νομιζω απο τα καλυτερα που υπαρχουν. Απλα ανοιξε και δες σχολια στο ιντερνετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...