Προς το περιεχόμενο

Ελικόπτερο για ληψη φωτογραφιών-βίντεο


giorgos1966

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πακετο καμερα δεν δινουν συνηθως αλλα η βαση ειναι ετοιμη για go pro και sj και αλλες

 

ο καθενας αναλογα με το τι κανει και τι θελει , αγοραζει και την αναλογη βαση για την αναλογη μηχανη

 

εχω γνωστο που εχει Leica  μονο για φωτο

Και extra για  foto & video hd ποσο κυμαινονται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Παιδια επιτρεψτε μου να εκφερω και εγω μια γνωμη σαν κατασκευαστης drone απο 4- 8 ελικων.

 

ΘΕΛΕΙ ιδιιαιτερη προσοχη στην επιλογη μαρκας και αυτοματου πιλοτου !!! ολα αυτα επειδη κατοπιν πειρας ειδα οτι ΟΛΑ τα υπολοιπα σε αυτοματο πιλοτο πλην του ναζα ΔΕΝ ειναι εμπιστα και τα ψαχνουν σε ταρατσες και  κτηματα στην καλη !! 

 

Εγω αγοραζω τους αυτοματους πιλοτους και κατασκευαζω κατοπιν των εκαστοτε απαιτησεων τετρακοπτερα.

 

Επειδη ομως ολα ειναι ΥΛΙΚΑ και καμια φορα τα υλικα χαλανε εαν στο 4κοπτερο τυχει το οτιδηποτε τεχνικο θεμα αυτο τοτε πεφτει... σπανιο μεν αλλα συμβαινει. Ετσι λοιπον και στα Dji inspire που κοστιζουν 3.000 δεν ειναι λιγες οι περιπτωσεις του fly away και πεταξανε ενα 3χιλιαρο ετσι... 

ο προσανατολισμος σε εξακοπτερο ειναι ο πλεον σιγουρος ΟΤΙ και να γινει προσγειωνεται με ασφαλεια ακομα και 2 ελικες ΑΝ χασει !! αυτα απο μενα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...