Προς το περιεχόμενο

Dark Souls 3


Alastor192

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, jerry banana είπε

Το σκέφτηκα,επειδή τώρα παίζω co-op (βαρέθηκα-ψιλοξενέρωσα στο ringed city  δεν ξέρω γιατι) είδα ένα τυπά πανω στη γέφυρα να μπανίζει τους γίγαντες και λέεω αααααααααααα.ΧΑΧΑΧΑΧΑ μετά προχώρησα εφαγα invade απο npc πέθανα,έκλαψα θα συνεχίσουμε άλλη μέρα :P .Πάντως το ashes of ariandel ίσως το feeling σαν παραμύθι,ίσως τα bosses,οι χαρακτήρες,μέχρι τώρα μου άρεσε περισσότερπο απο το ringed city.Καλο και το ringed city αλλα βαρανε ολοι τοσο δυνατά και τα npcs εκτός απο εναν ιππότη είναι άσχημα.

Προσωπιικά η ringed city είναι το καλύτερο σημείο του game για μένα. Love to hate φάση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ilos είπε

Προσωπιικά η ringed city είναι το καλύτερο σημείο του game για μένα. Love to hate φάση.

Aκομα δεν το έχω νιώσει ,πέρα απο τα γραφικά και το τοπίο που τα λατρεύω περισσότερο απο τις προηγούμενες πίστες.Θα δούμε είμαι ακόμα στις πρώτες πίστες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/5/2020 στις 11:16 ΜΜ, ilos είπε

Προσωπιικά η ringed city είναι το καλύτερο σημείο του game για μένα. Love to hate φάση.

Δεν ξέρω εαν είναι π@@στια αλλά σσε μια φάσση είμαι σε μια τρύπα και βλέπω εναν δράκο να ρίχνει φωτιά προς τα πάνω μου.Τον τρώω απο μακριά με το crossbow του dragnoslayer και παρόλαυτα πρέπει να τον πολεμήσω...Ειπα μηπως την γλύτωνα χαχαχαχαχα.Με πήραν χαμπάρι οι Ιάπωνες.Δεν τον βγάζω αρκετά δύσκολος.Φώναξα παρέα και πάλι δύσκολα.Μετά φώναξα παρέα και πήγαμε σστον παππού που είναι όρθιος,αυτός ομως κάλεσε παρέα και έγινε χαμός.Οι δική μου όμως είχε εναν overleveled λογικα και ήταν ez.Μετά πάω σε μια hot γυναίκα ,α φού κοιτάω καλύτερα λέω ooooo shieeeet πατάω το αβγό και με βγάζει στο αφγανιστάν χαχαχαχαχαχαχα.Αυριο λογικα΄θα έχουμε το τελευταιο boss fight σε αυτό το υπέροχο παιχνίδι αλλα πρώτα πρέπει να φωνάξω πάλι παρέα για τον Midir.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, jerry banana είπε

Δεν ξέρω εαν είναι π@@στια αλλά σσε μια φάσση είμαι σε μια τρύπα και βλέπω εναν δράκο να ρίχνει φωτιά προς τα πάνω μου.Τον τρώω απο μακριά με το crossbow του dragnoslayer και παρόλαυτα πρέπει να τον πολεμήσω...Ειπα μηπως την γλύτωνα χαχαχαχαχα.Με πήραν χαμπάρι οι Ιάπωνες.Δεν τον βγάζω αρκετά δύσκολος.Φώναξα παρέα και πάλι δύσκολα.Μετά φώναξα παρέα και πήγαμε σστον παππού που είναι όρθιος,αυτός ομως κάλεσε παρέα και έγινε χαμός.Οι δική μου όμως είχε εναν overleveled λογικα και ήταν ez.Μετά πάω σε μια hot γυναίκα ,α φού κοιτάω καλύτερα λέω ooooo shieeeet πατάω το αβγό και με βγάζει στο αφγανιστάν χαχαχαχαχαχαχα.Αυριο λογικα΄θα έχουμε το τελευταιο boss fight σε αυτό το υπέροχο παιχνίδι αλλα πρώτα πρέπει να φωνάξω πάλι παρέα για τον Midir.

Απλά δεν υπάρχει αυτή η περιγραφή.😁

Ο Senpai Miyazaki με το που διαβάσει το post σου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, ilos είπε

Απλά δεν υπάρχει αυτή η περιγραφή.😁

Ο Senpai Miyazaki με το που διαβάσει το post σου.

 

57 λεπτά πριν, ilos είπε

Απλά δεν υπάρχει αυτή η περιγραφή.😁

Ο Senpai Miyazaki με το που διαβάσει το post σου.

Δεν μασάω εγώ φωνάξω παρέα.χαχαχαχαχα θα πω αύριο μήπως έκανα τίποτα .Ίσως προσπαθήσω ξανά μονος γιατί είπε ο φίλος ότι ανεβαίνει η ζωή .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/5/2020 στις 8:02 ΜΜ, Alastor192 είπε

σαν αυτοτελες το ashes ισως να ναι λιγο καλυτερο του ringed city,αλλα τα το ringed city εχει τα ισως τα καλυτερα boss fights στο παιχνιδι. 

