Προς το περιεχόμενο

Σύστημα Γεωργίου στο Κόπα Αμέρικα 2015


Empeiros1925

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ deja vu αυτή η φάση με το σύστημα αυτό. Κάθε φορά που αρχίζει μια διοργάνωση πάντα θα ανοίξει θέμα για το νέο πρωτοποριακό σύστημα με τα μεγάλα κέρδη... :rolleyes:

Δε φτανει που σου λενε αφιλοκερδως πώς θα βγαλεις λεφτα ακοπα κι ευκολα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 150
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχω ήδη ξεκινήσει κι πατάω Report σε απαντήσεις που αναφέρουν εκφράσεις όπως"πρόβατα". Ελπίζω οι moderators να επιληφθούν του θέματος.

 

Οι υπόλοιποι που σπεύσαν να γράψουν τη γνώμη τους, για άγνοια μαθηματικών και λοιπές αστήριχτες ειρωνίες, απλά τους αγνοώ, αλλά θα τους παρακαλέσω να μην τρολάρουν ασύστολα στο νήμα. Εγώ υπόσχομαι πως θα παρουσιάσω έμπραχτα όλο το σύστημα, με screenshots από τα bets κι συνεχή υπολογισμό του balance μου. Αν κερδίσω χρήματα, έχει καλώς, αν χάσω χρήματα, τι να κάνουμε, στοίχημα είναι αυτό, εδώ θα είμαι να το συζητήσουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κερδίσω χρήματα, έχει καλώς, αν χάσω χρήματα, τι να κάνουμε, στοίχημα είναι αυτό, εδώ θα είμαι να το συζητήσουμε.

Ε τότε, τί το κάνει τόσο ξεχωριστό ώστε να αξίζει (κάθε φορά) δικό του θέμα;

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε τότε, τί το κάνει τόσο ξεχωριστό ώστε να αξίζει (κάθε φορά) δικό του θέμα;

 

Από την προσωπική μου εμπειρία, το οποίο σύστημα το παίζω όχι μόνο στις μεγάλες διοργανώσεις, αποδίδει κέρδος στο 90-95% των περιπτώσεων. Αυτό και μόνο το κάνει ξεχωριστό για όσους παίχτες το χρησιμοποιούν συστηματικά. Αν πιστεύεις ότι δεν έχει λόγο ύπαρξης το νήμα, δεν είναι κανείς υποχρεωμένος να συμμετέχει.

 

Θα σταματήσω στην περίπτωση που θα πρέπει να ποντάρω 4ψήφιο νούμερο (1024 ευρώ στην περίπτωσή μας), όπου σημαίνει 11 αγώνες στη σειρά χωρίς ισοπαλία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Θα σταματήσω στην περίπτωση που θα πρέπει να ποντάρω 4ψήφιο νούμερο (1024 ευρώ στην περίπτωσή μας), όπου σημαίνει 11 αγώνες στη σειρά χωρίς ισοπαλία.

 

Με κάποιους πρόχειρους υπολογισμούς πρέπει να είναι γύρω στο 2% η πιθανότητα να βγουν 11 ματς χωρίς Χ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεπτομερειες. Το συστημα ειναι πρωτοποριακο, αρα δεν ισχυουν οι πραξεις που σου μαθαν οι αμπαλοι μαθηματικοι στο γυμνασιο. Περιμενε λιγες μερες και θα δεις!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την προσωπική μου εμπειρία, το οποίο σύστημα το παίζω όχι μόνο στις μεγάλες διοργανώσεις, αποδίδει κέρδος στο 90-95% των περιπτώσεων. Αυτό και μόνο το κάνει ξεχωριστό για όσους παίχτες το χρησιμοποιούν συστηματικά. Αν πιστεύεις ότι δεν έχει λόγο ύπαρξης το νήμα, δεν είναι κανείς υποχρεωμένος να συμμετέχει.

 

Θα σταματήσω στην περίπτωση που θα πρέπει να ποντάρω 4ψήφιο νούμερο (1024 ευρώ στην περίπτωσή μας), όπου σημαίνει 11 αγώνες στη σειρά χωρίς ισοπαλία.

 

Στο μουντιάλ το καλοκαίρι έπαιξες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεπτομερειες. Το συστημα ειναι πρωτοποριακο, αρα δεν ισχυουν οι πραξεις που σου μαθαν οι αμπαλοι μαθηματικοι στο γυμνασιο. Περιμενε λιγες μερες και θα δεις!

 

Δεν ξερω αν μιλάς σοβαρά ή κοροιδεύεις..

Στην περίπτωση που μιλάς σοβαρά να σου πω οτι τα μαθηματικά είναι αδύνατο να πέσουν έξω..

Και φυσικά το να επαληθευτεί το σύστημα αυτό σε ένα τόσο μικρό διάστημα οπως το κόπα αμέρικα είναι και το πιο πιθανό.Δε λέει τίποτα.

Θα χρειαστεί 50 εντεκάδες αγώνων για να την πατήσεις μια φορά και να χάσεις όλα τα κέρδη που έχεις μαζέψει τόσο καιρό και κάτι παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είχαμε και δω ένα θέμα που έγραφαν τις εξυπνάδες τους?

