Προς το περιεχόμενο

Copa América 2015


Anorymous

Προτεινόμενες αναρτήσεις

chile.jpg

 

Πρώτη φορά φέτος έχει την διοργάνωση μη συνδρομητικό κανάλι και συγκεκριμένα ο ΣΚΑΙ όποτε είπα να ανοίξω ένα τοπικ.

 

Τώρα πρώτο ματς παίζουν Χιλή με Εκουαδόρ .

 

Εδώ όμιλοι και πρόγραμμα http://www.sport24.gr/football/CopaAmerika/to-panorama-toy-copa-am-rica-2015.3521302.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω την Κολομβια θελω να δω μετα τον ντορο με Μαρτινεζ. Δεν τον εχω παρακολουθησει καθολου και ειμαι περιεργος να δω το διδυμο με Φαλκαο και πισω τους Χαμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χτες ρε γμτ καταφερα και εμεινα ξυπνιος απο τη σουπα της εθνικης..βλεπω αργεντιναρα μεχρι το 55-60... 2-0.... οκ παω ησυχος για υπνο! αναθεμα......

 

πα-Τατα μαρτινο διαβασα.. μας αφησε χωρις κεντρο ο πανεξυπνος.. 4-2-4 παιζαμε με τον ερμο μασε να προσπαθει να παιξει για 3..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χτες ρε γμτ καταφερα και εμεινα ξυπνιος απο τη σουπα της εθνικης..βλεπω αργεντιναρα μεχρι το 55-60... 2-0.... οκ παω ησυχος για υπνο! αναθεμα......

 

πα-Τατα μαρτινο διαβασα.. μας αφησε χωρις κεντρο ο πανεξυπνος.. 4-2-4 παιζαμε με τον ερμο μασε να προσπαθει να παιξει για 3..

 

Ασ΄τα να πανε ητανε... Ο Μεσι ηταν σε τρελα κεφια αλλα οι υπολοιποι εδειχναν να ειναι ενα βημα πισω στην σκεψη. Επισης Παστορε αναθεμα αν ετρεξε 3-4 χιλιομετρα. Και στο δευτερο οπως ειπες αφησε γυμνη την ομαδα στο κεντρο με αποτελεσμα καθε αντεπιθεση να μυριζει γκολ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω την Κολομβια θελω να δω μετα τον ντορο με Μαρτινεζ. Δεν τον εχω παρακολουθησει καθολου και ειμαι περιεργος να δω το διδυμο με Φαλκαο και πισω τους Χαμες.

 

Φόλα η Κολομβία, σχεδόν ανύπαρκτη, δίκαιη νίκη της Βενεζουέλα.

 

Για να δούμε τι θα κάνει στη συνέχεια, μπας και...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χτες αλμπιτσελεστε ηταν 2.30 και δεν την παλεψα να τη δω.. ειδε κανεις το ματς; κερδισαμε μεν αλλα ημασταν φαρδος σε 2-3 φασεις. κατα πασα πιθανοτητα (εκτος απροοπτου με τζαμαικα δηλαδη), περναμε... το θεμα ειναι οτι δεν παιζουμε και ετσι δεν παμε πουθενα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...