Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με Vero ag835


anwnymh29

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα στο φορουμ..Το ταμπλετ που ανεφερα στον τιτλο μου παρουσιαζει το εξης προβλημα..Οταν ανοιγει παγωνει στο λογοτυπο του android ή μου δειχνει στην οθονη αυτο : "Android.provision.default.activity"

Το ερωτημα ειναι πως μπορω να το λυσω?Θελει περασμα παλι το λειτουργικο?Μπορω να κανω κατι αλλο μιας και αυτη την στιγμη δεν διαθετω καρτα μνημης?Αυτα..Ευχαριστω εκ των προτερων.


Ισως βιαστηκα να ανοιξω θεμα και ζητω συγνωμη , αλλα ψαχνοντας στα θρεντ εδω το ελυσα το προβλημα :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα στο φορουμ..Το ταμπλετ που ανεφερα στον τιτλο μου παρουσιαζει το εξης προβλημα..Οταν ανοιγει παγωνει στο λογοτυπο του android ή μου δειχνει στην οθονη αυτο : "Android.provision.default.activity"

Το ερωτημα ειναι πως μπορω να το λυσω?Θελει περασμα παλι το λειτουργικο?Μπορω να κανω κατι αλλο μιας και αυτη την στιγμη δεν διαθετω καρτα μνημης?Αυτα..Ευχαριστω εκ των προτερων.

Ισως βιαστηκα να ανοιξω θεμα και ζητω συγνωμη , αλλα ψαχνοντας στα θρεντ εδω το ελυσα το προβλημα :)

Επανερχομαι παλι...Εκανα factory reset 2 φορες , δειχνει να φτιαχνει και ολα να λειτουργουν ρολοι..Μολις κανω μια επανεκκινηση παλι βγαζει το μηνυμα που ανεφερα παραπανω..Κανω κατι λαθος ή τιθεται θεμα hardware πια?

Oποιος βγαζει ακρη ας προτεινει κατι..Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι hardware αλλα software μου μοιαζει...αν μπορεις μετα απο factory reset να του φλασαρεις την ρομ απο την αρχη ,ισως λυθει...

http://forum.oktabit.gr/topic/a7720-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%80%CF%81%CF%8C%CE%B2%CE%BB%CE%B7%CE%BC%CE%B1-%CE%B5%CE%BA%CE%BA%CE%AF%CE%BD%CE%B7%CF%83%CE%B7%CF%82#comments

Διαβαζε.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι hardware αλλα software μου μοιαζει...αν μπορεις μετα απο factory reset να του φλασαρεις την ρομ απο την αρχη ,ισως λυθει...

http://forum.oktabit.gr/topic/a7720-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%80%CF%81%CF%8C%CE%B2%CE%BB%CE%B7%CE%BC%CE%B1-%CE%B5%CE%BA%CE%BA%CE%AF%CE%BD%CE%B7%CF%83%CE%B7%CF%82#comments

Διαβαζε.....

Ναι ναι αυτο θα κανω..Δεν ειχα καρτα sd αλλιως θα το ειχα κανει ηδη. Ευχαριστω για την απαντηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά ξεθάβω το threat αλλά μήπως θα μπορούσε κανείς να μου πει πως κάνουμε factory reset στο Vero A8835.?

 

Έχω δοκιμάσει όλους τους συνδυασμούς πλήκτρον χωρίς αποτέλεσμα.

 

Ευχαριστώ..!!

Επεξ/σία από Antonisjr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 χρόνια αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το  backup & reset (από ρυθμίσεις) δε θα λύσει τπτ... Απλά κάντε disable όλα τα Google. Κατεβάστε τα πάντα από το Chrome ή το ApkPure (ακόμα κι αυτά που δεν έχει το playstore, για ευνόητους λόγους αφρόκρεμας, ή παλιές εκδόσεις για android 5 -κι όχι 12- ).

More hidden Downloads & tricks on ThanosAthaYT 

Επεξ/σία από TwinsAtha
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, TwinsAtha είπε

Το  backup & reset (από ρυθμίσεις) δε θα λύσει τπτ... Απλά κάντε disable όλα τα Google. Κατεβάστε τα πάντα από το Chrome ή το ApkPure (ακόμα κι αυτά που δεν έχει το playstore, για ευνόητους λόγους αφρόκρεμας, ή παλιές εκδόσεις για android 5 -κι όχι 12- ).

More hidden Downloads & tricks on ThanosAthaYT 

6 χρόνια μετά,μόνο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Ukforthemoment είπε

6 χρόνια μετά,μόνο!

Μην γίνεσαι κακος.... 5 ειναι ,οχι 6... Το ρεζουμε ειναι η τελευταία προταση... Πιστεύω θα την δουμε σε πολλα ποστς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/6/2015 στις 9:04 ΜΜ, anwnymh29 είπε

Ισως βιαστηκα να ανοιξω θεμα και ζητω συγνωμη , αλλα ψαχνοντας στα θρεντ εδω το ελυσα το προβλημα :) 

Απο περιεργεια, android 4 με 1gb ram kai 8gb rom. Tı μπορει να κανει πλεον;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, Ukforthemoment είπε

Από τότε είναι τα έξι χρόνια.

Σε αλλα 6 χρονια ξαναποσταρουμε :) 

Επεξ/σία από Zerg13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...