Προς το περιεχόμενο

[SERIES] Game of Thrones Season 6 (Open Spoiler Thread Seasons 1-5)


CarbonFibre

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ βαριά και ιντριγκαδόρικη κουβέντα, αλλά μπορεί και να είναι αλήθεια. Προσωπικά προτιμώ τα "Join the club", "Ozymandias" και "Family meeting", αλλά το τόσο αριστοτεχνικό και σφιχτό δέσιμο όλων των εκκρεμών υποθέσεων και η απίστευτη αρχική σκηνή με το Light of the Seven είναι μία κατηγορία από μόνα τους. Μόνο στο The Shield έχω πετύχει τόσο ταιριαστή μουσική υπόκρουση σε σκηνή (Pilot  και "Partners", α, και στο προαναφερθέν "Join the club"), αλλά ακόμη και αυτά μου φαίνονται λίγο υποδεέστερα, αυτοί του GoT λες και πείσμωσαν και είπαν "τώρα θα τους τινάξουμε τα μυαλά στον αέρα, τους γκρινιάρηδες".

Πολυ καλο ποστ και αναφορες σε καταπληκτικα επεισοδια.

 

*Θα κρατηθω και δεν θα αναφερθω στο αριστουργημα που λεγεται 'Join the Club' και το επεισοδιο που το ακολουθει διοτι θα βγω εντελως off topic και τα εχω ξαναπει (μαλλον).*

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://awoiaf.westeros.org/index.php/Aegor_Rivers

 

Κι ετούτος ήταν μισός Ταργκ και τα μαλλια τ ήταν μαύρα, σε απάντηση για παλιότερο σχόλιο σχετικά με τα χρώματα του Τζον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκεί μας κατάντησαν οι αλήτες. Να μην έχουμε άλλο επεισόδιο να δούμε! :mad:

 

Άστα να πάν...

 

τουλάχιστον υπάρχει κάμποσο ακυκλοφόρητο υλικό στο ΥΤ... κομμένες σκηνές, behind the scenes, συνεντεύξεις... και υπάρχουν πάντα και οι προηγούμενες σεζόν για φρεσκάρισμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...