Προς το περιεχόμενο

Barton 2500+ steppin?


teri_vti

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και το hardcano παλι λαθος ενδειξεις θα σου λεει αφου παλι απο το BIOS θα τις παιρνει! Δεν σε κατηγορω οτι λες ψεμματα ή οτιδηποτε, απλα οτι α)ισως εχεις λαθος ενδειξεις οποτε μπορει να εισαι σε επικινδυνες θερμοκρασιες και να καει, β) ισως εχεις τελεια ψυξη γενικα στο κουτι οποτε να μαθουμε και εμεις τα μυστικα σου! Γιατι εγω με 6 ανεμιστηρια ειδικα τοποθετημενα απο http://www.overclockers.co.uk[/url'] εκτος απο αυτα του τροφοδοτικου και του επεξεργαστη, δεν μπορω να κατεβω κατω απο τους 50 οτι και να κανω και ειμαι στα 2Ghz τωρα...

 

 

το hardcano εχει δικο του σενσορα δεν παιρνει απο το βιος!!!!! πληροφοριες.....

http://www.thermaltake.com/accessories/hardcano/a1659.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Loipon oi typoi sti selida kanane tests se mia seira barton 2500+ me diaforetika steppin me tis idies synthikes (idio mixanima, tasi, klp) gia oles tis cpu.

Egine se 2.05V (apeytheias) - Aeropsykta. Bebaia anaferei oti mia toso ypsili tasi mporeina epireasei mesa se 4 ebdomades tin apodosi toy epexergasti opos kai mia tasi 1.85V poy bebai eperxetai se megalytero diastima (argoteros thanatos :shock: ).

 

- Hardware:

 

Abit NF7 Rev.2 BIOS Ver. 18

 

Barton 2500+ AQZFA und AQXFA

 

256MB TwinMOS Winbond BH5 DDR400

 

GeForce 2 MX

 

IBM IC35L060AVER07

 

Chieftec HPC-360-202

 

Thermalright SLK-900U

 

- Software:

 

Windows 2000 SP4

 

Prime 23.6.1

 

Motherboard Monitor 5.2.1.0

 

WCPUID 3.1a

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εφτασε 2600+ αλλα 2.6Ghz απο οτι θυμαμαι που το ειδα χθες. Ο 2500+ εχει κανονικα 1.83Ghz, οποτε μιλαμε για 800Mhz overclocking, δεν νομιζω οτι ειναι και λιγο... Κανονικα με αερα πανε στα 2.3-2.5, οποτε ειναι μια χαρα overclocking... Βεβαια εχω δει και στα 3+ Ghz αλλα οχι με αερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...