Δεν το βρήκα

 

http://www.insomnia.gr/topic/447372-%CF%84%CE%BF-%CF%83%CF%8D%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BC%CE%B1-%CE%BC%CE%B5-%CF%84%CE%B1-%CF%87-%CF%83%CF%84%CE%BF-euro-2012/

 

 

Οι υπόλοιποι που σπεύσαν να γράψουν τη γνώμη τους, για άγνοια μαθηματικών

και λοιπές αστήριχτες ειρωνίες, απλά τους αγνοώ,

Δες στο ξεχασμενο μπλογκ μου εα αρθρο που ειχα κανει την προηγουμενη φορα για παρομοια περιπτωση. .

http://crocodile-23.blogspot.gr/2012/06/martingale.html

 

Η αποδειξη οτι καποια στιγμη θα βγεις χαμενος απο αυτο το συστημα. 100%.

Το στηριξα αρκετα?

 

 

αλλά θα τους παρακαλέσω να μην τρολάρουν ασύστολα στο νήμα.

Εγω δεν τρολαρω. Ουτε βλεπω κανεναν να τρολαρει ως τωρα βασικα.

Απο την αλλη:

 

Έχω ήδη ξεκινήσει κι πατάω Report σε απαντήσεις που αναφέρουν εκφράσεις όπως"πρόβατα".

Εγω θεωρω προβατα οσους ακουνε κατι και το πραττουν τυφλα χωρις να ξερουν ή να το ψαχνουν καλυτερα/βαθυτερα ΚΑΙ πόσο μαλλον οταν μιλαμε για στοιχημα ΚΑΙ δεν εχουν ιδεα απο μαθηματικα ΚΑΙ πόσο μαλλον οταν προκειται για την νουμερο 1 καταστροφης μεθοδο τζογαρισματος στην ιστορια, το Martingale.

 

Να θυμησω ενα ποστ μου απο το ομορφο μουντιαλ του 2014 περι του στοιχηματος αυτου.

Θυμιζω οτι για 12 σερι αγωνες δεν ηρθε κανενα Χ. Καμια ισοπαλια. Ειχα πει:

 

 

To 13o ηταν και το τυχερο!

Χ επιτελους!!!!!!

 

Ο Μπιλ Γκειτς αντεξε και παιζει ως τωρα. Ολοι οι αλλοι λυπουμαστε και ευχαριστουμε για την συμμετοχη σας.

Καποιος που αρχισε με 2 ευρω εχασε ως και αυτον τον αγωνα 8190 αλλά στοιχηματιζοντας 8192 ευρω τωρα κερδισε!!

Καποιος που αρχισε με 3 ευρω εχασε ως και αυτον τον αγωνα 12285 αλλά στοιχηματιζοντας 12288 ευρω τωρα κερδισε!!

Καποιος που αρχισε με 4 ευρω εχασε ως και αυτον τον αγωνα 16380 αλλά στοιχηματιζοντας 19384 ευρω τωρα κερδισε!!

Καποιος που αρχισε με 5 ευρω εχασε ως και αυτον τον αγωνα 20475 αλλά στοιχηματιζοντας 20480 ευρω τωρα κερδισε!!

Καποιος που αρχισε με 10 ευρω εχασε ως και αυτον τον αγωνα 40950 αλλά στοιχηματιζοντας 40960 ευρω τωρα κερδισε!!

 

Φυσικα αυτα ειναι στην σφαιρα της φαντασιας καθως οι περισσοτεροι αν οχι ολοι απλως θα εχασαν εναν κουβα λεφτα και θα τα παρατησαν.

 

+

 

Χ στο Ιράν - Νιγηρία και πήραμε πίσω τα σπίτια μας!

 

:-D

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O φιλος ομως ξεκινα με 50 λεπτα οχι 2 ευρω... :-D :-D :-D

 

90-95% των περιπτωσεων ε?Ας πουμε 93%. Για να βγαλεις κερδος ας πουμε 10%.

Σαν να παιζεις ενα παιχνιδι του 1,10 με πιθανοτητα επαληθευσης 93%. Η αξια ειναι μολις στο 2%.

Και πες μας τι γινεται στο 7%.Ποσες διοργανωσεις θα χρειαστουν για να ρεφαρεις...

 

Εισαι ασχετος απο στοιχημα.Μην με κανεις ρεπορτ, εκανα μονος μου τον εαυτο μου.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις το μπάτζετ...ναι σου αρκεί μια ισοπαλιούλα προς το τέλος της διοργάνωσης και είσαι αρχηγός!!!

καλή επιτυχία από μένα...

Ναι θεωρητικά βγαίνει τέτοιο κέρδος....αρκεί να μην έχεις ισοπαλίες στους πρώτους 9-10 αγώνες...και να έρθει όταν θα πονταρεις τα 500τόσα ευρω ή τα 1000τόσα... για να δούμε πρακτικά τί θα γίνει...

Οταν τα πονταρεις αυτα τα 500ρικα και τα 1000ρικα και δεν ερθει χ μεχρι την κουπα,να δουμε τι θα γινει μετα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...