Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Mi Band - AllBuy.com €12.58


aggelosvn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 59
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βρήκα στο AllBuy.com το Xiaomi Mi Band στα €12.58. Ξέρουμε αν είναι αξιόπιστο site; Αναφέρει "100% Original Guarantee or Full Refund Promise" πάντως και δέχεται PayPal...

 

100% Original Guarantee or Full Refund Promise σου λένε... τι άλλο θα έπρεπε να πουν για να σε πείσουν;;; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα στο AllBuy.com το Xiaomi Mi Band στα €12.58. Ξέρουμε αν είναι αξιόπιστο site; Αναφέρει "100% Original Guarantee or Full Refund Promise" πάντως και δέχεται PayPal...

Αν εξαιρέσεις  την σχετικά αργή αποστολή (ένας μήνας αν δεν κάνω λάθος) και οτι δεν είναι συστημένο δέμα ,δεν έχεις κάτι άλλο φοβηθείς.

και το mi band και τα usb led που παρελαβα ειναι αυθεντικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμένο κάνει καταγραφή αθλητικών δραστηριοτήτων για να μην κουβαλάς το κινητο σου ? κάτι σαν GPS tracker ?

 

Μετράει τα βήματα που περπατάς ή τρέχεις και τις ώρες που κοιμάσαι και αν ο ύπνος είναι βαρύς ή ελαφρύς (τώρα πως το κάνει αυτό δε ξέρω ακριβώς). πιστεύω είναι αρκετά ακριβές στις μετρήσεις πάντως...

 

Το θετικό είναι η μπατατρία... Το έχω 45 μέρες στο χέρι μου και ακόμα έχει 20 % μπαταρία... Είναι αδιάβροχο (αν και δε μπαίνω στο μπάνιο με αυτό, μόνο πλύσιμο χεριών)

 

Αυτά πάνω κάτω συνδέεται με bluetooth με το κινητό ή το τάμπλετ και θέλει android 4.4 και πάνω να δουλέψει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετράει τα βήματα που περπατάς ή τρέχεις και τις ώρες που κοιμάσαι και αν ο ύπνος είναι βαρύς ή ελαφρύς (τώρα πως το κάνει αυτό δε ξέρω ακριβώς). πιστεύω είναι αρκετά ακριβές στις μετρήσεις πάντως...

 

Το θετικό είναι η μπατατρία... Το έχω 45 μέρες στο χέρι μου και ακόμα έχει 20 % μπαταρία... Είναι αδιάβροχο (αν και δε μπαίνω στο μπάνιο με αυτό, μόνο πλύσιμο χεριών)

 

Αυτά πάνω κάτω συνδέεται με bluetooth με το κινητό ή το τάμπλετ και θέλει android 4.4 και πάνω να δουλέψει...

Τι είπαμε ότι δεν κάνει αν δεν έχεις ΧΙΑΟΜΙ κινητό; Ξεκλείδωμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πριν 39 ημερες εμφανιστηκε αυτη η προσφορα στα 12 ευρω τοτε, λογω αλλαγης ισοτιμίας ανεβηκε λιγο. Αρκετοι πρεπει να εχουν παραλαβει ηδη.
 
http://www.insomnia.gr/topic/482222-βρήκα-κάτι-που-υποτίθεται-οτι-είναι-προσφορά-εί/page-519?p=53949576#entry53949576
 

 

 

καλημέρα

το βραχιόλι της xiaomι στα 12,02€. δεν το έχω παρακολουθήσει, αλλά μάλλον είναι καλή τιμή.
idealo 21€
https://www.allbuy.com/detail/5C80014B-C50F-AC35-B9CF-3CA17B397445
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα ειναι αξιοπιστο το αλι?

Μέχρι στιγμής έτσι φαίνεται, μέχρι τώρα τουλάχιστον στο φόρουμ εδώ οι περισσότεροι λένε ότι έχουν παραλάβει και είναι αυθεντικά αυτά που πήραν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψάχτο λίγο σε βιντεάκια - δεν είναι και τόσο τρομερό πιστευω... αλλά οκ είναι άριστη η τιμή του 

 

ali ειναι οκ! ta ledakia ήρθαν μια χαρά και τα υπόλοιπα όλα! (powerbank κλΠ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Στο ιδιο site εχει και το powerbank της xiaomi στα 13,39. Ψωνιζουμε αφοβα;

 

Αναζητηση στο φορουμ αφοβα, εχουμε γραψει πολλες φορες λεπτομερως τον τελευταιο μηνα για το μαγαζι και τι πληροφοριες υπαρχουν για την ωρα.

 

Όπως εισαι μεσα στην ενοτητα των προσφορων (λιστα θεματων), πανω δεξια στο κουτακι "allbuy" και κλικ στον φακο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Sorry δεν πρόκειται για κάποια νέα τιμή απλά δεν έβρισκα άλλο τόπικ σχετικό για μια απορία....

 

Όσοι το έχετε, και μετά από κάποιες αναβαθμίσεις που έχουν γίνει, έχετε παρατηρήσει αλλαγές στη μέτρηση βημάτων για συγκεκριμένες αποστάσεις ;  

 

πχ είναι μια απόσταση που κάνω συχνά που παλιά με ένα πήγαινε-έλα ξεπερνούσα τα βήματα που είχα ως στόχο (και μάλιστα πριν ολοκληρώσω την διαδρομή) ενώ τώρα με την ίδια ακριβώς διαδρομή μου βγάζει πολύ λιγότερα βήματα (ίσως και μέχρι 1800 λιγότερα). 

Να φανταστώ ότι βελτιώθηκε η ακρίβειά του τώρα με τις αναβαθμίσεις ; Αυτό σημαίνει όμως ότι πριν πρέπει να έπεφτε πολύ έξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...