Λοιπόν κάλεσα φίλο Κίνέζο με 600+ ώρες και φάγαμε τον midir.Μετά ο φίλος έφυγε και πήγα με άλλη παρέα να φάμε τον gael αλλα αυτός ο ιπτάμενος ninja είναι δύσκολος.Με έχει καταλάβει οτι ε ιμαι ο hosts και κάνει focus.Θα του τα πώ αύριο.Επαιζα ολο το παιχνίδι με οχι το worlwide στις ρυθμίσσεις ισως γιαυτο δεν ειχα δει χακερς.Τωρα στα τελειώματα δεν νομίζω να γίνει κάτι.Αλλα θα καλέσω όλη την Κίνα να βοηθήσει.Ουτοσιάλως παρέχουμε τουρισμό.χαχαχαχαχα Αυριο θα έχω ενημέρωση για gael (εντωμεταξύ τι παίζει?Ο gael δεν ηταν  τουρλομένος στην εκκλησία?) κάτι παίζει με το αφγανιστάν.Εχουν μαζευτει ολοι απο το demons souls και τα υπολοιπα dark souls και πάνε σαν τα σκουλήκια.Προφανώς πάνε στον ΟΑΕΔ γιατί έτσι είναι μια καθημερινή ημέρα στη γειτονιά μου.Αντε να δουμε τι θα δουμε.Παντως αυτους που εκαναν ερπην τους λυπήθηκα. Hey, it's time to oil up - post - Imgur

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/5/2020 στις 8:02 ΜΜ, Alastor192 είπε

σαν αυτοτελες το ashes ισως να ναι λιγο καλυτερο του ringed city,αλλα τα το ringed city εχει τα ισως τα καλυτερα boss fights στο παιχνιδι. 

Παιδιά σκότωσα και τον gael και την χαζη που μου βγήκε απο πισω.Πήγα πίσω στη μικρή έδωσα τις σταχτες.μετα τι κάνω αυτο ηταν?Δεν υπάρχει κάποιο cutscene ή boss?Εφαγα τον midir .Γαμωτο μου άρεσε.Και στεναχωρηθηκα για την μοναχή.Κάτι ειναι στο lore που δεν ξερω αλλα με εκανε η μαχη να καταλαβω τα συναισθηματα της.Ο πατερας της με στεναχωρησε.Επισης η μικρη ειναι μεσα στις φωτιες και δεν κουνιεται.Τι γινεται?Τελικα ο τουρλωμενος ηταν ο gael?Παρακαλω πειτε λιγο lore.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.youtube.com/user/VaatiVidya

 

Το χει κανει επιστημη ο συγκεκριμενος το lore,μπες και ψαχνε για DS3 οτι σε ενδιαφερει .Αλλιως wiki. Το παιχνιδι ναι τελειωσε,εδωσες το blood of the dark soul και πηρες καποια τελευταια dialogue lines,αυτο ηταν

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, jerry banana είπε

Παιδιά σκότωσα και τον gael και την χαζη που μου βγήκε απο πισω.Πήγα πίσω στη μικρή έδωσα τις σταχτες.μετα τι κάνω αυτο ηταν?Δεν υπάρχει κάποιο cutscene ή boss?Εφαγα τον midir .Γαμωτο μου άρεσε.Και στεναχωρηθηκα για την μοναχή.Κάτι ειναι στο lore που δεν ξερω αλλα με εκανε η μαχη να καταλαβω τα συναισθηματα της.Ο πατερας της με στεναχωρησε.Επισης η μικρη ειναι μεσα στις φωτιες και δεν κουνιεται.Τι γινεται?Τελικα ο τουρλωμενος ηταν ο gael?Παρακαλω πειτε λιγο lore.

Ευκαιρία τώρα να το παίξεις ξανά όλο από την αρχή χωρίς coop και summons.😁

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ξυλο είναι αυτό στη ringed city, χωρια ότι μπαίνουν μέσα και 2-3 invaders. Για πείτε καμία ιδέα έχουν πουθενά invulnerability τα τέρατα σε κάποιο element; Ειδικά οι ακέφαλοι γίγαντες ρίχνουν αλλύπητο πονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο απο ψηλά στους ακέφαλους και πάλι μπορεί να μη φύγει με τη μια. Έχει κίνηση απο invaders, το είδα και γω. Έριξα σε έναν seed of giant μπροστά στον judicator στο βάλτο και πρέπει να με βρίζει ακόμα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καθάρισα το ringed city, και το κρυφό boss συν το humanoid quest. Παρότι πρέπει να είναι ότι πιο σαδιστικό εχω παίξει ποτέ, πραγματικα το λατρεψα. Φοβερές πανοπλίες για όσους ασχολούνται fashion souls και μια από τις καλύτερες ασπιδες. Αισίως level 141 και σκέφτομαι να μεινω εκεί και να μην αρχίσω Ng+

Επεξ/σία από TitanX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...